Spor ve sağlıksız beslenme?

Allahın izniyle bu sene kickboxa başlamak istiyorum ve sorum şu ; ne sıklıkta şeker cikolata chips özellikle Snack tüketebilirim? Spor yapan varmı, varsa haftada kac kez kaçamak yapıyorsunuz? Vücudunuzu nasıl etkiliyor ve nasil koruyorsunuz formunuzu?

0|0
1|1

En İyi Erkek Görüşü

• 7 yıldır kickboks yapıyorum sana söyleyeceğim şeyler sınırlı;
    - Başladığın ilk ay antremanlar o kadar ağır gelecek ki zaten iştahın kaçacak yemek bile yemeyeceksin sürekli su isteyecek canın ( 1 saatlik kickboks antremanında 2 litre su kaybeder vücut ) Ben kendi antremanımda 4 litre su kaybediyorum. Bu da şu demek abur cuburdan hiç fark etmeden uzak duruyorsun, 1 seneden sonra vücut kütle antremanlarına başlayacaksın yani kasın olmayacak ama gücün olacak hafif ağırlık az tekrarlar sayesinde, ee haliyle sürekli protein tüketmen gerekecek. Sonra bir bakıcaksın verdiğin kilonun arttı hesabı yok vücudun şekle girmiş kütle antremanlarında cüssende oturacak zamanla.
    Yalnız şunu söyliyim kickboks mücadele sporudur devamlılık gerektirir aşırı yorulacaksın ve ağır darbeler alacaksın (burnunun güzelliğinden vazgeçmen gerekebilecek)
    yani kısaca iyi bir vücut seri refleksler sert yumruklar yıkıcı low kick veya high kickler atabilen bir kickboksör olmak istiyorsan ayda 1 bile olsa ıvırdan zıvırdan uzak dur. Yoksa tüm ay calıstığın kombinasyonu bozarsın

0|0
    0|0
    • daha önce 2 sene karate yaptım, yani az cok biliyorum neyle karşılaşacağımı, ama yinede bazı bilgiler almak isterim senden, en azından tecrübe sahibisin

• Tabi, seve seve yardımcı olurum özelden ulaşman yeterli

Kızlar Ne Diyor 1

• Genel olarak yememeye çalış ekmek te 2 ve ya 3 dilim ye yoksa vücudun sürekli oturmak ister abur cubur 2 ayda bir ye

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...