Sabah saat kaçta ve aç karnına mı tok karnına mı koşu yapsam?

Gerçekten bilen varsa cevaplasın lütfen, sorum net olarak şu ; Sabah saat kaçta ve aç karnına mı ya da tok karnına mı koşsam ya da nasıl koşsam sürekli koşmak mı yoksa üç dakika yürüyüş ardından beş dakika koşmak mı ve toplam kaç dakika koşmam gerekir. Bundaki amaç hem yağ yakımı hemde vücut şekillenmesi.

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• yaglari eritmek istiyorsan kesinlikle sabah ac karnina kosmalisin

0|0
    0|0
    • peki sürekli koşu mu yoksa hem koşu hem yürüyüş mü

• sağolasın umarım sporcusundur ve cevaplarında buna yöneliktir :) koşacağım yer toprak zemin ayrıca koşu harici diğer sporları yapan biriyim ağırlık kaldırma mekik şınav göğüs kası basmak falan ama koşu da çok önemliymiş pekala benim bünyem bu tarz sporlara yatkın olduğu için sence koşu süresini uzatmamı gerektirir mi

• bence maksimum 1 saat yeterlidir ama eger istersen sabah kosu aksam da vaktin varsa agirliklarla calismani tavsiye ederim. yaz aylarinda bir cok vucutcunun antreman programi boyledir

Kızlar Ne Diyor 2

• Yemek yedikten 2 saat sonra kosmani tavsiye ederim ac karnina. kosmayi. denemistim birkez ve tansiyonum. dusmustu

0|0
    0|0
    • aç karnına daha çok yağ yakılırmış yemekten sonra koşarsan yediğini eritirsin ancak diyorlar

• işte bunu da araştırmıştım 10 15 dk lık tempolu yürüyüşten sonra yağ yakmaya başlıyormuş pekı hangisi doğru

• 10-15 dk vucud ancak isiniyor..

• Aç karnına nerye koşuyon ye bilyler öyle git sbh 8 civarı koş duznli olarak hergn

0|0
    0|0
    • Başkaları da aç karnına diyor ama

• bir faydası olmaz ki. Aç gittin geldin nefsine yenilip çok yiyecksin. Kendine hkim olabiliyrsan açda git ama bir fydasının olacağını düşünmüyorum.

Erkekler Ne Diyor 8

• aç karnına, asvalt zemin değil toprak zemin kullan yoksa bacak kasların şişer yaptığın sporun bir anlamı kalmaz koşamazsın

0|1
    0|0
  • Aç karnına eğer yemek yersen yedikten sonra en az 2 saat beklemelisin yoksa karnına kramp girer

0|1
    0|0
  • İstersen hafif biseyler atistirdiktan bir sure sonra asiri efor sarfetmeden orta dereceli bir kosu yapip ustune yine hafif biseyler atistir boyle yaparsan gunun ilk isiklariyla basla kosmaya en keyifli saatlerden biridir
    Veya
    Saglam bir kahvalti yap 6-7 gibi bir iki saat sonra cik kosuya kosudan sonrada acma germe mekik şınav soguk dus tamamdir gune zimba gibi baslarsin

0|0
    0|0
  • çok hafif bir kahvaltı yap kanka. bikaç dilim domates peynir. bir kaç dilim ekmek ve çay yeter. yeni başlayacaksan hafif tempo 20 dakika koş zamanla koşu süresini de temponu da artırırsın. koşarken durma yürüme çok yorulduğun zaman temponu düşür. koşunun sonlarına doğru da 50 metrelik deparlar at ki akciğerlerin açılsın ;)

0|0
    0|0
    • o dediğin normal kahvaltı zaten dostum :) ben açkarnına koşmanın daha ıyı yag yaktıgını daha ıyı vucut sekle gırdıgını duymustum bunu sabitlemek ıcın sordum ama herkes bişey diyor kafam daha çok karştı

• Bayılırsam faceden etiketlerim "koşu yaparken bayılma keyfi" :))

• peki bakalım :) aç karnına çıkma sakın. başın kesin döner bayılma ihtimalinde bünyeye göre değişir. hafif kahvaltı hafif ;)

• sabah aç karına yarım saat spor yeterlidir

0|0
    0|0
  • sabah ac karna
    once su ic (ilik)
    sonra kos
    min 45 dak
    zaten inisli cikisli kosarsin
    mumkunse yokuslu bir parkur sec
    detay cokkk

0|0
    0|0
    • 45 dk sürekli koşu mu yoksa yürüyüş + koşu mu ve yağ yakımı yönünden ne kadar faydalıdır bu

• aç karnına yap bence

0|0
    0|0
  • aç karnına koşunca inan kahvaltı bile insanı rahatsız etmiyor 8 9 gibi koş bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...