Kardeşimin boyu sizce kaç olur ileride? Yaşı 17?

Arkadaşlar kesin sensin o ama kardeşim niyetiyle konuşuyorsun demeyin. Ciddi olarak kardeşimden bahsediyorum. Yaşı 17 ve boyu 1.70. Önce aile boylarını yazayım.

Babam: 1.77
Annem: 1.60
Ben: 1.78
Amcam: 1.80
Dayım: 1.93

Aile 20 yaşlarına kadar uzuyor. Kardeşimin daha 3-4 senesi var. Ama takıntı haline getirdi. Her gün zıplasa ve hergün basketbol ve asılı kalma ile boyu kaç olur ileride? ve birde hiç spor yapmasa basketbol oynamasa kendiliğinden boyu ne kadar olur tahminen?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Cüce kalmış kardeşin

0|0
    0|0
    • sende beyin fakiri kalmıssın. atatürk 170 boy peygamber efendimi 170 boy napolyon 170 boy. messi 170 boy daha sayıyımmı beyin fakiri.

• nerden biliyon 600lü yıllardaki adamın boyunu kancık beyinli? nerden biliyon napolyonun boyunu? napolyonu ölçüp gelecektekiler öğrensin diye kaydamı almışlar?

Kızlar Ne Diyor 2

• Sülale rus sanki :D

0|0
    0|0
    • Neden rus olsun ki. Ya anlamadığım baba tarafı orta boy anne tarafı uzun sayılır dayım uzun boylu. Ben 1.78 im kardeşim 1.70 boyunda ama yaşı 17 ve aile 20 e kadar uzuyor. Bakalım neler olacak :)

• Erkek kuzenim 1.86 kız kuzenim yani dayımın kızı 1.82 :)

• rusların uzun boylu olduğunu biliyoruz :)

• Uzamaz artık

0|0
    0|0
    • ben üniversiteye başladığımdan kendiliğimden 4 cm uzamıştım ama. çok emin konuştunuza uzamaz diyerek.

Erkekler Ne Diyor 3

• 1.71 1.72 anca olur

0|0
    0|0
  • 3 4 cm daha atar

0|0
    0|0
  • boyu 185 olur spor yaparak basketbol uzatır

0|0
    0|0
    • 3 sene boyunca hergün zıplasa basketbol oynasa 15 cm atar mı dersin? çevrende var mı böyle uzayan

• evet var uzar

Yükleniyor...