Kapat

Eşinle kırkıncı evlilik yıldönümünü nasıl kutlarsın?

Bir yastıkta kırk yıl. Şarkısı bile var. Bir yastıkta kırk yılı simgeleyen kutlama çeşitleri, hediyeler, sürprizler neler olabilir?

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer halim vaktim elverirse ve havada güzelse açık bir alanda yıldızlara yüzümüzü dönük bir şekilde çimenlere uzanıp 40 tane yıldız saymak veya hava soğuksa sobanın yanında onunla sarmaş dolaş saçını elimle 40 kere tarayarak kutlardım.

1|0
    1|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 4

• Muhtemelen ikimizde de alzheimer başlangıcı bende aynı zamanda prostat o yaşta karı koca diilde kanka olmuş oluruz artık aklımıza gelmez:)

1|0
    0|0
  • 40 yıl önce kararlaştırdığımız gibi.

Büyük ihtimalle çoluk çocuk, torun hep birlikte. Yaşanılan 40 seneyi onlardan iyi özetleyebilecek bir şey var mıdır ki..

Çok yaşlı hissettim kendimi birden.

1|0
    1|0
  • Aklıma bile gelmezdi :)

1|0
    1|0
  • düğünle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hiç kendimi öyle hayal edemedim açıkçası, herhalde aile kutlaması gibi birşey iyi gider böyle şeyler için, ya da yeni bir balayı mı bilemedim ki?

1|0
    1|0
  • Bence herkeslerden uzak muhteşem bir tatil. Deniz, güneş ve tarihi mekanlar muhteşem olur.

1|0
    1|0
  • 40 yıl evli kaldığımı düşündüm. Sanırım artık gençliğimdeki gibi sofralar falan kurmazdım. Klasik bir gün olurdu. O kadar süre birlikte yaşamış insanlar gözlerle anlaşabilirdi zaten, sözlere bile gerek olmazdı.

0|0
    2|0
  • Kutlamam yaw, ne gereği war bu yaştan sonra :)))

0|0
    1|1
Yükleniyor...