Gnc yag yakici vs takviye urunler hakkinda sadece kesin bilgisi olanlar bir bakabilir mi?

Spor ve diyet yapiyorum tatile gidecegim 1 ay sonra biraz fazlam var vermek istiyorum. bir arkadasim sana gnc den alabilirim yag yakici dedi. Kimisi bunlari oneriyor kimisi ise yaramaz diyor. Ise yaramasa onca insan bunlari kullanir mi? Ise yaramiyor sadece placebo etkisi mi yaratiyor insanda yani psikolojik olarak mi ise yariyormus gibi oluyor bunlar. Yabanci cogu sporcunhn instagram hesabina bakiyorum o diri fit vucudu buvtarz seylerle destekliyorlar. Bu konu hakkinda kesin bilgisi fikri olan yazsin gerisi lutfen tatava yapmak amacli yorum yapmasin.

0|0
08

En İyi Erkek Görüşü

• Yağ yakımına destek olan takviye gıdaların etken maddesi önemlidir. Bugüne kadar henüz hiçbir takviye gıdada heyecanlandırıcı sonuçlar görülmemiştir. L-carnitine ise, buradaki başka bir soruda da söylediğim gibi, hayal kırıklığı yaratacak bir üründür. Piyasada tutulması ise firmalar için kazançlı olmasındandır. L-carnitine ile zayıfladığını söyleyenler olacaktır ancak belki de başka bir yasaklı madde vardır, denetimler bizde bu konuda oldukça yetersiz. Bunun dışında çeşitli etken maddelere sahip takviye edici gıdaların belirli dozajlarda kullanımı yağ yakımını desteklemektedir. Örneğin kafein de bunlardan biridir ve antrenmandan yarım saat önce 1-2 fincan kahve içmek bir miktar destek sağlar. Yabancı sporcuların çoğu genellikle reklam anlaşmaları yaparak ilgili markalardan para aldıklarından o tip paylaşımlar yapıyorlar. Sonuçta, ürünler milyonlarca adet satıyor ama, fazla kilo sorunu yerinde sayıyor. Siz emek sarf edin, en önemli unsur bu. Bilinç, emek, süreklilik. Başarılar! :)

1|1
    0|0
    • bir uzmandan cevap almak cok hos tesekkurler^^ yani hicbi sekilde bu tarz takviye almayin diyorsunuz

• Hiçbir şekilde almayın demiyorum. Ancak büyük bir etkisi olan hiçbir ürün yok diyorum. Destek ürünler, zaten meydana gelmekte olan bir sürece destek olurlar. Sizin için az da olsa bir destek anlamlıysa, tabii ki kullanabilirsiniz. Ancak beklenti ve hedefleri sadece bu ürünler üzerinden yaratırsanız, hayal kırıklığınız kaçınılmaz olacaktır.

• Hayir tabiki dedigim gibi bu takviye amacli almak istedigim bir sey. Sadece bundan sonuc almayi beklemiyorum. Tesekkurler

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 7

• fıtness yapıyosan supplement kullanıcaksın kilo çarpı iki günlük protein ihtiyacı var vucudun bunuda doğal yollarla almak zor ve maliyetli ben kendim naturel çalışıyorum o ayrı şimdi senin o ınstagramda gördüklerin steroid kürüne kesinlikle girmiştir toplumda genellikle iğne vurmuş denir bir bakıma doğru tam kapsamını içermiyo vucudu büyüten büyüme hormonu ve testesterondur yani adamlar kendilerine testesteron iğnesi vuruyolar yağ yakıcılara gelirsek gnc den alıcağına eczaneden likit L_CARNİTİN al likit bulamaya bilirsin tablet satılıyo genelde işini görür yağ yakımına yardımcı olur..

0|0
    0|0
  • mutlaka faydası var , gnc ıyı ama fazla tuketıcı tarafından tutulan urunler sunmuyor , bide şu var kalıtelı ve saglıga zararlı olmamalı , hormonal etkısı olan bırcok yag yakıcı var , kullandıktan sonra sana o kılolar 2 kat fazla olarak gelebılır , bence bunu bır doktor ya da antrenör aracılıgıyla kullanmalısın

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • L'carnitine kullandım, 12 taneydi, ağırlık çalışmadan önce yarım yarım içip başlardım spora, 15 gün sonra tüm arkadaşlarım zayıflamışsın demişlerdi.. Yüzüm filan çökmüş ve bacaklarım incelmişti...

0|0
    0|0
  • L-cartıne yağ yakıcı antrenmandan 30-40 dk önce alınır ve gerisi sana kalmış sana enerji verir ve seni terletir vücudunda ki fazla yağı eritir ve kesin etkisi var diyemem çnkü hiçbir takviye ürün sen mutfakta diyet yapmadığın sürece işe yaramaz. Ayrıca o bittikten sonra etkisi devam eder yani kilo vermeye devam edersin.

0|0
    0|0
    • Nerden bulacagim onu onerebilecegin neresi var

• supplement mağazalarından temin edebilirsin. Bulunduğu yerlerde avm ya da spor ve sporcu ürünleri satan yerlerde mutlaka vardır

• Tesekkurler

• kafana göre kullanma, profesyoneller için takviye onlar..

0|0
    0|0
  • Ben carnetin kulandim. Problem yasamadim gnc marka urunler etkisiz.

0|0
    0|0
    • O nedir gnc gibi bir baska marka mi

• O ne demek

• Disari cik herhangi gibi bir spor salonuna gir durumu anlat onlar yardimci olur.120 tl fazla ucret odeme

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...