Merhaba sorum fitnessle ilgili?

1 aydir bu sporla ugrasiyorum ama memnun degilim cnki heveskar yapiyorum istedigim profesyonel olmak ve 2-3 sene sonra dunyanin en populer fitness modellerinden biri olmak herkez beni tanisin meshur olmak bunun icin ne tavsiye edersiniz?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Az seyde istemiyorsun bunun icin cabalamalisin

0|0
    0|0
    • tabikide cabalayacagim cabalamaya basladim bile sadece daha profesyonel yapmak lazim

Erkekler Ne Diyor 4

• 4,5,6 yıl yapsan dediğin gibi olabilirsin ama Türkiye şartlarında bu dediğin çok zor. Belki Türkiye de olursunda Dünyada olman zor :))) Lazer Angelovu gibi bir vücudun olsa olursunda hadi onu geçtim öyle vücudun var türkiyede zor olman yurtdışında anca olursun :D

0|0
    0|0
    • Azerbaycanda yasiyorum

• Kötü değil tabiyki kardeşim sence İstanbul kötü mü onu kastetmiyorum bu sporun anavatanı avrupa diyim sana bizim ülkelerde fazla gelişmemiş anladı.

• haklisin ustad ama ben Bakude yasamak istiyorum yani bakalim hayirlisiyla burada bir spor salonu var bodybuildingin gobegi dunyani sampiyonlari avrupa sampiyonlari antreman yapiyor bakalim orda yapcam antremanlarimi

• oglum meshur olmakla kafay yemişşin bu niyetle yaparsan bir b o ka yaraman ben söyleyim... bende futbolcuyum futbolu severek oynuyorum ve ilerde yardıma muhtac olanlara daha fazla yardım etmek yasantinimın kaliteli olması için oynuyorum. şu an yasım küçük olmasına ragmen senin gibi meşhurlukla takıntım yok cool ol gerisi gelir?

0|0
    0|0
    • oncelikle oglumlu konusma! ve herkezin bir fikri bir istegi bir hedefi var benimkide bu

• birader yuru git isine bos insanda sensin dogru konus bir b o ka yaramayan insanda sen kendinsin konusmalarina dikkat et beni sinirlendirme simdi defol yazma bura

• tamam abi özür... D

• Tamamen disiplin ve öz güvenli çalışma yapman gerekiyor ve birilerinin de destek olması lazım.

0|0
    0|0
    • evet destek lazim bana motivasyon lazim

• Ne kadar ekmek o kadar köfte :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...