Basen problemim var... bisiklet?

Arkadaslar 1.68 boyum kilom da 57. Ustte gobegimde falan problemim yok da. Basenlerimle derdim var iste. Kalcam buyuk biraz da bacaklarik kalin :( bisiklet suruyorum neredeyse her gun. Tabii ki kalori yaktiriyor ama kas oldu sanki ya. Iyice kalin gorunmeye basladi sanirim. Ne yapmaliyim?

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Dinlenerek sürersen daha çok kas yaparsın. O yüzden biraz zorlaman lazım kendini. Ayrıca beslenmene de dikkat etmen gerek.

1|0
    0|0
    • Beslenmeme dikkat ediyorum elimden geldigince. Squata da basladim ama yogun olarak bisiklet

• Bunyem kaldirir umarim :D tesekkurler

• Yavaş yavaş alıştırırsan sıkıntı yaşamazsın. :d Rica ederim.

Erkekler Ne Diyor 9

• Spor yapmak tek başına kilo verdirebilir (eğer tamamen aynı şekilde yemeye devam ederseniz). Diğer yandan iştah açar, enerji açığı artar ve daha çok yeme eğilimi yaratır. Bu sebeple, beslenmenize dikkat etmelisiniz ve çalışmaya devam etmelisiniz. Başarılar! :)

1|0
    0|0
  • yas kac boyun uzasa bıras ıyı olursun

1|0
    0|0
    • 19 :/

• Cabaliyoruz iste

• okadar takma kafaya :) düzelir

• bacak bolgesını ınceltıcı bırcok hareket var i ama gercek olan yag katmanının kalınlıgı ona gore hareket yapmak gerekır , sadece bısıkletle olmaz

0|0
    0|0
    • Squat da yapiyorum ama bisiklet kadar sık degil

• Tamam arastirayim iyice o zaman
      Teşekkür ederim

• evet benc ede yoksa kaslı bacak ve basenlere sahıp olabılırsın sonra ;)

• Bisiklet kas falan yapar falan filan muhabbetine kulağına kapa öyle bir dava yok. Bölgesel kilo diyede bişey yok sadece o bölgede yağlanma fazladır yapacağın iş koşamam diyosun. Bisiklete bin sakin biyere git orda koş ya da yürü 5 km üstü faydasını göreceksin ve biyandan squat yap şekillendir

0|0
    0|0
    • Bacagimdaki kaslar belli oluyor nasil hikaye -_- squata devam ve kosmaya da baslicam tamam

• Bacaklarında vücudunun normal oranına göre fazla yağ varsa onlar yakılır uçar gider denge oturdu mu kalanlar kasa dönüşür. Diyeceksin ki o oran nedir? O kadarını bilemiyecem kişiden kişiye değişir.

• Bırak akışına

0|0
    0|0
  • Çoğu erkek sever aşırı değilse ki bence boy kilona bakarsak değil. Dert etme kaslı hanım hiç sevmeyiz :)

0|0
    0|0
    • Kaslı deme ya :(

• Anladim da gormemis gibi yapayim demistim :D

• Az daha o yüzden de lafı yiyorduk ben bişey demedim valla herkesin kalçası kendine :)

• Basen inceltici krem al tatbik et ve ayrıca bisiklet yerine koşmayı dene yavru ceylan :)

0|0
    0|0
    • Kimyasal kullanmak istemiyorum. Turlu turlu sorun cikiyor birkac yil sonra. Kosmak mecburi galiba :(

• Fit olmak daha iyi

• Fit olmak elbette güzel ama fantezide güzel :)

• Fitness git

0|0
    0|0
  • bisiklet sürersen kas olur tabi kim dedi bisiklet sür diye

0|0
    0|0
    • -_- ben seviyordum

• Ya soyle iste buradan

• iyi boşver ya

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...