Komik ama yardıma ihtiyacım var :) ?

ARKADASLAR ben yaklaşık iki haftadir her gün kesintisiz squats fitness hareketlerini uyguluyorum ruhen hic sıkıntı yok insan zinde hissediyor kendini rahatlıyor ama arada bacaklarım cok agrıyor tatlı agrı aslında ama bazen yururken bile canim acıyor ya krem falan var mı önerebileceginiz? :)

0|0
131

En İyi Erkek Görüşü

• çok ağır antrenman yapıyosan ondan olabilir. Antrenmanları 2 günde 1 yapmanı tavsiye ederim. Yeni başlamışsn zaten antrenmanların dozunu yavaş yavaş yükseltmelisin. Ağrının geçmesi için de dinlenmeni veya kas gevşetici krem kullanmanı tavsiye ederim. Kremi mümkünse antrenmandan sonra kullanabilirsin ve antrenman bitince de kesinlikle duşa gir iyi gelecektir :)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 30

• Kesintisiz çalışmak da çok sorun değil ama kas gelişimini, özellikle yeterince çok beslenmiyorsanız, olumsuz etkiler. Bu sebeple daha çok dinlenin ve aşırı antrenman dediğimiz durumdan kaçınmaya çalışın. Sıkı bir antrenmandan sorna bacak ağrıları normaldir ancak 3 gün ve fazlası sürüyorsa ters giden bir şeyler vardır.

0|0
    0|0
    • Cok cok tesekkurler ilk defa boyle uzmandan cevap aldim sagolasin :)

• Kaslar dinlenirken gelişir. bir gün git bir gün dinlen programına göre 2 gün gidersin 1 gün dinleirsin her gün ağırlık çalışılmaz kaslar gelişmez sakatlığa yol açarsın.

0|0
    0|0
  • kas ne kadar çalışırsan çalış uyku düzenin olması lazım,
    kas uykuda gelişir
    kas gevşetici kullanabilirsin
    ağrı kesici alma

0|0
    0|0
  • ben hergün kesintisiz idman yaparken (hem dövüş hem body günde iki idman bile yapıyordum) kaslarımın ağrısından 5. dan uzak doğu sporları hocama danıştığımda bana yeşillik tüketmemi söylemişti hertürlüsünü marul maydanoz v. s. fakat senin hergün aynı haraketle aynı kaslarını zorlaman çok yanlış.. 2 idman bir boş yap. ya da boş günlerde bacaklarını etkilemicek başka idmanlar yap.. hergün hergün squat olmaz haraketin faydasınıda azaltırsın..

0|0
    0|0
  • kreme gerek yok. doğru yoldasın. minik bir leğene mümkün olduunca sıcak su ve bir avuç illede kaya tuzu

0|0
    0|0
  • fazla zorlama menıskus olursun resımkı gıbı olmak ısıtoyrsun herlade hırsla yapıp ama cok zararlı hızlı yapmak dıkkat et

0|0
    0|0
  • Ben gayım sür :D

0|0
    0|0
  • hamlamışın ondan dolayı

0|0
    0|0
  • cardio yap cardio

0|0
    0|0
  • yaptım ben o squatı arkadaş dedi hıc durmadan 100 yap elınde 10 kılo ağırlıkla yapmıştım 1 hafta basenden kaval kemiğime kadar çok pis ağrıyordu merdivenleri inip çıkmak eziyetti :)

0|0
    0|0
    • Hemen hemen aynen oyle ama ben agirliksiz yapiyorum :)

• he iyi o zaman ben cok yerim kilo almak için :D squat yapmam yüremiyorum sonra :D bana yaramıyor bacaklarımda kireçleme var galiba çat çat ses çıkıyor :)

• Aaa gecmis olsun

• Bunlar hep Jen selter'ın askerleri :D

ready2go.mx/.../jen-selter3-600x6006_5.jpg

0|0
    0|0
  • yapacagın tek şey masaj ve ılık bır duş , bacaklara daha fazla tut suyu

0|0
    0|0
  • Bacak kasları büyük kaslardır, bir dahaki antrenmana kadar bile ağrıyabilir.

0|0
    0|0
  • Ne güzel onlar hamlık agrısı sporunu bırakma devam ettikçe geçer kendi sakın dinlenme :)

0|0
    0|0
  • Kremle olmaz bu iş dinlenmen lazım yoksa yırtarsın bacak liflerini daha da spor yapamazsın.

0|0
    0|0
  • Hamlıktan bence. zamanda geçer ağrıyor diye bırakma aynen ağrının üstüne git geçecektir

0|0
    0|0
  • volteren iyi gelirrr

0|0
    0|0
  • Eczanelerde ağrı kesici kremler var. ( Kas ağrıları için )

0|0
    0|0
  • Vucudunun alismasi lazim

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    10

Kızlar Ne Diyor 1

• Kas gevsetici kullanma bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...