ERKEKLER LÜTFEN CEVAP? PES 2012 :)?

Merhaba arkadaşlar.. Öncelikle ben futbolu çok seven ve daha öncede amatör takımlarda oynamış bir kızım. Fakat futbolu ne kadar iyi oynasamda pesi o kadarda profosyonel oynayamıyorum elim ayağım titriyor. 1 yıllık ilişkim var erkek arkadaşım çok ısrar ediyor illa pes oynayalım seni yenicem gibisinden bende hep erteliyorum bugün yine kararlaştırdık oynayacaz haftaya.. :) Pes hakkında hiçbirşey bilmiyor sanmayın neyle daha iyi koşulacağını nereden ara pas nereden şut çekileceğini biliyorum fakat taktiklerinize ihtiyacım var elbetteki erkekler daha ilgili ama yenilsem bile yinede uğraştırdı kız olmasına rağmen iyi oynuyor demesini isterim.. pes 2012de özel taktikleriniz var mı? Hangi takımı almalıyım nasıl daha iyi şut çekerim frikik ve ortayı nasıl isabetli açarım nasıl adam geçerim karışık olmadan sade bir şekilde anlatırsanız çok sevinirim böylelikle gider birazda antreman yaparım söylediklerinizle. En iyi taktiği verene +1 vericem ve en iyi cevap seçicem hadi pamuk eller klavyeye:)

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Gecenlerde internette denk gelmistim. Adam demis ki "Sevgilim Fifa'da bana frikikten gol atti. Aninda ayrildim. Frikik atmayi hayatta kendi kendine ögrenmis olamaz"

Uyarayim dedim :)

0|0
    0|0
    • O tamamen saçmalık. ne demek ayrılmak.. Ben sevgilimle futbolda oynadım golde attım ama böyle bir yaklaşımda bulunmadı bence saçmalamış ya da hayatını sadece futbola adapte etmiş psikopatın teki -_-

• Olaydaki espriyi atlayip, cok ciddiye almissin yahu :)

• Sinirlendim:D:Dd. d

• Çok basit panpa şimdi ilk top sende iken hemen kanatlara yöneleceksin muhtelemen bir adamında ortalarda olacak ona ara pası çakacaksın ve direk kalenin önündesin direk affetmeden vur ve gol ben böyle 8 gol attım bir maçta.

0|0
    0|0
    • Hiç iç açıcı olmadı tuşlarıda söylesen çok sevinirim panpa :D:d

• Tamam sen iste yeter şimdi top sende sende velev ki orta sahadasın hemen yön tuşlarından aşağıya basıp kanatlara yani sahanın diplerine gideceksin orada hemen rakip kale nerdeyse o yöne doğru kanatlardan koşacaksın koşman için gideceğin yön tuşuna iki üç defa basıp basılı tutman gerekiyor sonra ceza sahasına yaklaştığın anda ortalardaki adama doğru artık adam hangi yöndeyse yön tuşuna oraya bir kere basıp ardından hafifçe W'ye basacaksın ve ardından hemen kalenin ordan D'ye basacaksın ve gol!! ben bu taktikle 8 gol attım bir maçta maçta 2 dk'ydı.

• sürekli oynaman gerek ancak tecrube sahibi olursan iyi oynarsın.

0|0
    0|0
    • Biliyorum ben en az haftada bir kez giderdim ama şehir değiştirdim şimdi herşeyi unuttum en azından yardımcı olursanız denerim :)

• Bak real madridi al ortasahadan arapas at sonrasini benzemaya birak :)

0|0
    0|0
  • Sen kizmisin ya :)

0|0
    0|0
  • Pes13 olsaydı taktik verirdim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...