Arkadaşlar Beşiktaş taraftar grubu hakkında ne düşünüyorsunuz?

ben şahsen seviyorum peki siz ne düşünüyorsunuz Beşiktaş ve taraftarları hakkında?

şu besteyi çok seviyorum :)
https://www.youtube.com/watch?v=Pl_WEA3vo2U

• onların amacı ne ben anlamıyorum...
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • sevmem onları...
    0% (0)25% (2)18% (2)Oy Ver
  • onlarsız olmaz ya hep bağırsınlar 'en büyük beşiktaş' diye...
    33% (1)25% (2)27% (3)Oy Ver
  • Beşiktaş seninle ölmeye geldik...
    67% (2)38% (3)45% (5)Oy Ver
  • diğer..
    0% (0)12% (1)10% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|10

En İyi Kız Görüşü

• çarşı en iyi taraftar grubu :) birçok futbolcu ve teknik adam tarafından bilinir yaptığı işler bir taraftar grubundan fazlasını yapar soma ya gitmeler vana kaşkol atmalar lösemili çocuklara tuğla kampanyasına destekleri falan unutulamaz bide çarşı adamı kendi sahasında misafir yapar fener maçı mesela :) basmaya gelen bursa taraftarını ezer geçer çarşı biran susmaz :) şakaları ciddiyetleri ah ulan çarşı ah :)

0|1
    0|0
    • fikstürde takım iyiyse az kişi gider kötüyse doldurur böylede adamdır kendileri :

Erkekler Ne Diyor 10

• Saha ici ve dişinda çArşı liderdir

0|0
    0|0
  • Beşiktaşlı değilim ama çArşı gibisi yok. Türkiyenin en iyi taraftar grubudur. Sadece tribünde değil, tribün dışında da yaptıklarıyla bunu hak ediyorlar.

inönüye maça gittiğimde maçı bırakıp çArşı'yı izlemiştim. golleri eve gelince özet izleyip gördüm :D

0|0
    0|0
  • Bır besıktaslı olarak tr nın en buyuk taraftarı dıyorum kanks ^^

0|0
    0|0
  • Haydi kalk ayağa yürü güneşe. ..

0|0
    0|0
  • Bir Beşiktaşlı olarak sosyal alanda ve yaptıklarıyla en büyük taraftar grubudur çarşı haksızlık konusunda her şeye karşı olsa da öncelikli temeli ve savunduğu ilke insandır bu bile çok şeyi anlatmıyor mu?

0|0
    0|0
  • maça gidip maçı izlemeyen, eğlenceli ve çatlak taraftardır kendileri

0|0
    0|0
  • Birakin bu bos isleri futbol un diger adi terorizm kimseye faydasi oldugunu gormedim bu fanatiklik islerinin.

0|0
    0|0
  • 2005'ten beri her yıl aksatmadan kombinemi alırım keyfime bakarım anlayamaz kimse bu aşkı...

0|0
    0|0
  • delikanlı olurlar genelde...

0|0
    0|0
  • Beşiktaş gibi bir takım her sene 3. olmayı haketmiyor. En büyük başarıları süper ligde 3. olmak.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...