Bu vucudu kac ayda yaparim?

http://www.pinterest.com/pin/416934877974590967/

http://www.pinterest.com/pin/416934877974590806/

Boyum 1.89. Bu adamin da asagi yukari o kadardir. Bu vucudu ne kadar surede yaparim? Asiri kasli bir adam degil cunku. Yag orani epey dusuk ama.

Kollarim su an 31-32 civari. Spor gecmisim var.

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Sıkı bir çalışmayla 1 yıl belki.

0|0
    0|0
    • 5-6 ay olmaz mi? Karina bakma sadece kol omuz ve gogus

• Kardeşim bir sene bile az bakma sıkı bir çalışmayla dedim. Vücut yap oranın düşük olması lazım. Bu vücudun aynısı 1 yıldan da fazla olabilir. Bu kişiden kişiye değişir. Zaten göğüsü şişirmek zor genelde biraz kilo olacak ama yağ oranı az olacak. Bunun için uzun bir çalışma gerekli. 5-6 ay imkansız kol omuz göğüs yapsan bile bu kadar yapamazsın.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• 31-32 :) cocuk kolu gibi ilacsız felan yaparsan baya zamanını alır senelerini verirsin deger burada daha kısa zamanda yaparsın diyenler yaptım diyenler mutlka olur ama saglıklı ve dengeli bir sekilde yaparsan seneler sürer

0|0
    0|0
    • Yok ya ne senesi. 34'e cikmisti bir ara protein kullanarak. Kreatin protein kullanmistim. Ama sonra indi tabii. Ee nasil program uygulamali?

• Ben sana birseyler kullanmıcaksan diyorum proteinle yaptıgın kasın bir anlamı yok dogal protein almıyosan kreatin zaten sırf su topluyo bölgede yaslı kadınlara tas cıkarırsın 15 cm yaptımtan sonra 1 haftada bile belli eder program burdan verilmez ise yanlıs kafayla baslamısın zaten sen. Ben vucudu 2 sene sonunda eldde ettim ve hala daha koruyorum formumu ve kas 100 de 100 islevde calısıyo ve digerleri gibi sisme degil 1 sene bıraksam fark etmez .

• Ben de 3 yil spor yaptim ama duzenli degil

• Senelerini vermen lazım dostum :)

0|0
    0|0
  • ne ay'i yav 5 senede anca yaparsin.

0|0
    0|0
  • 36 ay.

0|0
    0|0
  • Erkekler erkekler başkaları yanlış anlamasın :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...