Havuza gideceğiz ama yüzme bilmiyorum :(?

Arkadaşlar 4-5 kız ve 3 erkekle birlikte havuz planı yaptık ama yüzmeyi bilmiyorum, kendimi kötü hissediyorum, sizce gitsem mi iptal mi etsem, yüzme bilmeden ne işin var mı diyosunuz?

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Çok endişeleniyorsan gitme. Havuzun kenarında aniden giremem psikolojisine kapılırsan daha kötü olur arkadaşların açısından. Ha yok dert etmem diyorsan zaten merdiven vardır ordan inersin kenar sıra takılırsın. Arkadaşlarına söylemeyi ihmal etme ama. Çok takılacak bir şey yok. İyi vakit geçirmen dileğiyle :)

2|0
    0|0
    • Yok biliyorlar zaten başıma bişey gelir gibi bir düşüncede yok ama kendimi eksik gibi hissedicem diye strese girdim

• Öküzlemeye kahkaha attim sabah sabah valla :D

• Aynen ya tamamdır sağol :D

Erkekler Ne Diyor 11

• Aslında arkadaşların yardımıyla öğrenebilirsin ya da orada bir hoca eşiliğinde

1|0
    0|0
  • Simdimi aklna geliyo bu soru. d git eglenirsin boyunun yetistigi yerlerde takilirsin

1|0
    0|0
  • evde küvette yüzme ögrenemezsin ya git ögren işte ne güzel

1|0
    0|0
  • boyuna göre havuz seç dicemde 1.55-1.65 havuz varmıdır hatun asdfghjk

1|0
    0|0
  • erkekler ıcın ıyı fırsat gel tutayım hesabına

1|0
    0|0
  • Gitme, rezil olman bir yana boğulman işten bile değil.

0|0
    0|0
  • iptal etmeye gerek yok boyunu açmayacak yerlere girebilirsin

0|0
    0|0
  • Yorum yok

0|0
    0|0
  • Havuza gidis amaci pek yuzmek degil herhalde yanlis mi anladim.

0|0
    0|0
    • Yoo yanlış anlamışsın başka napmaya gidilir vücudumu sergilemek için gidecek halim yok :) Eğlenicez havuza girecegiz

• bişi söylim bu şansı iyi değerlendir her zaman yüzmeye gitmiyorsun demi arkadaşların sana öğretsin

0|0
    0|0
  • Erkekler icin çok iyi fırsat bak söyle uzanacaksın şöyle yapacaksın sarılacaklar felan sana tamamsın iste :D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• seni bilmem ben kollukla yüzüyorum kimseden utanmadan çok keyif alıyorum. Tavsiyem yetişkinler için olan kolluklardan al suyum keyfini çıkar

1|0
    0|0
  • Kenardan kenardan yüz

0|0
    0|0
Yükleniyor...