Kaslarını almak ya da almamak, işte bütün mesele bu... mudur?

Kaşlarımı seviyorum az biraz kalın ama doğal oluşu hoşuma gidiyor. Acaba erkeklerde nasıl karşılanıyor bu durum? Illâ incecik i olmalı? Bi de abartmadan söyleyelim, bitişik kaştan bahsetmiyorum.:) o kadar da değil

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

• ben de saygı duyuyorum. her zaman kaşlar burun altında çıkmayacağına gözlerin üstünde olabileceğine hatta iki tane olabileceğine inandıktan sonra saygı duymaya başlamıştım.

1|0
    0|0
    • Ve bu cevap saygıyı hakediyor

Erkekler Ne Diyor 8

• link

link resimlerdeki gibi bakımlı,derli toplu olsun..

0|0
    3|0
  • yüz yapın gözlerin ve kaslarınla uyumlu ise olsun kalın olsun

kalın kaslı demen esmer oldugun anlamına gelir fizik olarakta 1.62 boy 55 kilo oldugunu varsayıyorum ama asıl sorun su keramet kaşta degil senin özgüveninde

Kendini güzel hissettiğin kadar güzelsin,Kendini güzel hissettiğin kadar güzelsin,Ne renk olursa olsun kaşın gözün Karşındakinin gördüğüdür rengin ,Sevdiğin Kadar Sevilirsin CAN BABAYA SEVGİLER

liseli oldugunu farz ediyorum derslerine calış üniversitede istedigin kaşla dolasırsın

ben bazen yolda görüyorum 100 kilo var nerdeyse o kacaman kafaya incecik kas bari kazıttırsa daha iyi :-)

0|0
    0|0
    • :D liseli değilim, boyum da 173 ve kumralim. Buraya kadar tüm tahminler yanlış ama gene de teşekkürler yorumunuz için :)

• en azında diger yorumcuların önünü actım simdi saglam bir analiz yaparlar :-)

• Yorumlar güzel, çok yardımcı oldular saolsunlar :)

• Hani şekli düzgünse ve yüzüne yakışıyorsa neden olmasın. Kaşın inceliği değildir önemli olan, sana yakışmasıdır ve düzgün durmasıdır.

1|0
    0|0
    • O zaman bu şekilde devam :) Saolunuz :)

• benim için farketmiyor eminim abartı bir şey değildir kaşlarının kalınlığı doğallık bence en güzeli :)

1|0
    0|0
  • link sonun boyle olsun..

0|0
    1|0
  • evet ne güzel söylemişsin

1|0
    0|0
  • küçük rötüşlerle düzeltilmiş doğal kaş gibisi yok kanımca...

0|0
    0|0
  • Bi kız vardı turkcell reklamında falan oynuyordu sanırım şimdi leyla ile mecnunda oynuyor sarışın bir kız kalın kaşlı eğer onun gibiyse hoş bence :)

0|0
    0|0
    • O benim de dikkatimi çekmisti:) aslında tam olarak öyle gibi ama kızın gözleri renkli olduğu için dikkat çekmiyor sanırım

Kızlar Ne Diyor 7

• ince o ipince kaşı hic bir zaman sevmedim sevmeyecegımde ! :) bende dogallıktan yanayım biraz toplanmalı ortası olmamalı ama seklini bozmamalısın. bende senin gibiyim

1|0
    0|0
  • banan sorarsan dokunma derim.. mesela benim kaşlarımın yapısı incedir lisedeyken cahillik edip daha da inceltmiştim ama şimdi almıyorum böyle daha iyi.. sende alma her ay onunla uğraşmaktansa doğal iyidir..

1|0
    0|0
    • makasla düzeltme yapabilirsin ben öyle yapıyorum mesela çok sırıtanları kesiyorum ucu ince makaslar inan çok daha güzel oluyor aldırmadan.. :)

• Seviyorum böyle ınsanları :) teşekkür ederim:))

• ay men teşkür ederim :) senle arkadaş olalım biz dur :)

• kalın kaşlar candır can

1|0
    0|0
  • Eğer karman çorman bi görüntüdeyse abartı olmadıgı sürece aldırmanı tavsiye ederim.Örneğin benim kuaföre girmiş halim ve çıktığım halim arasında acayip fark oluyor.İnsana güzellik katan önemli bir faktör arasında bence.

0|0
    0|0
    • Kuaforlere güvenemiyorum mahvediyolar kasları ya

• Eger iyi bulursan mahvetmez.Yüz güzelligin acayip ortaya cıkıyor.Sadece kuaförü iyi secmek önemli.Ben de cok incecik kaşları sevmem.Sadece derlenip toplanması tarafrayım..

• yoo...ben hayatımda 2.ye aldırıyorum kaşımı ve sadece düzelttirme yaptırıyorum..incelttirmeden de kenarlarında çıkan kılları alıyorlar..böylece doğallığı bozulmuyor.

0|0
    0|0
    • Ben de düzelttiriyorum da kaslarımın arasını biraz daha açmalı mıyım ve kavisini arttirmali mıyım diye tereddutteyim. Bakımsız bi imaj uyandırmak istemiyorum :/

• onun için görmek lazım

• Eger guzel gorunuyorsa hic ugrasma birak dogal kalsin. Incecik kaslar hic hos gorunmuyor.

0|0
    0|0
  • ince kaş sevmem kaşlarım doğal sadece alttan bir kaç tel alıyorum o kadar

0|0
    1|0
Yükleniyor...