Hayatınız boyunca aradığınız kız, evlilik düşündüğünüz tam hayalinizdeki kiz nasıl biridir?

Hatta düşünmekle kalmayıp uygulamaya geçirdiğiniz konular,ama saygısızlık olmadan,ihanet olmadan ilişki bitiyor çünkü erkek uzakta ve kızı bekletmek istemiyor.Ailesiyle ilgili çok sorunu var ve bu yüzden ilişkinin yükünü taşıyamıyor.Bir anda bitiyor ilişki,mükemmel sadakatli,saygılı bir ilişki.

Peki erkekler siz olsanız böyle bir ilişkiye geri döner miydiniz?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• hayatımda sorunlu insan istemiyorum benm hiç bi sorunum yok cünküü kimsenin stress topu olamam

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• hehehe bir anda bitiyorsa zaten başka biri vardır. O diğer kişiden soğursa geri dönme ihtimali var elbet

0|0
    0|0
    • başka biri olma ihtimali sıfırsa,peki?soğuma yoksa?sadece ailesel sorunlardan yorulmak varsa?

• aranızdaki çekim kuvvetine bağlı

• dönerdim abi eğero kadının onu hakettiğine inanıyorsam dönerdim yok inanmıyorsam tabi es geçerim

0|0
    0|0
  • Aileyle sevdiğini karistirmiycaksin hiç bir zaman

0|0
    0|0
  • Mükemmel kadın veya erkek; bizim hayalimizdeki bedeni karşı tarafımıza yakıştırmamızdır.

0|0
    0|0
    • mukemmel erkek kadın demedim,mükemmel bir ilişki dedim.huzurlu,sadakat,saygı,anlayış dolu bir ilişki

• ilişkiyi yaşaman için gerekli olan erkek/kadındır zaten.

• ailesiyle sorunu olan biri nasıl kusursuz olabilir. kalsın -_-

0|0
    0|0
  • sorunlar çözüme ulaşmışsa tekrar başlanabilir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kendimizi kandırmayalım. her şey bu kadar mükemmelse o ilişki bitmez.

0|0
    0|0
    • bazen ailesel ve çevresel faktörler o ilişkiyi yorabiliyor,kimsenin başına gelmesin bu.

Yükleniyor...