Fenerbahçe Galatasaraydan büyük diyorlar neye göre büyük ne açıdan büyük?

gerçekten tarafsız biri olarak merak ediyorum
taraftar hangi takımı tutuyorsa o takım ona göre büyüktür o yüzden mi yoksa Fenerbahçe gerçekten Galatasaraydan büyükmüdür?

0|0
511

En İyi Kız Görüşü

• Kim diyor 😂😂😂

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 4

• Sacma..

0|0
    0|0
  • şike açısından bakılmış olabilir. GALATASARAY ilklerin ve enlerin takımıdır. ülkemize Avrupa kapılarını açan takımdır. GALATASARAY bir dünya markasıdır.

0|0
    0|0
  • Ben galatasaraylıyım bende merak ettim kim diyo ulaan

0|0
    0|0
  • şike yapmakta yeterince büyükler zaten

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 11

• fenerbahçe özellikle son 10 15 senedir amatör branşlarda da yurt içi ve dışında başarılı sonuçlar aldığı için genelde kulüp bazında bizden daha üstün olduklarını iddaa ederler ama baktığın zaman basket voleybol vb. amatör branşlarda son 10 15 senedir fener üstün gibi dursa bu branşların tüm tarihine baktığında kupa sayıları başarıları çok çok yakındır hatta bazılarında biz daha üstünüzdür galatasarayın kupaları domine ettiği yıllarda vardır zaten ünal aysalla birlikte de son 3 senedir bizde amatör branşlarda çok iyi sonuçlar alıyoruz maddi olarak üstün olduklarını söylerler ama o çok kötü olduğumuz günlerde bile bize maddi üstünlüklerini hiçbir zaman ispat edemediler şu anda biz bazı uluslarası araştırmalarda en zengin kulüpler listesinde yer alan tek türk kulübü çıkıyoruz ama esas olarak futbola bakar herkes ve bunu da 6 0 son 15 senedir kadıköyde yenemememiz ve aramızda oynanan maçlarda daha fazla galibiyet almalarına bakarak söylerler bunları yersiz göstermek için biz de galatasarayın yurt içi de yurt dışı başarılarının kupalarının daha fazla olmasını örnek göstererek biz daha büyüğüz deriz açıkcası 2 kulüpün birbirine atıyorum almanyada bayern münihin italyada juventusun sağladığı gibi bir üstünlükte yoktur o yüzden hani fenerlinin feneri bizim galatasarayı üstün görmemiz çok da fanatiklik gelmiyor bana mesela bir beşiktaşlı dese bunu derim fanatiklik yapma objektif ol ama gsli ve fbli için cidden daha büyük olduğuna inanması için geçerli sebepler vardır

0|0
    0|0
  • Onu diyenin ağzının kenarına Uefa Kupası'nın dipçiği ile vuracaksın :)

0|0
    0|0
  • her taraftara göre kendi takımı en büyüktür bunun tartışması anlamsızdır. Ben fenerbahçeli birine sabaha kadar galatasarayın büyük olduğunu anlatırım o da bana tam tersini. Günün sonunda ben galatasarayın o da fenerbahçenin daha büyük olduğuna emin olarak konuşma biter

0|0
    0|0
  • Olaya sadece futbol olarak bakma, futbol harici tüm branşlarda dünyanın en iyi takımları arasında Fenerbahçe yer alır.

0|0
    0|1
  • Tabi fener uefa kupasını aldı süper kupası var 2 sene arka arkaya gruplardan çıktı üst üste 3. kez şampiyonlar ligine gidiyor.

0|0
    1|0
  • yaş farkı :D

0|0
    0|0
  • Şike bütçesi açısından :D

0|0
    0|0
  • Gs bir spor klübüyken
    Fb spor terör suç şike vs olduğu için fb daha büyüktür tabiki..

0|0
    1|0
  • Fenerbahçe maddi açıdan Galatasaraydan daha büyüktür.

0|0
    0|0
    • Fenerbahçe: marka değeri 87 milyon dolar (34.)
      Galatasaray:marka değeri 141 milyon dolar (17.)

Fenerbahçe: kadro değeri 132,90 milyon € (2014)
      Galatasaray: kadro değeri 149,55 milyon € (2014)

Fenerbahçe: forma sponsoru Fenerium yıllık geliri 8,5 milyon dolara anlaşma yapılmıştır
      Galatasaray: forma sponsoru Samsung resmi olarak 15 milyon dolarlık teklifte bulunmuş Ünal başkan teklifi reddetmiş 20 milyondan kapıyı açmış yeni sezon forma sponsoru belli değil.

ben sade bir taraftar olarak bunlara bakarım sen nerden biliyorsun daha zengin olduğunu?

• Nerden baktınız bir link atarmısınız?
      En son 113.3 Euro Fenerbahçenindi.

• hurriyet. com. tr/spor/futbol/26489473. asp (başa www koy)

• yani boyle baksan GS Fenerden daha buyuk bir kulub avrupa basarilari var da ondan)

0|0
    1|0
  • her takımın bir kardeşliği vardır kendilerini taraftar sanıp sahaya cıkıp en büyük beşiktaş en büyük galatasaray en büyük fenerbahçe diyip bağırıyor hani bağırıncada ne anlıyorlar her üç takım Türk takımı niye ayırım yapıyorlarsa anlamış değilim

0|0
    0|0
Yükleniyor...