Spor salonunda spor yapanlar bilgilerinizi ve deneyimlerinizi anlatırsanız çok makbule geçer?

boyum 168 kilom 78 zayıflamak için güzel spor salonuna üye oldum hedefim düzgün beslenmeyle ayda 4-5 kilo vermek deneyimi olanlar yardımcı olabilir mi? birde bu işi garantiye almak için personal traıner işi var bir nevi özel hoca gerek var mı sonuç için şimdiden teşekkürler

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• 190 boyundaym. İki ay once 103 kiloydum spora yazildim gunde yarim saat kosu yarim saat egzersiz 15 dk bisiklet kullandim. Haftada dort gun gidiyordum ve gunde 1 kg civari ter atiyordum ve 500 kalori yakiyordum. Bir ayda 12 kilo verdm. Snra ramazan basladi sporu braktim ramazandada 3 kilo verdim şu an 88 kiloyum ve cok memnunum halimden. Kisacasi is sende bitiyor sadece sporla olacak is degl bu. yemegi bayagi kisman lazm. Ben sadece kahvalti yapiyordum ogle aksam meyve salata ve bol gazsiz sivi icecek. Saygilar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• hoca daha cok işine yararda bosa para vermeyede gerek yok zaten ister istemez yardım etmek sorunlarını çözmek zorundalar işleri o zaten vede zayıflamak istiyorum demişssin güzel bir program yazarlar cardiyoda dahil ağırlı falan zayıflamak içinde güzel bir diyete girersin bir yazım var onu oku sana yardımcı olacak zayıflama konusunda.
    http://i.hizliresim.com/V2lJqv.jpg

0|0
    0|0
  • Spor hocasına gerek yok zaten sana 1 kac kez gösterir sen cagirmadikca gelmezler. Kilo fazlalığın asırı var büyuk ihtimal ilk gittiğinde zamanın cogunu kosu bandında geçireceksin

0|0
    0|0
  • 82 kiloda 70 kiloya 2ayda düştüm, pek fazla yağlı yemedim, kesinlikle şekerden uzak durdum. Ekmek yemedim, hergün 3 kilometre koştum

0|0
    0|0
  • Mesaj atarsan yardımcı olmaya çalışırım bildiğim kadarı ile

0|0
    0|0
  • tek emin olduğum 55 kilo olursan çok fit olursun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• benim durumumda sana yakındı spora başladıgımda bende kilo vermeyi yagsız bir vücuda sahip olmayı koymuştum kafaya günde 2 2,5 lt suyu kesinlikle iç şu an yaz oldugu için kolay olur senin için benim gittigim yer sınırsızdı belli bir saat vermiyplardı onlar orda bana hiç spor yapadıgım için 40 dk program çıkardılar ilk gün yaptım falan çok basit geldi bende haftanın 3 günü en az 4 saat çalıştım gerçekten muhteşem hissediyo insen kendini tabi bununyanında spor saatini ayarla spor yaptıkdan sonra hiç birşey yeme pilevı ve makarnayı hayatından tamammen çıkar ha tabi abur cuburuda bide ben buna inandım sabah kahvaltımı çok sıkı yaptım 2 tane ara ögün koydum öglen yemeginde de normal yedim şimdi akşam yemegi sadece salata akşam satinden sonra ne kadar az tüketirsen iyi olur ben bu yolu seçtim ne kadar dogru ne kadar yanlış bilemem ayda 6 kilo verdim şimdi azalttım evde yapıyorum mutluyum halimden sanada tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • yani şöyle söyleyim spor faydalı ama benim gibi spordan sonra yemek yersen kilo alırsın hafif ve sağlıklı beslenme ve spor çok faydalı kilo vermesen bile vücut şekilleniyor

0|0
    0|0
  • Bence çok derine inme. Sana güzel bir program çıkarırlar zaten spor salonunda. Sen de bol bol şu içerek dikkat edersen yemene çok iyi olur senin için.
    Ben böyle yaparak 20 kilo verdim

0|0
    0|0
Yükleniyor...