Kapat

Vücutcular buraya toplaanablir mi?

Merhaba arkadaşlar ben 1 ay vücut geliştirme yaptım tabiki cok gelisemedim ama ygsye hazırlanıyorum eve dambil alcam 2 adet 8 kglik onla calissam gelisebilir miyim? kollarimi geliştirmek istiyorum ince çünkü.

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• kardesim evde çalışıcaksan dambıl alma vücut agırlıgınla çalış sıkıcı gelir baştan ama dengesiz olmazsın

0|0
    0|0
    • Vücut ağırlığı derken kardeşim?

• sıkıntı yok kardes sen dediklerimi yap bir şey kalmaz

• Tamam usta

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 9

• Biraz geliştikten sonra gelişme duracaktır kol daha fazla ağırlık isteyecektir gelişmek için tabi ki formda kalman için ideal olur hafta 3 gün 15 dakika çalışsan formda kalman için yeterli ve tabi ki beslenme ondan bahsetmiyorum bile gece yemeğinden ve beyaz ekmekten uzak dur

0|0
    0|0
  • gelişirsin ama 8 kg sana fazla gelir ama olsn zorlarsn daha çabuk gelişirsin bol bol proteinli gıda tüket hergün bol bol yumurta beyazı ve idman yap biceps tripcebs hareketleri ve omuz çalış bak ben evde çalışarak baya büyüttüm kolları

0|0
    0|0
    • Ne kadardir calisiyosun

• öncede ben fıtnıs yapmıştım ama vicudu söndü ve 4 ayda falan bayağı büyüttüm sen 0 dan başlıcaksan gene 4-5 ayda çok iyi gelişirsin ama yediklerine bağlı bu süre yarıya bile iner vücut yapmanın en önemli noktası beslenmek

• Ne yiyeyim kardesim?

• Gelişmek istiyosan birde evde yapıcam diyosun devamlı aynı hareketleri yapma arada koşmaya çalış şınav barfiks kendi ağarlığınıda kullan

0|0
    0|0
  • Geliştirilmiş gözüm. 8 fazla gbi 5 iidir

0|0
    0|0
    • Ben salonda 10 kg ile calisiyodum ondan 8 le calisayim dedim?

• Dostum bence sorunu http://www.bodyforumtr.com/ buraya aç.

0|0
    0|0
  • Arkadaşım 1 aylık bilgilerinle olucak is degil hareketleri iyice ogrenmelisin vücudu çarpıtmasını bilmelisin önerim 3 4 ay git ney nasıl yapılıyor öğren burada yazılan cizilenlerr bakma onların söyledikleri bu dediklerimden sonra olucak iş

0|0
    0|0
    • Uni sınavlarına hazitlanmam gerekiyorsa

• Haklisim ama yorgunluk olur illaki

• o yorgunluk 1 hafta sürüyor sıkıntı yapma

• Bak vücüt öyle kolay yapılan birşey degil cok çalışma. lazım yemene icmene dikkat etmen lazım evde kas yapabilir miyim diye sorarsan yaparsın ama biraz zaman alır.

0|0
    0|0
    • Olsun abi ders calscam salacam kendimi en azından calsrsam biraz bişeyler olur

• bok ye gelişir

1|0
    0|0
  • kollari gelistirmek istiyorsan max. agirliklarla calismalisin

0|0
    0|0
    • Max derken mesela?

• Eyvallah usta

Yükleniyor...