Arkadaşımın sevgilisi çıkma teklifi ett. Ne yapmalıyım?

bana birisi çıkma teklif etti ama en yakın arkadaşımla çıkıyor zaten çocuğu kıza ben ayarladım eski flörtlerimden 1 ay önce sınıfta çıkma teklif etti kimse yoktu ve çok romantikti mutlu değilim seni unutamadım bana dön dedi o zaman hayır dedim ama dün yine mesaj attı ve bana dön dedi aslında boş değilim ama arkadaşım onu çok seviyor ya bi akıl verin yardııım!

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• "ben her erkeğin istediği ama daha hiç birinin ulaşamadığı o kızım." accık alçaktan uç bakalım

0|0
    0|0
    • benim yerime alçaktan uçan çok zaten hem sende tırmanmalısın zirve çok güzel ayrıca işine gelirse ben buyum

• zeka ve yorumlama kabiliyetini çok fazla belli ediyorsun tebrik ederim seni

• TEŞEKKÜRLER :D

Erkekler Ne Diyor 11

• Eski flörtlerini en yakın kız arkadaşlarına mı ayarlıyorsun. Materyalist bakış açısına sahipsen erkeği seç hümanistsen kız arkadaşlığını koru. Yada çocuk ikinizi de idare eder belki. Her halükarda çok komiksin

0|0
    0|0
    • saol ama ben o kızı çok seviyorum sanırım reddedicem ama kafam çok karışık :))

• insanlar benim hakkımda istediklerini düşünsünler banane önemli olan benim teori iyide pratikte iki ben çarpışıyor kafamın içinde

• sevdiğin insanın senin hakkında ne düşüneceğinin önemli olmaması garip geldi bana

• Arzuhalci nejdet abinin dükkanınıda geçti burası be :D amma derdi olan insan varmış.. Ben aşk meşk konularından hiç anlamam biliyomusun, çünki gerçek aşk sorunsuz aşktır, içerisinde "Yalan Rüzgarları" olan aşka ben aşk demem, meşk derim, bilmem anlatabildimmi ;)

0|0
    0|0
  • Bu film'in senaryosunda kötü kadın röl'ünde olmak istemiyorsan yine red et !O insanda adam gibi adam olsaymış,arkadaşının arkadaşına göz koymaz...Bugün bunu yapan,yarın evli arkadaşının eşine de göz koyar namıssız...

0|0
    0|0
  • Kimin eli kimin cebinde bu ne iş. Kesinlikle kabul etme

0|0
    0|0
  • akıl akıl gel bu kıza takıl.. yapaçağın tek şey zamana bırakmak..

0|0
    0|0
  • ya cocuğa ya da kız arkadaşına yol vereceksin..

0|0
    0|0
    • amaöyle ha değince olmuyor o zaten bir kere ayrıldılar kız intihar ediyordu zorla çıkıyorlar ama elbet bitecek o zaman çok geç olmasından korkuyorum.

• Yapıcak bisey yok o zaman :s çocuk ailesi ile konuşsun kızın ?

• helal sana seni tek geçerim :D

0|0
    0|0
  • profilinr baktım da çekirge 1 zıplar 2 zıplar unutma :))

0|0
    0|0
  • Dallas dizisini hatırlattı, soruyu okurken sıkılıyor insan...

0|0
    0|0
  • arkadaşın onu seviyorda,ama oda seni seviyor..

0|0
    0|0
  • salla gitsin karaktersizi

maymun iştahlı bi ona bi sana

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Seni sevseydi arkadaşınla çıkmazdı zaten. Sen sevseydin arkine eski sevgilini ayarlamazdın zaten. O yüzden o kızcağızı üzmeyin.

0|0
    0|0
  • bence deneme bile

0|0
    0|0
Yükleniyor...