Futboldan anlayan arkadaşlar lütfen bir baksın Kalecilik hakkında bir soru?

Arkadaşlar benim boy 1.85 Kilo 95 :D Volkan Demirel gibiyim aynı Geniş omuzlar felan göbeğim yok fazla yani yok denecek kadar az. İri yarı duruyorum. Kaleciğe çok merakım var arada bir oluyorum sizce olur mu benden yani? Çok çalışıyorum. :D

0|0
1|10

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 10

• Öncelikle bende bir kulüpte kalecilik yapıyorum ve sorunu cevaplıyayım. Bu işler boy kiloda çözülmez kardeşim. Öncelikle kilonu bir 80-70 lere indirmelisin. Yoksa ilk atladığın topta nefes nefese kalırsın. Düzenli olarak antreman yapmalısın. Ve bunu söylemeden geçemiycem kaleci antremanları oyuncu antremanlarından daha zordur. Pestilin çıkar o kadarını diyim. Ve dediğim gibi düzenli antreman yap formda kal. Yoksa formunu kaybedersin ve maçlarda çok yorulursun. Ve atik çevik toptan korkmayan biriysen kalecilik senin içinde vardır , bugüne kadar durduğun kabahat.

0|0
    0|0
  • fiziksel özelliklerine bakıldığında senin avantajlı kılacak olan yer tutuşun.. oynadıkça, izledikçe bu gibi özelliklerin ve sezgilerin güçlenebilir tabi benim gibi bir sol ayağın elinden geçsen çok daha iyiydi ama:))

0|0
    0|0
  • Valla aga boylarımız aynı sag acık oynuyorm ben ama ben 80 kiloym sen kilolu gibisin tabi kaleci olcaksan pek problem olmuyo ancak yaş geçmemeli reflex açısından önemli

0|0
    0|0
  • rekleksin iyi olacak kardeş hemen bir amatör takıma yazıl kendini alıştır benim bir arkadaşım vardı çıta gibi adam şu an panter 2. ligten istediler.

0|0
    0|0
  • Kalecilik refleks işi

0|0
    0|0
  • Iyi çalışırsan olur tabi refleksin de iyi olacak

0|0
    0|0
  • Kilon çok fazla topa atlaman çok zor olur hiç profesyonel kalede oynadınmı? Omuzların geniş olması işine yararmı bilemem önemli olan kollar

0|0
    0|0
  • esnek, çevik ve atik olman gerekli panter gibi, ağır hantal ve fazla kalıplı olursan olmaz, ona göre çalış

0|0
    0|0
  • refleks ve zeka işi bol bol halısaha yap tecrübe kazanırsın

0|0
    0|0
  • Ceviklik cok onemli o cusse ile sicrayip 2saat yerde yuvarlaniyorsan olmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...