Böyle bir aile genetiğine sahip bir kimsenin maksimum boyu sizce kaç olabilir?

Baba: 1.77
Ağabey: 1.78
Anne: 1.60
Amca: 1.80
Dayı: 1.93

Her insanın geninde ulaşabileceği maksimum boy seviyesi vardır. Böyle bir genetiğe sahip bir kimsenin ulaşabileceği maksimum boy seviyesi sizce kaçtır? İleride olacağı boyu söylemiyorum geninde yazan en yüksek boy kaç olabilir? 20 li yaşlara kadar uzuyor aile.

Güncellemeler:
Yani böyle bir kimsenin boyu en fazla kaç olabilir basketbol ve spor ile?
Değil ailede sülalede en kısa erkeğin boyu 1.75

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• bak aile diyonda senın genin bunların birinde hepsnde değil bence 178-180 falan olursun abin baban öle.. benım babam 172 ben 177 dahada uzamıyom yas kaç bu arada

0|0
    0|0
    • Olabilir. Hiçbirşey yapmasam 1.80 olurum belki zaten boy bizim ailede 20-21 e kadar uzuyor ama 20-21 e kadar hergün zıplasam asılsam 1.80 i geçebileceğimi umut ediyorum. Yaş 18

• Sen daha küçüksün yani küçük derken alınma kemik yaşın küçük. 17 ergenlik çağı oluyor hala bol bol zıplama ve basketle rahat 1.80 geçersin ki zaten 1.85 felan olursun. :D

• yok olmaz 2 yıldır aynıyım tas c amcamın biri 180 baska 180 ü
      s

Kızlar Ne Diyor 2

• doktorun dedigi soz anne ve babanin ortalamasi. o kadar

0|0
    0|0
  • erkek dayıya çeker. iyi de beslenir spor yapar süt içersen dayın gibi olursun

0|0
    0|0
    • Yani bu geninde bunlar olan bir kimse 1.93 e kadar çıkabilir diyorsun. Peki sağol

Erkekler Ne Diyor 3

• doğru beslenme , doğru spor ( body yapma sakın ) ile bu boy seviyelerinin üstüne çıkabilirsin. ben 180 im. akrabalarımdan boyu benden uzun olan sadece halamın oğlu var (182)

0|0
    0|0
    • Kardeş bizim değil ailede sülalede en kısa erkek 1.75 :D

• sende daha fazla uzayabil diye yorum yaptım
      hep destek tam destek ;)

• Dostum 1.78-80 olursun bence fazlasıda hoş durmuyo diye düşünüyorum:)

0|0
    0|0
  • 180 Olursun Bence

0|0
    0|0
    • En fazla diyorum kardeş. Basketçiler 2 metre. Onlar zıpladıkları için sürekli normalde basket oynamasalr belki 1.85 felan olacaklardı. Ama geninde en fazla 2 metreye kadar çıkabileceği yazıyor. Bende onu soruyorum işte böyle aile genetiği olan en fazla kaça kadar çıkabilir boyu

Yükleniyor...