Halka açık spor aletleri etkili mi kilo vermede?

Her gün yarım saat yürüyüp yediklerime dikkat ediyorum. Basenlerim cok genis. 116 cm kadar. Şu halka açık spor aletleri yardimci olabilir mi bir nebze olsun? Hani şu iki kişi biniyor karşılıklı ileri geri yapıyor. O hareket basen eritmeye yardimci olur mu? Teşekkürler

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• yüzüne bile bakmam ben onların :D
    çok kolay çünkü seni zorlayacak türden bir tane aktivite yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Spor akademisi okuyan biri olarak söylemek istiyorum interval antreman yapmaya calıs yanı nabızını arttırcaksın sonra dusureceksın ornegın 60 dakıka kosucaksın dıyelım 5 dakıka yuzde 50 60 la kos sonra jog halinde 3 dakıka aktıf dınlenme yap ve bitirdiğinde bisiklet cevır en etkılısı bısıklet ve pılates

0|0
    0|0
  • yağ yakımını hızlandıran karidovasküler ağırlıklı çalışmazsan incelemezsin bunun yanında diyet yapmalısın parktaki spor aletleri bir işe yaramaz sadece hafif tempo uzun süreli jok koşu yapmanda yardımcı olabilir ama diyet şart

0|0
    0|0
  • Onlari oraya koymuslarda nasil kullancaniz gistermislermi ben baktim. bazilarinda var. minnacik yazmislar bakiyirum ya ustunde foto cekiyolar ya da onlarla egleniyolar onlarla spor yapabilirsen kiloyu herturlu verrirsin

0|0
    0|0
  • Yok dostum etkili değil ya acı ama gerçek teyzeler onu eklemleri kireçlenmesin diye kullanıyorlar :D

0|0
    0|0
  • Yariyoki yapmişlar

0|0
    0|0
  • Kadınların spor yapması yasaklanmıştır haramdır
    Spor yapan kızlar bakire kalamaz ve erkekler eşcinsel olur sonrada vay başımıza gelenler

0|0
    1|1
    • Kaç tane zemzem shot yaptın knk?

• amacına uygun kullanırsan olur

0|0
    0|0
  • eldeki kaynakları nasıl kullandığına bağlı

0|0
    0|0
  • evet etkili düzenli yap

0|0
    0|0