Basen popo göbek eritmek ve kondisyon =)?

Evet arkadaşlar, basen popo göbek eritmek için ne önerirsiniz? EVDE yapabileceğim?
Mesela Squat iyi sanıyodum ama popoyu iıice dikkeştitmez mi ben küçülsün istiyorum?
Kondisyon için step dans ve merdiven nasıl?
Teşekkürler =)

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• çık dışarı ve düzenli olarak koş ve yürü

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Ben göbeği eritmeyi biliyorum sert bir yere yat ve ayaklarını düz bir şekilde havaya kaldır indir daha sonra da yarım mekik falan dene 2 aya tığ gibi olursun tabi birazda kilona bağlı ney gibi olacağın :D

1|0
    0|0
  • Etli kadın iyidir

1|0
    0|0
  • popoyu neden küçültüyorsun bizden farkın olsun

1|0
    0|0
    • cok büyük biraz kücülmesi lazim, cözüm?

• Squat popoyu şekillendirir ayrıca merdiven çıkmak bacak kaslarını güzel bir şekilde çalıştırır kondisyon içinse hareketli dans veya koşu yapabilirsin bunları yaparsan küçülür ve şekillenir zaten :)

0|0
    0|0
    • Tamam tesekkürler :) Squat gercekten sadece sekillendirir dimi daha büyük olsun istemem popomun

• özele gerek yok burdan yardimci olabilirsin :)

• Farketmez benim için kendi yaptıgım bacak antremanını atıcaktım videolu şekilde :)

• Acikcasi sen muhtesem 3luyu erltcem diyorsun yanlis anlama erlyecekler anlamindaki muhtesem uclu herneyse bunlar aciksa evde olacak sey değil biri desen nesede isin zor valla azim herseyi yaptirir derim;)

0|0
    0|0
    • imkansiz degil ki, spor salonuna gitmem gerekmez evde de yapabilirim bir sürü hareket var :D

• koşmadan olmaz bacım haberin olsun

0|0
    0|0
    • ama hic zevkli degil :D onun yerine merdiven step dans ip atlama olmaz mii?

• olduğun yerde ancak zıplarsın:d
      koşu bandı yoksa pek bişey değiştirmez
      koşmak bütün bedeni çalıştırdığı için lokal erimeler ve şekil bozukluklarını önler

• haklisin aslinda kosunun yerini baska bisey tutmaz...

• uzmantv. com

0|0
    0|0
  • gel ben senı zayıflatırım

0|0
    0|0
  • Yerde sürün. =)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...