Tam 36 kilo verdim. Nasıl fark var mı? Olmuş mu? (RESİMLİ)?

http://i.hizliresim.com/9v2d5Z.jpg
http://i.hizliresim.com/OJ7LBn.jpg
http://i.hizliresim.com/WW1QE4.jpg

20 yaşındayım 1.81 boya 107 kiloydum. Tam 36 kilo vererek 71 kiloya düştüm. Şimdi 1.81 boya 71 kiloyum. Eskiden 36 beden pantolon giyerdim şimdi 30 beden pantolon giyiyorum. Geçmiş resimlerime bakıyorum birde şimdi aynaya bakıyorum diyorum ''Ulan ben ne yakışıklıymışımda şu kilo yüzünden görünmüyordu'' dediğim oluyor artık. Nasıl fark var mı sizce? Bu arada tebriklerinizi de esirgemeyin :P

0|0
25|26

En İyi Erkek Görüşü

• Önce sonra yazmasan 36 kilo verince şiştin sanacaktım panpa

2|2
    0|0
    • Valla sesli güldüm. Haklısın kardeşim :)

• Tabi ki :) Teşekkür ederim bu arada D

• Ayni başarıyı bende elde ettim
      Tebrik ederim

Kızlar Ne Diyor 25

• Olmuş.

0|1
    0|0
  • EPey fark var tabi. Senin adına sevindim.

0|1
    0|0
  • Kilolu halinde bir tek karnın varmış, Butların çok kilolu değilmiş. Şimdide karnın yok ve vücudun toplanmış

0|0
    0|0
    • Her yerimde kilo vardı ama sadece bir yerde toplanmadı. Düzenli olarak yağlar dağılmıştı. Ben inceldim. Birde göğüsler epey vardı arkadaşlar sütyen takalım sana diye dalga geçiyordular ki bende hırs ettim verdim bir şeyler işte

• Kilolu halinde de kötü gözükmüyorsun. Bitek karnın var.
      Senin kilolu fotondan da kilolu erkekler var çok tatlı gözüküyorlar. Sadece zayıf olmak sağlık için iyi. Yoksa bişeyi değişmez. Arkadaşlarında iyi değillermiş

• Fark var tabi bravo

0|1
    0|0
  • 36 yaş gençleşmişsiniz :))

0|0
    0|0
  • Olmuş evet

0|1
    0|0
  • Büyük başarı tebrikler

0|1
    0|0
  • Tebrik ederim :D
    masallah.
    ama daha fazla zayiflama artik. erkek dedigin biraz guclu olmali dahada zayiflama ama iyi olmus ya cok guzel.
    fark var mı sizce diye birde soruyosun ya :)

0|0
    0|0
  • Ya allah askina bana da yol göster biktim bu kilolardan 1.70 boy 72 kiloyum sen nasil verdin?

0|1
    0|0
    • Ben tam 7 ayda verdim yaklaşık. İlk ay 7 kilo verdim. Öncelikle hamur ve abur cuburu kestim. Sonra günlük 5-6 cm koşu yaptım. İlk ay tam 7 kiloyu verdim. Sonra bu sayıyı yükselttim artık 10 km koşmaya başladım. Kilo verdikçe daha da hırslandım. İlk ay 7 son ay 3 kilo vermiştim. Malum yağ oranı azaldığı için kilo vermek biraz daha zorlaştı. Sende koşu yap sürekli yediklerine dikkat et hareketli ol sürekli ama kendini fazla yorma yaz bitene kadar 60 kiloya inebilirsin. Ama daha fazla verme 2 ay için ideali bu.

• Su an çıkıp kosasim geldi gerçekten :D (yani kosamiyorum da lafın gelişi dedim :P ) verdiginiz bilgiler için çok çok teşekkürler tekrar :) kararlıyım yarın baslayacagim devami gelir umarım ):

• Umarım. Kolay gelsin şimdiden :)

• evrim geçirmiş :o

0|0
    0|0
  • Tebrikler, iradenden dolayı O_O

0|0
    0|0
  • nasıl verdin

0|0
    0|0
  • Helal. olsun√√√ cidden cok buyuk bir fark olmus. Fakat sporla sıkılasmaniz gerekli……

0|0
    0|0
    • Fitness yazıldım zaten şimdi sıkılaşma zamanı. Ama kiloyu verdikten sonra sarkma ya da çatlak olmadı çok şükür :)

• Cok şanslisiniz ozaman.. Devamini getirmelisiniz.. Tekrar tebrik ederim n diyim :))))

• Teşekkür ederim.

• Nasıl yaptıııın😳

0|0
    0|0
  • Böyle bişey sağlam irade ister, tebrikler.

0|0
    0|0
  • Nasıl Verdinnnn? :D Tebrik ediyorum vallah

0|0
    0|0
    • Spor+ düzenli beslenme. Tam 7 ayda verdim. Detaylı soruyorsan asdfghjklşi19 yorumunda yazdım. Teşekkür ederim bu arada

• tebrik ederim bende 6 kilo vermeliyim nasıl yaptın banada söylee :(

0|0
    0|0
    • ben günde 10 km koştum + yediklerime dikkat ettim. İlk ay 4 haftada 6 kiloyu vermiştim ben. Mutlaka koşu yap yer yerden düzenli olarak zayıflıyorsun.

• olmuş

0|0
    0|0
  • Vayy beee olmaz mı fark var tabiiki bunu sen de görüyorsun :)

0|0
    0|0
    • Soru niteliği taşısın diye yazdım bende farkındayım yoksa D:

• Hahah tamam tamam, iyi olmuş ama tebrik ettim azmini :D

• Aynı başarıyı bende elde ettim
    Tebrik ederim

0|0
    0|0
    • Ben de tebrik ederim. Teşekkürler

• Helal olsun sana

0|0
    0|0
  • helal olsun

0|0
    0|0
  • süperisn ya nasıl verdin bunları

0|0
    0|0
    • Spor + diyet. Detayına kadar da merak ediyorsan asdfghjklşi19 adlı üyenin yorumunda yazdım yaptıklarımı.

• helal olsn sana. bn 3 kilo vericem die anam ağlıo. sen 36 kilo resmen bir çocuk çıkmış içinden. diyetisyene gtmişmydn

• Hayır gitmedim. Sadece abur cubur ve ve hamuru kestim günlük 2000 kaloriden fazla almadım. Zaten spor yapınca da sıkı bir diyete gerek yok.

• Formül neydi?
    41 kere maşallah

0|0
    0|0
    • asdfghjklşi19 adlı üyenin yorumunda yazdım. ben bunları yaptım. Spor+ beslenme. Koşu çok önemli her yerden yavaşsa yağı yaktık. her yerden düzenli olarak inceliyorsun ve en önemlisi vücut sıkılaşıyor. İlk başlarda 5-6 km koşabilirken şimdi 15 km rahat koşuyorum. En önemlisi daha enerji dolu ve hızlı hissediyorum kendimi. Ayrıca aldığım her kıyafet üstüme oturuyor. Bunun da bir avantajı var tabi.

• Helal olsun sana :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Tebrikler bende 2 yil icinde sindire sindire 20 kilo verdim iyi oluyo bikmadan duzenli spor ve az yemekle verilebiliyo.

0|1
    0|0
  • Helal olsun valla. 36 kilo az değil fit olmuşsun. Tebrikler.

0|1
    0|0
  • ama fazla düşmüşsün 80 kilo civarında kalsaydın keşke vücut geliştirmeyle izbandut gibi pazular yapardın :) ama böylede iyi sıkıntı yok :)

0|0
    0|0
    • Şimdi fitness salonuna yazılacağım. Orada biraz sıkılaşıp pazu yaparız :)

• büyük azim doğrusu çok büyük başarı helal olsun. ben de 5 kilonun derdine düşmüşüm burda.

0|0
    0|0
    • 5 kilo fazla değil verirsin ya :)

• üşeniyorum ama bu hafta spora tekrar başlıyorum sanırım çok sürmeden veririm :)

• süper olmuş

0|0
    0|0
  • Bravo! Saglam irade...

Simdi omuz ve gogusleri hacimlendirme, karni sikilastirma vakti bence.

0|0
    0|0
    • Ramazan bitti fitness salonuna yazılıyorum şimdi :) Teşekkürler bu arada

• Tebrik ederim ayni dertten muzdaribim. Ne kadar surdu ve neler yaptin kilo vermek icin yazar misin

0|0
    0|0
    • asdfghjklşi19 adlı üyenin yorumunda yazdım detaylı olarak. 7 ay kadar sürdü spor+ beslenme. Abur cubur kestim hamur kestim. Spor yaptım sürekli koştum düzenli olarak zayıfladım. Teşekkürler bu arada

• Çok fark var helal

0|0
    0|0
  • Tebrikler... Bende zayıflamaya çalışıyorum. 26 kilo verdim. 98 kiloyum şu an :) Amaç 85 e inmek :)

0|0
    0|0
  • Bende 1.79 um 96 kiloyum kaç kilo fazlam var bende senin ilk haline benziyorum önceden bile değildim sonradan kilo aldım

0|0
    0|0
    • Kardeş ben yaptıklarımı asdfghjklşi19 adlı üyenin yorumunda yazdım. 7 ay sürdü. 7 ay gibi bir sürede sende fit olabilirsin. Sadece sabır ve irade. Başka bir şeyi yok. sen 30 kilo versen yeterli.

• Sen niye 20 de 30 ben 30 kilo veriyorum 66 kiloya ölürum la :D

• Pardon ya valla yanlış oldu kusura bakma :D 76 kiloya inmen yeterli yani 20 kilo vermelisin ben 30 yazdım kusura bakma. 20 kilo bir şey değil ya 3-4 ay da rahat verilir

• Olmaz mı dostum ya tebrik ederim bende 32 verdim daha 10 vermem gerekiyor ama :D Ne kadar zamanda verdin?

0|0
    0|0
    • 7 ayımı felan aldı. Aralıkta başladım ben.

• benim 9 olucak yakında sen baya kısa zamanda vermişsin , tebrik ederim :)

• Teşekkürler. Ben de tebrik ederim.

• bu vücut 20 yaşı deilde 30 35 arası gösteriyor :D

0|0
    0|0
    • Zayıflamadan önce öyle göstermesi normal ama zayıfladım küçük bile gösteriyorum şu an :)

• formülü ver gardaaşşş:)))

0|0
    0|0
    • Formül kolay. Formülü sabır sadece o kadar birde irade. Ben 7 ayda yaptım bunu 7 haftada yapamazsın. Yediklerine dikkat edeceksin burada iraden önemli ve çok kiloluysan biraz zamanını alır sabırlı olacaksın. Zaten kilo verdikçe iyice hırslanıyorsun :D Ben günde 10 km ye yakın koşu yapıyordum hamur abur cubur tamamen kestim

• hacı ben 20 kilo verip verip alıyorum...

• hiç fark yok :D sorduğun sorumuy baya zayıflamıssın helal olsun hacı

0|0
    0|0
  • azimli kardeş

0|0
    0|0
  • helal olsun.

0|0
    0|0
  • Mukemmel vermissin tebriklere

0|0
    0|0
  • Helal olsun

0|0
    0|0
  • fark olmaz mı hacı. tebriks.. Tekrar almamaya bak.

0|0
    0|0
  • Nasıl yaptın ya harbiden şapka çıkarıyorum :))

0|0
    0|0
    • Spor+ beslenmeme dikkat ettim ve yağları yaktım :)

• Ben günde 10 km koşuyordum ayrıca yediklerime de dikkat ettim. Günde 2000 kaloriden fazla almadım. İlk başlarda 4-5 km anca koşuyordum ama ilk başlarda daha fazla kilo veriyordum. Sonra yavaş yavaş yükselttim 10 km de sabitledim. Son zamanlarda kilo vermem zorlaştı. İlk ay 7 kilo vermiştim son ay 3 kilo anca verdim. Vücut yağ oranı azalınca biraz daha zorlaşıyor. Yavaş yavaş verdim ben cilt çatlakları felan oluyormuş diye. şu an hiç bir şey yok turp gibiyim :)

• Nasıl verdin acaba?

0|0
    0|0
  • helal olsun hacım, tebrikler.
    memelerle alakalı bir sorum var, kilolu olana baktım da ele avuca gelecek kadar var gibi duruyor, kilo verince tamamen düz oldu mu?

0|1
    0|0
    • Evet. Fakat çokta düz değil yani ama oradaki yağlar tamamen eridi. şu an orada yağ yok. Ama dümdüzde değil orası hafif çıkıntı varki göğüs öyle olur zaten. Aşırı zayıflarda dümdüz küçük oluyor orası :D Teşekkür ederim bu arada

• Yok artık avuçlandığı zaman ele bir şey gelmiyor. Sert artık orası :D Zaten arkadaşlar ellerdi orayı olm sen sütyen tak derlerdi :D

• hee bende de öyle itler :D o yüzden soruyorum :)

• birader tebrik ederim valla iyi vermişsin 36 kg olmasada bendede var biraz fazla göbekten sadece.

fotoları niye kırpma ihtiyacı duyuyosun mübarek yakışıklısın madem.

0|0
    0|0
  • olmuş biraz da kas yapsan tam olur

0|0
    0|0
    • Daha yeni kurtulduk yağlardan bı nefes alalım onu da yapmayı düşünüyorum :)

• O biraz zaman alır tam kaslı vücut aylar alır o zamana kadar buradaysam ya da sen buradaysan atarım olur :)

• tamam beklerim

• Tam 36 kilo fark varmış gibi duruyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...