Si̇lahlara ilgi duyan kızlar var mı?

Bireysel silahlanmayı destekleyen ve silahlara ilgi duyan bayan arkadaşlar düşüncelerinizi nedenleri ile birlikte sevdiğiniz silah türleri ( bıçaktan tutun kitle imha silahlarına kadar artık ne varsa ) yazarsanız bu konuda karşı cinsin merakını bilmiş oluruz.

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• Ben kendi açımdan silahlara bayılıyorum. Ama genel bakımdan ateşli silahları sevmiyorum kama ve ok benim favorilerim. Neden sevdiğimi bile bilmiyorum sadece sınırsız heyecan ve güç hissediyorum

0|0
    0|0
    • İşte aradığım cevap. Kelimelerin gücüne inanıp onları kullandığında düşüncelerini gayet güzel ifade ediyorsun. Silahın baruttan ibaret olmayacağını bilen nadir kızlardan olabilirsin. ;)

• Teşekkür ederim ;)

• rica ederim :)

Kızlar Ne Diyor 7

• Silahlara aşığım, sinirlendiğimde onlara bakarak elimde olduğunu hayal ederek bile müthiş bir rahatlama duyuyorum bunu yazarken bile gevşedim :D ateşli silahlar glock comrade ak uzi m16 vsvs müthiş yani bunu kelimelere dökemiyorum şu an :D Kendimi korumam için bunları bilmem gerektiğini ve kullanmam gerektiğini düşünüyorum. Ve eminim elimde olsalar müthiş bir güç hissederdim

0|1
    0|0
  • Antique silahlari daha cok begeniyorum. Bazi yeni model seyleri de begeniyorum. Okculuga gittim ve sevdim aslinda. Baska zaman devam etmeyi dusunuyorum. Kanla ilgili problem var:) Ondan bicaklari sevmiyorum. Birkac yil sonra poligona gitmek istiyorum orada ogrenip daha sonra bir silah almak dusunuyorum.

0|0
    0|0
    • Meraklı oluşun içindeki silah istediğini daha da körükleyeceğinden eminim. havalı airsoft dedikleri silahlar ilgini çekebilir. Tabancada benim tercihim Smith & Wesson ve Glock :)

• Merakliyim severim ama yeterli bilgi sahibi degilim. Nesne olarak hosuma gidiyolar ya da onlarla yapabileceklerim...

0|0
    0|0
    • Taktik atışları da seversin o zaman :)

• Benim silahim var ilk silahim bicak olmus guzel nisanciyim diyorlar

0|0
    0|0
  • Korkarim ben be

0|0
    0|0
  • russian fps kanalına üyeyim :)

0|0
    0|0
    • fps russiandı pardon şaşırdım öyle miydi böle miydi derken

• ruslar başlı başına psikopat insanlar :) zaten silah kullanımı serbest olan ülkede barut kokusunu içine çekip zevkle şarjör boşaltan insanlar var :D

• adamlar ayık gezebilse aslında iyi hallerini de görebiliriz de :) pek mümkün değil galiba

• öyle bir fantazim yok biber gazım yeter bana :)

0|0
    0|0
    • Biber gazının yetersiz kaldığı anlar vardır. Tedbir için biraz daha araştırma yapmalısın :)

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...