Kilom ideal ancak kas yok, baklava yok, adonis yok. Bakarsanız sevinirim?

Ben 1.81 boya tam 70 kiloyum. Kilom sabittir ve genelde değişmez. Vücudum orantılıdır giydiğim her şey yakışıyor. Oturduğum zaman bile göbek kısmım katlanmaz yani düzdür. Aynı zamanda yakışıklıyımdır çevrem öyle söyler. Birde erkeğin fiziğinin de güzel olması lazım derler. Peki bu şekilde ideal kiloda olması onun fiziğini güzel yapar mı? Omuzlarım dik, düz ve geniştir. Belim incedir. Böyle ideal kiloda fizik güzel sayılır mı? Yoksa baklava ve göğüs çalışıp best modeller gibi vücut yapsam daha mı avantaj olur?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Dostum vücut çalış kimsenin lafına bakma sen body dunyanin en güzel şeyi bence , bir t-shirt giydigindr omuzların genis gögus ve kol yaptigin zaman bir ortama girdigin de ve ya cafe ye gittiginde o insanlarin sana şehvetle bakmasini hic birseye degismem , hic vakit gecirmeden body ye başla sana başarılar

0|0
    0|0
    • Eyv bro. Ramazan bitti yazılıyorum 2 gün sonra body salonuna.

• Boyun ideal sadece şimdilik protein ve amino kullanabilirsin , ileri seviyede 4,5 ürünü kombine edebilirsin kilonu 80 e çıkarmaya çalış , sporun %70 i yemek yemektir , bu 3 beyazdan uzak dur , şeker, tuz , un , arada hamurişleri , ekmek te ye çünki ne kadar da olsa vücudun ekmege ihtiyaci var eger yeterli glikojen alamassan günluk , beyin glikoz bulamadigi durumda kaslarınin enerji kaynagi olarak kullanir bunun icin gunluk yeterli miktarda ekmek tüket, yoğun tahıl ekmekleri vs

• peki teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 3

• ne güzel işte, boşver kası bence giydiğin herşey yakışıyosa sorun yok.

0|0
    0|0
  • Bence boyle iyi ugrasmana gerek yok. Şahsen kasli erkekler bana itici gelir.

0|0
    0|0
  • Geniş omuz +
    Ince bel bilemedim

0|0
    0|0
    • Evet. Bir omzumun genişliği 22 cmdir. Bel çevrem ise 67 cm dir. Bu bir erkek için oldukça incedir.

• Biraz genisleyebilir bel
      Ama seni seven òyle sevmeli

Erkekler Ne Diyor 3

• Dostum ideal kilonda olman demek yine yag oranın oldugu anlamına geliyor daha aşagı çekmek istiyorsan spor yaparsın en sonunda daha detaylı olur vücudun :)

0|0
    0|0
  • ölmekten korkmuyosan
    steroid
    diyorum ben^^

0|0
    0|1
  • Bildiğin vitaminsizsin sen.

0|0
    0|0
    • Ne alaka? Neden ki?

• Baya baya incesin dediğine göre.