Kız arkadaşım bir gün pişman olacak mı?

merhaba arkadaşlar.bundan 1 sene önce tesadüfen kız arkadaşımla tanıştık.3 gün sürdü.bi anlık sinirinden benden ayrıldı..1.5 ay sonra staj yaptıgı yere çiçek gönderip bi şans istedim.kabul etti ve sevgili olduk.hergünümüz beraber gecerdi okulda oldugu gün dersten kacip gelirdi stajda oldugu gün iş cıkışlarına giderdim eve beraber giderdik.ailemle tanıstırdım.annemi babami öyle cok sevmişti ki.her pazartesi evimize gidip annemle oturmak isterdi.sevgili oldugumuz sürede ufak tefek kavgamiz oldu ama birbirimizi hic kırmamıştık ve hic ayrılık yaşamadik..beni 1 gün görmese dayanamazdi buluşmaya biraz gec kalsam nerde kaldin diye deliye dönerdi..2 ay önce annesi beni gördü ve hergün evde tatsizlik yaşamişlar.ayrilmadan 2 hafta önce annem ilişkimi bitirmem hic cok baski yapiyo ama seni kaybetmek ilişkimi kaybetmek istemiyorum demişti.2 hafta sonra da annem kazandi diyerek mesaj atti.o gün köyüne gittim amcasi babamin arkadaşiydi.durumu izah ettik esra tamam desin annesini biz hallederiz dediler.annesi ne yaptiysa esra tamam demedi.bir hafta sonra cicekle not gönderdim.okumuş cok aglamiş.seni kaybetmek istemezdim ama şartlar dedi.gecenlerde ciceklerle süslenmiş peluş oyuncak gönderdim evine.sinirinden agzina hic alinmayacak laflari söyledi.hayatimda biri var sözlendim nişanlaniyorum yakinda dedi.biz ayrilali bugün 39.gün..bu kadar sürede onca yaşananlari silmek yerine bi başkasini koymak o kadar kolay mi ? beni gerçekten çok seviyordu..birgün anlayacak mi kalbinin bana ait oldugunu pişman olup dönecek mi ?

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• İnsanlar çok farklı yapılara sahio kimisi zamanla akıllanıyor kimisi hiçbir zaman akıllanmıyor senin kız arkadaşının durumuna ben mantık erdiremiyorum o kadar çok seven insan ailesine karşı neden etkili olamıyor bunu anlamıyorum ailesi öncelikle seni neden istemiyor neden karşı çıkıyor bunları hiç sordunmu? sorduysan ne cevap aldın bunu bizede bildir ona göre yorumlar yapalım arkadaşım? iş okul askerlik vs bunların dışında kişiliğinle ilgilimi bir sıkıntı var diycem ama sanmıyorum yazılarından az çok karakterin alaşılıyor.Belkide sorun sende değil kızdadır ve kendi sıkıntısını senin ve annesinin üzerine atıyordur yoksa mümkün değil o kadar seven insanın ailesine söz geçirememesi.Bir yere kadar ailenin dediği önemlidir ama sende hiçbir anlamda sıkıntı yoksa ailesininde karşı çıkması ne derece doğru sence?

0|0
    0|0
    • 1 hafta önce üniversiteden mezun oldum.askerligim sadece 6 ay ama sözleşmeli subayligi düsünüyorum..ailemin maddiyati da kendileride cok iyi.bana annem sevgilimin olmasini istemiyo dedi..o zamanda söz yapmayi göze aldim..tüm amcalari esra tamam desin annesini biz ikna ederiz dedi ama esra tamam demedi.amcasina o aileye kötü bişey demiyorum ama okumak istiyorum demiş.ben okumasina hicbi zaman karsi cikmadim ki.en büyük hayalini annem gercekleştirecekti herşeyini hazirlamişti

• akli başina gelecek bigün ona eminim işte..beni cok sevdigi bi abisiyle bile taniştirmişti ki evlenecegim kişi diye.bi anda nasil deişti anlayamadim.amcasi gil hepsi tamam diyo.gecen günü babam amcasiyla konustu esra istesin annesini ikna eder diyo.neydi herşeyden vazgeciren anlamiş değilim

• kafanı çok yorma düşünüp hayırlısıysa olsun de.

Kızlar Ne Diyor 2

• iş işten geçmiş artık unutmaya çalışma vakti gelmiş

0|0
    0|0
  • pişman olur da bunu sen bilmezsin.

0|0
    0|0
    • pişman oldugu zaman dönmez mi...beni ailemi gerçekten çok sevmişti..gecenlerde uzaktan gördüm çökmüş hayattan bezmiş bi haldeydi

• yanliz anlamadigim bi nokta var gecen gün tesadüfen bi bayanla taniştim.kiz beni biliyo esranin okulundaymiş..esranin gecmişte arkadaşiyla bi yazişmasi var beni anlatan halen facesinde duruyormus.sevgilisi olsa silmesi lazim degil mi

• değil işte. biz ayrıldıktan baya bi müddet bizm ilişkisi var yazımız kalkmamıştı face geçmişinde onun ama megersem benimkisinin sevgilisi varmıs o zamanlar da. face geçmişe dönup bakmıyolar işte.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...