Squat kesin sonuç verir mi?

Arkadaşlar kalça bölgemi biraz büyültmem lazım saçma sapan yorumlar yapmayın sizi ilgilendirmez neden yapmak istediğim. Squat kesin sonuç verir mi?

0|0
9|15

En İyi Erkek Görüşü

• ÖNCE SUNU SÖYLEYİM UFAK KALÇA ÇOK İDELA ÇOK GÜZEL VE ÇOK BEĞENDİĞİM KALCADIR VE GİYDİSNE O KALÇAYA YAKISIR
    Bak kalçanın buyumeısnı istiyorsan bol bol etli yağlı yemekler ye ama dieğr bolgelerde kilo almasın buyumesin dıyorsan kaırn kası sporu bacak sporu yani kalçanal alakası olmayan sporları yapacaksın yemden kalça büyümez sonuçta kalça yağ ve kasdan olusur

0|0
    0|0
    • Hmmm anladım ama kilo almakda istemiyorum 18i bitirdim 157yim kilomda 51

• Pekiii tamammm

• o ZAMAN KOLAY GELSİN BASKA SORUNDA BULUSMAK ÜZERE ):):)

Erkekler Ne Diyor 14

• Azmine ve çalışmana göre değişir. Kararlıysan ve sonuna kadar devam edeceksen çok iyi sonuçlar alabilirsin.

0|0
    0|0
  • fazlasıyla etkısı olur buyutursunde dıklestırırsınde hacımde kazanır..

0|0
    0|0
  • Kesin verirde yürüyüş filan yaparsan bide yanında on numara olur :)

0|0
    0|0
  • kesin verir ama düzenli yapmak şart

0|0
    0|0
  • Kesin degil vucut tipinizle alakalidir

0|0
    0|0
  • o bölgeyi baska türlü calıştıramazsın

0|0
    0|0
  • dehşet içindeyim

0|0
    0|0
  • Kesin sonucu ben veriyorum evet evet.

0|0
    0|0
  • Nefesini tüy büyür

0|0
    0|0
  • kesin demiyim %1001 verir

0|0
    0|0
  • Squat, bacak ve kalça için en güzel hareketlerden biridir. Amacına ulaştırır.

0|0
    0|0
  • Squat ne merak ettim de

0|0
    0|0
    • diyetyemekleritarifleri.com/.../...TS-PROGRAMI.jpg Bu hareketi kalk-çömel şeklinde yapıyosun yandaki programa uyarak :)

• Ya tamam ulu orta ne konusturdun bize :D 3 dakikaya gelirim sen mesaj at bana :)

• devamlı yapman lazım ya sabır gerektirir ve beslenme önemli ama dikmi büyüteceksin biraz büyükse kalçan büyüdüğünü anlamassın kalça küçülür sadece

0|0
    0|0
    • Dik olsun istiyorum

• Yazmam valla :D

• biliyorum ya yazmassın önyargı olduğu için

• verir diye biliyorum yani beslenmene dikkat edip çok sağlam spor ve squat yaparsan çıkık ve sert bir kalçan olacak.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Uzun vadede ve sürekli yapılmak istiyor, ama sonuç veriyor,
    Bu kızın 2012 versiyonu oldum şu an
    www.google.co.uk/search

0|0
    0|0
    • Hani bir ay boyunca artırarak yapılan programlar var ya onlar kesin işe yarar demi çünkü tam olarak 1 ayım var :/

• Anladım teşekkür ederiim :)

• Videosaunu izledim, kıza her yanından geçen "can we fuck" diyordu:)

• *** kaç gün yaptım daha hala yapıyorum, arkadaş ilk birkaç gün yürüyemiyorsun :) hamlıktan olsa gerek ama şimdi gayet iyiyim. gün geçtikçe arttıracaksın sayılarını ama...

www.thehealthycollective.com/.../...-challenge.jpg

0|0
    0|0
  • ben de squat biraz arastirdim da herkes kesin sonuç vereceğini yazmis ama ben biraz fazla zayifim önce kilo alip sonra mi yapmaliyim 7 8 kilo kadar ihtiyacim var

0|0
    0|0
  • evettt ben de araştırdım en etkili hareketin o olduğunu duydum başlarda biraz salarmış kendini ama sonra toparlarmış yalnız pes etme devam et o zaman etkili olur, hemen etkisi olmaz

0|0
    0|0
  • ağırlık da kullanırsan evet.

0|0
    0|0
  • Squat tek çözüm derim. Günde 50 kere yapman gerekir

0|0
    0|0
  • Yalnz bacgn klinsa kalilastryo daha fazla habern olsn

0|0
    0|0
    • Bisiklet sağolsun ince bacaklarım

• duzenli yaptiginda evet sonuc alirsin

0|0
    0|0
  • kesin sonuç verir ama bunu düzenli bir şekilde ve arttırarak yapmazsan yediklerine de dikkat etmezsen bir işe yaramayabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...