Evlilik baskısı. Çevrenin evlilik baskısı ile karşılaştınız mı?

Arkadaşlar hiç böyle bir sorunla karşılaştınız mı?yaşınız 25 veya üstü .çevrenizdeki insanlar ;

Neden evlenmiyorsun?

Annenize yada Babanıza :kızının/oğlunun evlilik çağına gelmiş demesi.

Böyle giderse evde kaldın sen beğenmessin demesi?

bu terbiyesizlik değilde nedir? belki sevdiğimz var bekliyoruz.belki kısmetimz açılmadı.belki evlilik düşünmüyoruz.sizin başınıza bunlar geliyormu?ne yapıyorsunuz?

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• 26 yasima kadar geliyordu , anneme gelipte sen bu kizi daha satmadinmi diyenler istersin, kizzzz evde kaldin evde ben senin yasindayken 2 cocuk yapmistim diyenmi istersin ... bütün es dost akraba seferber olmus bana koca ariyorlardi :) ama 23 yasinda yasinda esimle tanistim 26 yasinda evlendik 29 yasinda kizimiz oldu millet rahat bir nefes aldi ;)

0|0
    0|0
    • ben 25 im şuan sevgilimle evlenirsek 30 olacağım

• bosver kullaklarini tika askini yasa ;) Allah nasip ederse evlenirsiniz ha erken ha gec hic bir sey fark etmiyor

Erkekler Ne Diyor 7

• Gelmez mi hiç...yeni tanıştığım her bayanın ortak sorusu...

İlk önce " AAyy... yüzük takmıyormusunuz? " ( Evli olup olmadığımı öğrenmek için tabiii)

İkinci soru hemen akabinde " Yaş ilerleyince insan daha mı seçici oluyor ? " ( vereceğim cevaba göre 3 cü soruyu hazırlayacak, tabi benim cevap " Yoo benden seçicilik yok, kadın olsun çamurdan olsun, ama vakit yok işte" )

3. Soru şaşkınlık la birlikte " Nasıl yani? vakit olmadığı için mi evlenmiyorsunuz? Ama evlenmek lazı, vakit geçtikten sonra hoş karşılanmıyor! " Şutu çekiyor ancak Kaleci iyi, golü yemiyor..kih..kih..kih.

0|0
    0|0
  • :D peder ev alıcam sana dıyo dedım nıye evlenmıcen mı dedı dedım ben odamı sevıyorum :( evlilik baska bi kurum baskı ıle yapılacak ıs degıl

0|0
    0|0
    • torun torba istiyorlarmı

• istemez ler mi :D vericem onlara torun torba ya hakları gercı ıstesınler ama ben benım gıbı neselı bırını arıyorum hayırlısı

• Her anne baba bunu belli bir yaştan sonra söyleyebilir, terbiyersizlik olarak adlandırmak yanlış ama sevdiğinin olduğunu ima etmenle biraz sakinleşebilirler

0|0
    0|0
  • yakışıklı zengin bana aşık benimde seveceğim birini bulun evleneyim de. nasıl olsa öyle biri yok :)

0|0
    0|0
  • Evlenmek zorundasın.

Hatta erken evlenmek güzeldir. torununu görmek istiyorsan eger. Eger torununun üniversite mezuniyetini görmek istiyorsan evlenmelisin

Hayatının sonuna kadar yalnız kalamazsın. Yaşlandıgında elini tutan oglun torunun olmak zorunda. yapamaz kimse tek başına. arkadaş ile koca aynışey degil sevgili bile aynı sey degildir.

30 unda evlensen oglun /kızın olsa o da 30 unda evlense sen olacaksın 60

Torunun 22 de mezun olsa uniden 25 de. sen olackasın 85

mantıksız diyenler olacak elbet. ama erken yaşta evlenmek en güzelidir.

Sacma sapan kızlar yüzünden evlenemeyip evde kalan erkekler ya da sacma sapan erkekler yüzünden evlenemeyen kızlara üzülürüm..

0|0
    0|0
    • iyide sevgilimvar zaten onu bekliyorum .

• sevgilin var yada yok farketmez. ben genel konuştum

Sevgilinin olması yetmiyor ki. Okumadın cümlelerimi galiba. sevgili olsan ne olacak ? 7 sene sevgili olup nişanlanmak üzere olup terkeden aldatan bir sürü adam var kız var ya

• haklısın ama şuan ne gelir elimden? zaten güveniyorum sevgilime

• hep bu sevdiğini bekleyen mal kızlar yüzünden evde kaldım

ayda 3500 tl maaş alıyorum ama bu saf kızlar çulsuz serserilerin peşinden koşuyor.

1|1
    0|0
  • evlenmek zorunda değillsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• olmaz mı ya. bi tanıdık resmen bana şu muahbbeti yaptı

-sen çalışıyo musun?

-hayır iş arıyorum

-ya bak iş yok zor bu zamanda görüyormusun. ee koca da yok!

...

sana ne be kadın ister olur ister olmaz ne sinir seysiniz siz ya :D seytan diyo ki al eline eşek sudan gelinceye kadar patakla :D

0|0
    0|0
  • gülüp geçiyorum. çok üstüme düşerlerse, lezbiyenim, evlenemiyoruz diyorum falan.

0|0
    0|0
Yükleniyor...