Evlilik hakkında soruma bakar mısınız?

Selam arkadaşlar Soruma bakarsanız sevinirim.evlilik hakkında. benim çok sevdiğim bir sevgilim var gayet anlaşıyoruz ciddi düşünüyoruz ama bazı sebeplerden dolayı evlilik için henüz erken ( askerlik ) vs.gibi.şimdi herkesin ailesi mutlaka evladının yuva kurmasını ister.mutlu olmasını ister.torun ister.ama şuan bu mümkün değil.yada çevreden evlilik çağına gelmiş kızın var derler.tamam anne babada evladını ister böyle ama şuan bu mümkün değil .bunlara kulak tıkamak için ne yapılmalıdır?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Siz kararli olmanizla bu problemi asarsiniz ve zaten kararlisiniz .Anne ve babalarinizi ikna etmeniz zor olmamali burada acikladiginiz nedenleri onlarada aciklayin detaylandirarak anlayis gostereceklerdir.Neden gostermesinler ki onemli olan sizin mutlulugunuz,Anne ve babanin tek istegi evladinin mutlu ve huzurlu bir hayati olmasidir.Onlarin disindaki kisilere ve cevredekilere bir aciklama yapmak durumunda degilsiniz unutun onlari gitsin.Yeter ki siz kararli olun.

saygilarimla

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• soruyu anlamadım ben ya

0|0
    0|0
  • Sevgiliniz ne mezunu ?

0|0
    0|0
  • Bence hiç kimsenin sözlerine kulak asmayın direk evlenin gitsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• şakayla cevap ver boşversene kimin umrunda sanki siz mi evleneceksiniz bn evlenecem konuşması kolay siz evlendiniz ne oldu başınız göğe mi erdi tavrı takın :)

0|0
    0|0
  • sorununuz tam olarak ne pek açıklayıce değil içerik...

0|0
    0|0
  • kulakları tıkamaktan başka çözüm bulamadım:S

0|0
    0|0
Yükleniyor...