Spor yapmadan zayiflayabilirmiyim?

Boyum 1.60 ve 80 kiloyum biliyorum cok asiri kilom ama calisiyorum spora gidemiyorum bogazimida tutamiyorum anliyacaginiz halim fena :( yardim edin kolay cabuk nasil kilo verebilirim :(

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• günlük 50 dk koşacaksın (yürüyeceksin demiyorum buraya dikkat koşacaksın) protein ağırlıklı besleneceksin şeker (bkz:kola, tatlı,...) yağ kesinlikle yok karbonhidrat sadece günlük ihtiyacın kadar alacaksın il başta amacın 70 e düşmek olmalı sonrasında 60 diye devam etmeli. Günlük ihtiyaç miktarını netten bulabilirsin düşmek istediğin kilo ile bulunduğun kilonu ortalamasında bir kilo girerek olayı halledebilirsin ;) Kısacası olay kardiyo+diyet;) kolay gelsin

0|0
    0|0
  • karatay diyetini öneririm

0|0
    0|0
  • Şişman kalcaksın moruk az kilo ver bana yemek yememe sorunum var benimde

0|0
    0|0
  • Diet şart hobi olarak ta yüzmeye basla

0|0
    0|0
  • Salata ye bol bol tuvalete çıkarır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Diyet yapar zayıflarsın spor yapmasan bile, bir diyetisyene gitmeni tavsiye ederim zaten kilon 80 olduğu için inan bana sana kolay bir diyet vericektir kilon azaldıkça verdiği diyet listesi daha da zorlaşıyor günlük alman kalori miktari da azaldığı için, irade önemli

0|0
    0|0
    • Diyetisyene gidemem cunku uyumam calistigim yerde 12 saat calisiyorum

• Haklisin canim cok tesekkur ederim

• Rica ederim :)

• bol su iç ve işe yürüyerek gidebilme imkanın varsa yürü bol bol. ayrıca ekmek tüketme. başarabilirsin

0|0
    0|0
    • Keske olsam oyle bir imkanim ayakta dursamda fark edermi

• 2 sene önce ben senden 10 kilo düşüktüm ama benim 1.65 di boy. Şimdi 40 kiloyum. O boğazını tutacaksın ve protein ağırlıklı bir diyet listesi gerek sana. Dukan diyeti yapabilirsin mesela.

0|0
    0|0
Yükleniyor...