Neden hep annelere bacılara kadınlara küfredilir?

neden babanı diye küfür etmez insanoğlu? ne isterler milletin anasından? sanki kendilerini doğuran bir ana değilmiş gibi. eğer bu hakkı size veren sey önünüzdeki fazlalıksa erkeklik onla olmuyor hayvanında önünde ondan var. analara bacıları küfür eden bütün erkeklerin taaaaaaaaa hepsine en içten küfürlerimi gönderiyorum güle güle kullanın

Güncellemeler:
annelere küfreden erkeklerin bi tarafını kopartıp kendilerine yediresim var

0|0
7|7

En İyi Kız Görüşü

• Anaya küfreden kendi annesine lüfredilse ne yapardı onu düşünmeli önce.Babaya küfredemez çünkü gay olduğunun anlaşılmasını istemez.

2|0
    0|0
    • öldüm gülmekten bi de bunların gay olanları var dimi :D belki hoşuna gider ona küfredince :D

• rica ederim hakkın :)

• hahahaha bebeğim gene spersin ya :D

Erkekler Ne Diyor 7

• pişir sosis yap.

1|0
    0|0
    • pişirmeden de yerler onu i*neler

• erkekte vajina yok

0|1
    1|0
  • insanın kendi kişiliği karakteriyle alakalı bir durum ...yapabileceği başka birşey olmayınca bu sekilde birşeye başvuruluyor diye düşünüyorum.

1|0
    0|0
    • hayvanca

• teşekkürler konu ve sohbet için iyi geceler. :)

• iyi geceler ;)

• En değerlileridir ! Kimse laf söyletmek istemez söyleten i*ne söylen ulan diyesim var ama neyse

1|0
    1|0
  • o.ç en etkili küfür.kalkıp tartıştığın adama babanı s.km dersen adamı mabadıyla güldürürsün.

sen hiç birinin annesine küfür etmedin mi

0|0
    0|0
    • annesine yazık ya kişinin kendisine direk küfretsem olmuyor mu ben senin... diye uzayıp giden bi küfür:D

• evet annelerimiz kutsal varlıklarımız ama ben seni.. ile başlayan küfre ne koyarsan koy annesini kattığın kadar, seni sakinleştirici karşı tarafı tahrik edici etki bırakmıyor

• En değerlidir onlar

0|0
    0|0
  • Şimdi bunun erkeklikle alakası yok kimi kız erkekten daha beter küfür ediyo.Anne bacı mevzusuna gelince,babaya sövdüğünde erkeğe sen topmusun vs. deniliyo.o yüzden direk anne bacıya .sövülüyo.

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Küfür etmekteki mantık karşındakinin canını sözlerinle en çok acıtmak temel olarak. Onun için en değerli olan şeyleri aşağılamak. Bu durumda da olay namusa, ve en değerli olan anneye geliyor. Kesinlikle onayladığım bir durum değil, küfrün herhangi bir çeşidi ama annelerin dahi,l olmasının sebebi bu diye düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • KIZ Allah seni emi:)))))))))) ha ha ha gizlenmekle bak budefa yerinde edilmiş:D alkış:D

1|0
    0|0
  • neden analara ya da kadınlara hitabeden küfür kullanıyorlar şu yüzden güçleri ancak onlara yetiyor bayanlar birşey yapamıyacağı için birde yaygınlaşmış olan bayanlara hitabeden küfür etmek bunun da etkisi var..

1|0
    0|0
    • evet...

• normal sohbet eder gibi ediyorlar küfürü şimdi

• Adamlıktan yoksuun oldukları için olabilir mi?

1|0
    0|0
  • Ben cinsiyet ayrımı yapmıyorum, hem anaya hem babaya küfrediyorum. Ayrıca soruyu soruş şekline baktım da, küfretmek erkeklere özel bir faaliyet değil ki? Yani benim önümde o bahsettiğin fazlalık yok ama bu bana engel olmuyor. =Pp

1|0
    0|0
    • sorun sende o zaman

• Bence sorun karşısındakinin aslında annesiyle cinsel ilişkiye girmek istemediğini, sadece kendisine kızgın olduğunu algılama kabiliyeti olmayan kişilerde. Ayrıca "kızlar çiçektir, onlar küfretmez" diyenler ne içiyorsa aynısından istiyorum. =D

• hahahaa manyak:D güldürdün beni:D

• erkeklerde beyin yerine orası çalışır genellikle önüne gelene de kullanmak isterler e naapsın beyin noksanlığı çekiyor gelişememiş saygı filan bilir mi?hayvanlara laf etmeyelim lütfen benim için hayvan hakaret değil yani adi birine hayvan demek hayvanlara hakaret oluyor

1|0
    0|0
Yükleniyor...