Hani mesela ayrılırsın da sonra...

hani mesela ayrılırsında sonra elinde onun eşyaları kalır verdiği hediye armağan ettiği şarkı insana acı verir gitttiginiz yerden geçerken herkes eğlenirde sen bakarsın etrafa aval aval düşünürsün özlemezsin seversin yoğun değildir ama içine acı verir bu durumda ne yapılabilir ki nası acısı dindirilir ?

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• o acı sadece zamanla diner..ben ayrıldıktan sonra bana aldıklarını atmaya kıyamadım sarkıları dinlemeye cesaretim yok ama duruyo..sonra önce cicekleri hediyeleri attım sonra sarkıları sildim sonra onunla oldugumuz yerlere gitmedim ve eger yürüdüğümüz yollardan gecmek zorunda kalırsam baskalarını düşünüyorum yada canım yanmasın diye yani özlemim artmasın diye kötü oldugumuz zamanları düşünüyorum ki ona kızıyım daha cabuk unutayım ama yıne de bir burukluk oluyor..içim cız edıyo yüzüm düşüyo...enn en kötüsüde tam onu unuttum derken gecen gün kullanmadıgım cantamda buldugum sınema bıletı oldu..oturdum baktım o kagıda saatlerce..sen ne kadar kacarsan kac onun acısı bır yerde cıkıyo karsına ve içini yakıyo işte böyle

0|0
    0|0
    • kaçışı olmayan bir acı diyorsun demek eh ne yapalım en azından kendimi parçalamayı bırakabilriim bundan sonra teşekkürler... :)

Kızlar Ne Diyor 4

• ilk günler balkonda derin derin nefes al

Sonra ayrılma sebebini uzun uzun düşün

Aslında sana göre olmadığını ve acının yersiz olduğunu bilinç altına ispatla

Sonra her deneyimin seni doğru insana yönlendireceğini bil

Yaşadığın şeyleri güzel bir anı olarak hafızanda sakla

Kendine eziyet etme , ölüm yok , hastalık yok .. gençlik var .. gelecek ufuklarda aşk var ...

Haydi kolay gele genç!

0|0
    0|0
  • Zamanla geçecek.. .elinden bir şey gelmez.

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum:( cok kotu durum. Ertele bu duygulari bir zaman snra ertelediyin unutup alisirsin belki

0|0
    0|0
    • ertele ertele kaçarak bir yere varamadım ki duygusal şarkı dinleyemez oldum...

• Rica ederim :)

• Bu siteye üye oldum olalı erkeklerin böyle şeyler hissedip düşünebildiklerini öğrendim, ilginç..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Haniyle başlıyan yazıları okumam :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...