Göbeğimi/bacaklarımı nasıl eritebilirim?

Ağustos'un 11'inde tatile gideceğiz. Boyum 1.65 kilom 60 ama göbek ve çevresinde fazlalık var baya hem de ve bacaklarımın üst kısımlarında da var. Diyeceğim o ki, bayramdan sonra ne yapabilirim de eritebilirim bunları? Koşuya çıksam mı diye düşünüyordum ama koşmaya müsait değil bizim burası, evde kendi çapımda neler yapabilirim?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• hiç bir şey bak bir spor salonuna gideceksin vücut ölçülerin alınacak ona göre program hazırlanacak onu uygulayacaksın kendi başınıza is yapıyorsunuz kafam küçüldü k*cım büyüdü diye dolanıyorsunuz

0|0
    0|0
    • kısa süre için konuşuyorum ben, tatilden gelince zaten ilk işim spor salonuna yazılmak olacak çünkü olmuyor böyle. Ama 10 gün için ne kadar yarar spor salonu? Hiç olmazsa evde olduğu kadar diyorum şimdilik

• Beysgym güzel gibi.

Hacıalibey Mahallesi. Ferahiye Caddesi. Beysel Apt. No: 35/B Köprübaşı/ Eskişehir

• Teşekkürler ben biraz daha araştırayım

Erkekler Ne Diyor 6

• Malesefki bölgesel yağ yakımı mümkün değildir vücudun ilk nerden yağ atıcagını genetiğiniz belirler bunun için yapabileceginiz şey ise kardiyo agırlıklı (kondisyon bisikleti, koşu bandı) çalışmanın yanında kas grubuna yönelik egzersizlerdir :)

0|0
    0|0
  • bence sen böylede güzelsindir seni beğenmeyen erkeğin ağacını kökünü dalını :D

0|0
    0|0
  • hoplayıp zıplayabilecceğin müsait bir yerin var mı

0|0
    0|0
  • Eve kondisyon bisikleti al gobegini eritirsin

0|0
    0|0
  • en hızlı göbek bölgesini eritme yöndetim koşudur koşu yapmadan eritemessin erirde uzun sürer günlük 20km koşu yap yeter

0|0
    0|0
  • Koşu koşu koşu

0|0
    0|0
    • Koşuya çıkamam dedim ya :(

• Pardon detayı okumadım :) O zaman evde cardio hareketleri yapacaksın youtube den yaz oradan hareketlere bak. hamuru kes. abur cuburu kes.

Kızlar Ne Diyor 1

• Göbek için en etkilisi mekik çekmek. Bacakların için ise yürüyüş yapabilir, koşabilirsin. Onun dışında değişik bacak egzersizleri var onlarıda deneyebilirsin.
    Birde müzik açıp kafana göre dans etmek en iyi egersizlerden biridir. Neredeyse her kası çalıştırır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...