Kapat

Spora başlamak istiyorum yardımcı olabilir misiniz?

19 yaşındayım. Boyum 160 46 kiloyum. Kilo almak ya da vermek istemiyorum ama sanırım kaslarım zayıf olduğundan ufak şeylerde dahi boynum falan ağrıyor. Fizik tedavi doktoru spor yapsan iyi olur dedi ama tam olarak ne yapacağım ile ilgili fikrim yok. Sizce bunun için hangi sporu yapmam gerekir? Amacım sadece biraz kaslarımı güçlendirmek. Bir de İstanbul Avrupa Yakası'nda spor salonu önerirseniz çok güzel olur :)

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bence plates yapmaktansa gerçek anlamda fitnes yapmanı tavsıye ederım yani squat yapabılecegım agırlık calısabılecegın vucut kas torbası olmayacak ama kassız kalmayacak squat yapan kız candır :)

0|0
    0|0
    • Benim asıl amacım kaslarımı güçlendirmek özellikle de boyun sırt falan. Cidden çok zayıf en ufak şeyde ağrıyorlar.

• dediğim gibi plates sabır gerektirir ama spor salonuna giderseniz eğer gerçekten faydasını görürsünüz beslenmenizi de protein ağırlıklı yaparsanız 3-6 ay arasında ciddi anlamda kendinizde farkedersiniz değişimi bence deneyin :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• Kas güçlendirmek için fitness kuvvet çalışmalarına başlamalısınız. Avrupa Yakası, oran olarak ülkemizdeki kaliteli salonları en fazla olarak barındıran bölgedir. Semtinizde size uygun bir salon bulacağınızdan eminim. Başarılar.

1|0
    0|0
  • Dostum tempolu yürüyüş ve sonrasında alışınca koşu yaparsın bunlar sana iyi gelcek sporlar hafif agırlık çalışmasıylada destekleyebilirsin iyi olur :)

0|0
    0|0
  • Fitness yapacaksın..

Şurayı öneririm: http://jatomifitness.com.tr/tr

0|0
    0|0
  • Plates vucudun hafif kaslı esnek sexi bir yapıya sahip olursun kiloda alirsin 3 santim boy uzaması oluyor bir kız arkadaşım gidiyor utanmasam bende gidicegim

0|0
    0|0
    • İstanbul'da mı arkadaşın?

• Varsa böyle bir alan yakınlarında vicudundaki bütün kaslara faydası var gerçekden bu sporda harika

• Bilmiyorum artık biraz araştırayım.

• Yüzme ve koşu öneririm

0|0
    0|0
    • Koşu işe yarar mı? Yüzme benimde aklıma geldi aslında boyun için çok faydalıymış

• Yüzme daha çok işe yarar ama koşu da yarar bir ara fitness la ilgilenmistim yardimci olabilirim bu hususta

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...