Kaynanayla aynı evde oturmak isteyen kız var mı?

yeni birisiyle tanıstınız ve evlilik amacındasınız. birbirinizi tanımaya calısıyor ve evlilik planları yapıyorsunuz. o babasız büyümüş sadece annesiyle yasayan ve küçük yasta hatalı bir evlilik yapıp ayrılmıs birisi. sizinle gelecek planları yapıyor ama hem maddi durumunu hem de annesini düşündüğü için annesiyle beraber yasamak istiyor evlendikten sonra kendi evini alana kadar. birkaç yıl! bir de sizin hayallerinizi süsleyen bir düğün var, o ise daha önce düğün yapmadığı halde düğün istemediğini söylüyor. peki bu durumda ne yapardınız? özellikle hemcinslerime soruyorum. bir arkadasımın basına gelen bir olay.

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• Ben şunu bilir şunu sölerim.Dışardan ne kadar iyi görünürse görünsün.İçine girmedikten sonra kimsenin iyi ya da kötü olduğunu bilemezsin. Yaşayamam ben..Kötü anılrım oldğu için bu konuya sıcak bakmıyorum pek..Düğün olmasın önemli değil ama evm ayrı olacak ..

2|0
    0|0
    • nasıl kötü anın var :( ya cocugun imkanı yok ayrı ev için işte arkadasımda onunla olmak istiyo ama karar veremiyor bu durumlardan dolayı

• İnşallahh çok teşekkür ederim:))

Erkekler Ne Diyor 5

• eskiden olsa olurdu. çünkü eskiden iyi insanlar fazlaydı. evine aldığı geline kızından fazla ilgi gösterip severdi. fakat ne yazık ki bizler iyi insanlar değiliz. bir lafa vardır. eskiler gelse bunlar hayvan mı, bizler eskiye gitsek bunlar melek mi dermişiz. eh bu durumda siz iyi olsanız bile çevrenizdeki kötü insanlar sizi fişekleyip aranızı bir şekilde bozarlar diye düşünüyorum. aynı sokakta bile olsa ayrı olması iyidir. sex hayatınız bile etkilenecek sonuçta.

düğün meselesini onunla güzel güzel konuşup hallet. yoksa bir ömür içinde kalacak. pişman olursun.

2|0
    0|0
  • Evlilik için annesini terk edecek bir adam ise esas öyle bir adamla evlenmemesi lazım. Adam annesine düşkün ise karısına da düşkün olur. Olması gereken budur diye düşünüyorum.

2|1
    1|0
    • terketmek değil olay aynı sevde yasamayı cogu kız istemez aksine adam düğün de yapmak istemiyor

• Ben genel anlamda düğünleri seven bir erkek pek fazla tanımadım. Ben dahi davetli olarak gitmeyi bile pek sevmem. Ancak ayıp olmasın diye giderim. Genelde kız tarafını memnun etmek için yapılır. O arkadaş da böyle bir fedakarlık yapacak artık ama kızın da adamın annesi için bir şeyler yapması lazım. Hemen böyle şeyler için ayrılık falan düşünülmemeli. Önemli olan bir yuva kurabilmektir. Ayrılık en kolayıdır.

• ayrılık düşünmüyor da kadın cadı bişeymiş sanırım korkuyor biraz

• Bunlar dünyalık şeyler düğün falan gerek yok kabul etsin bence.

1|1
    0|0
  • varsa alırım

0|0
    0|0
  • Varsa aklından zoru var demektir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• annesiyle yasamak cok sorun olmaz sofraya bir tabak fazla konur..tabi bazı zorlu yanlarıda var basbasa kalmak sorun olabilir belki bazı rahatlıklar kısıtlanır ama evde bir büyük olması da iyidir hem ilerde cocugunuz olursa yardımcı olabilir sizin yetişemediğinz durumda evde o yardımcı olur sohbet muhabbet vs.. ki zaten bu devirde o eski kaynanalıklar da kalmadı bence artık gelini kızları gibi görüyolar... düğün meselesine gelince eğer maddi durumu varsa o düğün olmalı sonucta bir kez yapılan bir sey fakat durumu yoksa en azından bir gelinlik giymeli o kız bu bizim töremizde cok önemlidir.

1|1
    0|0
    • çok doğru ama kaynana cadı bisey sanırım bir de cocugun önceki evliliğinde de aynı evde oturmuslar

• yaa eger adam karısını annesı ıcın bosadıysa zaten kosarak uzaklasın o evden..birinciyi bosayan ikinciyi de bosar valla demek ki ana kuzusu bıraz

• o zaman boşanmışlar ama ayrılmamıslar boşandıktan sonra sevgili olarak devam etmişler baska bi nedenden dolayı ayrılmıslar ama sonucta anne-gelin tartısması yüzünden bir bosanma yasanmıs

• Benim için düğün çokta önemli değil sade bir nikahta olabilir... Konu evleneceğim adamın ailesiyle aynı evi paylaşmaksa bunu istemem hani derler ya ''ev ev üstünde olmaz'' diye..

Bazı istisnalar da olabilir söylemeden geçemiycem annesi yanlızsa ve yanlız yaşayamayacak durumdaysa, oğlundan başka sığına bileceği hiç kimsesi yoksa başımın üstünde yeri vardır.. ''İstisnalar kaideyi bozmaz''

2|1
    0|0
  • bu devirde iyi kaynana felan yok gidip oğluyla aranı feln açıcak hiç gerek yok.uzun süre beklerim kendime ev alırım ayrı otururum.

2|0
    0|0
  • aklin varsa kaynanayla ayni evde oturma

2|0
    0|0
  • Kaynananın nasıl biri olduğuna bağlı bu

1|0
    0|0
  • kanımca oturamam, devamlı batarız birbirimize.

1|0
    0|0
Yükleniyor...