Kilo verme programı öneriniz var mı? Kilo aldıkça göbeğim değil göğüslerim ve kalçalarım çıkıyor.

Son 2 ayda çok kilo aldım. Problem şu ki kilolarım göbeğime değil kalçalarıma ve göğüslerime gidiyor. Dayım koca k.çlı demeye başladı teyzem ise sütyen alalım sana tarzında şakalar yapıyor. Şimdi benim kilo vermem lazım nasıl vermeliyim? Koşman lazım filan demeyin lütfen. Program şeklinde yazarsanız sevinirim.

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• sigaraya başla, tığ gibi olursun, program şeklinde yazayım, sabah aç karna 2 tane, öğlen ve akşamlar yemeklerinden öncede 3 er tane iç, inanılmaz zayıflatır:)

0|1
    1|0
    • tadı kötü be abi :)

• o da mı olmadı:) napsak bilemedim ki... ozaman yemek yemiyecen dostum başka yolu yok:)

• haydi bakalım :)

Kızlar Ne Diyor 4

• sabahları 50 şınav 50 mekik çek :D

0|1
    0|0
  • ekmeği çaya şeker atmayı kestiğin zaman otomatikmen veriyorsun bende öyle zayıflıyorum özellikle ekmeği kesmek yada çavdar tam buğay felan yemek çok etkili

0|1
    0|0
  • şekeri ve unu hayatından cıkart. ekmek yeme yani ancak kahvaltıda 1-2 dilim şeklinde ye. cayına falan asla seker atma. hamur işi ve kızartmalardan uzak dur aksam 6-7 den sonra bişey yeme sadece su iç cok acıkırsan meyve ye. spor yap bişe yapamıyosan yürüyüş yap. yüzebilirsen o da cok iyi. bol bol su iç ama ılık su iç. yağları eritiyormş. sadece bikaç öneri ama sağlıksız bişeyler yapma kesinlikle sağlığını kaybedebilirsin. yavaşça kilo ver acele etmeden.

0|0
    0|0
    • dershaneye böyle başlamamam lazım :D ağustosun sonuna kadar kaç olabilirim.

85 kiloyum şuan.

• bir kaç ayda mı yoksa 8-10 ay mı?

• ya o iş hayatına başlamıstı bi kış boyu calıstı o zaman düzene girince de sanırım kilo verdi yazın görüştüğümüzde incecik olmustu bilmiyorum

• keske bende kilo aldıkca göğüslerim ve kalcalarım cıksa ya :) bende göbek de büyüyor :)

1|0
    0|0
    • bende göbek yok ama göğüslerim ilerde göğüs değil meme olucak gibi :D

Erkekler Ne Diyor 3

• sabahları 50 şnav çekciler damlar birazdan . ben en çok onlara bayılıyorum

3|2
    0|0
  • özelden sana msj atıcam.. bi site ismi vericem bak, incele..pişman olmayacaksın emin ol..

0|1
    0|0
  • hayret,bu daha çok bayanlarda olur...erkeklerde göbek çıkar...

0|0
    0|0
Yükleniyor...