Bir bayanin bacaklari kasli olmasi hos mudur sizce?

Spor ogretmeniyim ve merak ettim sizce bir bayanin bacaklari kasli olmasi hos mu? Siz bayanlar vucut gelistirme yaparmisiniz?

0|1
5|56

En İyi Erkek Görüşü

• vallahi aşırıya kaçılmadıkça çok diri duruyor bacaklar ve acayip hoş gözüküyor. yani sıkı oldukları için gayet hoş gözüküyor.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 55

• Benim kaslardan çok olursa karşılıklı kickbox-box turnuvaları yaparız yani :D güzelliğine göre değişir o durum :D yüz güzelliği filan varsa pek sorun olmaz, bazı bayanlar çok güzel ama narin bazılarıda çok güzel ama sertler :D yani durum güzelliğe göre değişir.

0|0
    1|0
  • Bazı erkek arkadaşlar "aşırıya kaçmamak şartıyla" demiş.. Bence istediği kadar aşırıya kaçabilir..
    Çok etkileyici durur.. :)

0|1
    0|0
    • O zman erkek gibi duru hos durmaz

• Fransada ogretmenlik yaptim turkiyeye geldim simdilik calismiyorum geri donmeyi dusunuyorum

• İstanbula geldiysen geri dönmek istemen normal.. :D
      Son zamanlarda İstanbul beni çok daraltmaya başladı.. özellkle trafiği ve kalitesiz insanları.. Yalova gibi bir yere taşınıp ömür boyu tatil yapmayı düşünüyorum.. :)

Gerçi pariste falansan aynı trafik ve aynı kalitesiz insanlar orada da vardır..

• Bence hoştur.

0|0
    0|0
  • bir bayanın vücut geliştirmesi biraz erkeksi gibi olur nasıl desem hani bizden farkınız kalmaz normal haliniz bile zaten kalıplı vücuda ne gerek var kadın güclüdür her zaman

0|0
    0|0
    • Bir kadinin vucut gelistirme yapmasi iyi ama bir yere kadar yani bacaklari sert olacak okadar erkeksi gibi durmaz o zaman guzel olur

• kadın, kadın gibi görünmeli , çok kaslı bayanlar erkek gibi göründüğü için itici olabilir , kararında kas kadın için yeterli , vücut geliştirme bir kadının en son yapacağı spor bile değildir , gamzeli olsun yeter :)

0|0
    0|1
  • Dünya 4. cusu hocam var ama çok kas aşırı itici ;) nasıl 2 çocuğu olmuş garip haha çok hafif olmalı ;) bence

0|0
    0|0
  • bu senin guzelligine etkileyiciligine ve bacaklarının uzunluguna baglı:) soyle bir dusunuyorumda uzun parlak ve sportif bir bacak hicde fena olmaz:) hatta seksi durur:)

0|0
    0|0
  • kaslı her bayan beni soğutuyor!
    bayan dedin kadınsı olmalı erkeksi değil

0|0
    0|0
  • hoş olur bence

0|0
    0|0
  • bunun neresi hoş bari ince olsun hiç yoktan

0|0
    0|0
  • ola bilir

0|0
    0|0
  • Kas değil de sıkı olursa bir + dır kadın için :)

0|0
    0|0
  • sevgilim baya kasli ben hos buluyorum yarismalara billig hazirlaniyoruz

0|0
    0|0
  • Tipten kaybediyorsun.
    Çirkin değilsin ama...

1|0
    0|0
  • sıkı olması iyi de kas bayanda itici bence

0|0
    0|1
  • basen ve popo kaslı olursa bayılırım

0|0
    0|0
  • Nickim ve profil fotom yeterince açıklayıcı olur sanırım :)
    Hastasıyımmmmmm

0|1
    0|0
  • bence harika oluyor ve çok çekici duruyor

0|0
    0|0
  • Benm sen gbi bir spor ortmeni manitam vardi acayip ariyorum o sıkı vucudu ama bacaklarda azcik ele gelse iyiydi sewgilin şanslı ortmen :))

0|0
    0|0
  • Kaslı olmasın.. Spor yapın toparlayın ama kas yapmayın lütfen yakışmıyor..

0|0
    0|1
  • Erkekler Devam
    35

Kızlar Ne Diyor 5

• bence hoş değil. hatta bir ara çok yadırgadım. çalıştığım hareketlerden dolayı bir baktım bacaklarım kaslılaşıyor. hemen geri bıraktım

0|0
    0|0
  • Ne gerek varki doğal olan kadının naif olmasıdır eğer kaslıysa bacakların işinden dolayı yapıcak bişey yok ama özellikle yapanlara karşıyım hoş durduğunu düşünmüyorum

0|0
    0|1
    • Cogu kadin zten vucut gelistirmesi yapmayi sevmiyor cunku gerek bulmuyolar is isten gecince kilolari alinca hemen salonlara kosuyolar

• Kol kasım var ama az çok değil ya arttırmak için çabalıyorum bacaklarımda çok olmasada kas vardır yaa

0|0
    0|0
  • hayır ya pek hoş görünmüyo bence..

0|0
    0|0
  • Hafif kaslı olursa güzel oluyor tabi uzun bacaklılarda

0|0
    0|0
Yükleniyor...