Şimdi basketbol oynamaya başlasam maksimum ne kadar uzarım?

arkadaşlar ben 18 yaşındayım 1.55 boyum var şimdi oynamaya başlasam basket maximum nekadr uzarım sizce uzarmıyım lütfen cevaplarınızı bekliyorum

0|0
10|10

En İyi Erkek Görüşü

• çok inanılmaz bir disiplinle yarın sabahtan itibaren günde bir litre süt ,mutlaka yüzme ve zıplama egzersizleri yaparsan bir şansın olabilir zıplama egzersizinde sarkaç top kullan zıpla ve elini topa vur mutlaka sarkaç topun yerden yüksekliğini ölç ve her ay 2 cm yükselt bununla beraber balık yağıda tavsiye ederim birde iyotlu tuz yada okyanus tuzu kullan ok gelişimini tamamlamak üzeresin haberin olsun 19 a girmeden iyi bir diyetle başaracağından eminim kardeşim

bol şans

0|0
    0|0
    • teşekkürler saol ya 4 ay sonra 19 olucam :D

• 4 ay anlamlı bir zaman yani fark yaratılabilir dediğim gibi yeterince disiplinli ve inançlı olursan tamamdır allahın izniyle

Kızlar Ne Diyor 10

• dert etme ya, bütün kisa boylu erkekler kendilerinden an az 20 cm uzun topmodellerle geziyorlar, demek ki var bunda da bir hayir ;) :D

0|0
    0|0
  • Ben bir zamanlar 1.55 boyunda birine aşıktım, iyi ki çıkmadık gerçi ama aşıktım yani. Dert etme demek istiyorum.

0|1
    0|0
  • açıkcası çok değil en fazla 3 cm falan.

0|0
    0|0
  • spor yap spor spor ! saskete yönel erkekler askerde bile 3- 5 cm uzar , daha yolun başındasın bence takma kafana

0|0
    0|0
  • daha yaşın genç 22- 23 yaşına kadar uzarsın

0|0
    0|0
  • uzamazsın daha bnce yandın sen

0|0
    0|0
    • işte senin gibi insanlar yüzünden insanlar ümüitsizliğe kapılıyolar ama ben onlardan biri diğilim :D

• şimdiye kadar aklın nerdeydi oynasan uzardı allahın bildiğini kuldan saklayamam yani ümitsizliğe kapılmana gerek yok boy meselesini bi olan pişman bide olmayan:)

• 25 e kadar şansın var

0|0
    0|0
  • tahminen 3 cm

0|0
    0|0
  • 3- 5 cm ...

0|0
    0|0
  • Bir erkek olarak senin boyun çok kısa. Doktorlarla bu durum hakkında görüşmen daha sağlıklı. Acele etmen daha iyi olur yaşın geçmesin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bende 3-4 cm uzamak istiyorum açıkcası 19 yaşındayım umarım uzarız hayrılısı olsun.

Ben barfiks demiri takcam yakında koridora boy uzamada etkiliymiş.

0|0
    0|0
  • Bu yaşta bu boydaysan zaten bir sorun vardır, önceden doktora gitseydin keşke. :/ Bir endokrinoloğa git, sana birtakım hormon vs. tahlilleri yaparlar ve ona göre tedaviye başlarlar.

0|0
    0|0
  • boy genetik, annenle babanın boyu önemli

0|0
    0|0
  • Erkekler 21 yaşına kadar uzar..4 cm falan olur sanırım..Basketbol gibi sporlarla desteklersen 6-7 yi bulur

0|0
    0|0
  • ergenliğe girdktn snra ne kadar uzadın?

0|0
    0|0
  • 1.70 yapsan fena olmaz...

0|0
    0|0
  • 1.65i bulursan mucize olur.Boy yönünden gelişimi tamamlamak üzeresin.

0|0
    1|0
  • en fazla omzuma gelirsin:)

0|0
    1|3
  • 165 cm belki. Çok zor.

0|0
    1|0
    • 5 cm olsam bile iyi en aqzından millet 1.55 demesin .1.60 desin yine morelim yerine gelir

• Moral bozacak bir şey yok bunda. Benim boyum da standartlara göre fazla uzun. Yapacak bir şey yok. Devam...

Yükleniyor...