Kaslı erkek mi göbekli erkek mi? :P :P :D?

Okumaya üşenenler hiç yazmasın boşluklardan uzun görünüyor ayrıca direk soruya geçme hakkınız var. :D 24 saatte bir sorabiliyoruz napayım -,-

***Bana yardım etmek isteyenler için***
Bu garip gelebilir ama bana göğsündeki kılları almış ve kaslı erkekler itici geliyor. Hafif kaslı olsa bile kılsızsa böyle. Çok aşırı kıldan bahsetmiyorum tabi sırtta omuzlarda daha itici bu konuda diğer kadınlarla aynı fikirdeyiz. :D
Kaslı erkeklere eriyip biten kızlar çok ben öyle değilim dediğim gibi amaaa ilk defa etkilendim geçenlerde birinin vücudundan.
Kol kasları var hafif göğüs kasları var kıllı göğsü birazcık çok ama çok kıllı da değil yani rahatsız etcek derecede :D Omuzları geniş. Baklava adonis falan yok :D Ve çok etkiledi beni. Neden anlamadım.:O
Okuyanlar sağolun ve birde bana normal olduğumu söyleyin.
***Bana yardım etmek isteyenler için***

-------Soru------

*Kızlar (Eğer benim soruma cevap veren kız kaldıysaa)*

Kaslı erkeklerden etkilenir misiniz?

*Erkekler*

Öncelikle kaslı mısınız göbekli mi? :P
Ve kaslılar. ^^ Ağda yapıyor musunuz?

Beni pek dikkate almayın şimdi kızlara sorun hep kılsız daha iyi derler :D Ayrıca bütün kıllı adamlar etkilemiyor beni ha o sonuç çıkmasın :D Bir o adam , gariptir :O

Not
Gözlü döşü kıllı videosunu atmayınız
Dipnot
Kitap oku diyen cinsler yazma zahmetine girmeyiniz.

İyi Bayramlar ! :D

• Kıvanç Tatlıtuğ <333333
    44% (16)20% (23)26% (39)Oy Ver
  • Göbeksiz erkek balkonsuz eve benzer.
    25% (9)52% (60)45% (69)Oy Ver
  • Nefes alsın yeter
    31% (11)28% (33)29% (44)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Nefes alsın yeter diyen kızlar ve Kıvanç Tatlıtuğ diyen erkekler asfsd :D
En iyi cevap olmak için yazacak yok mu :P
-Cevap gelmemesine alışkın değilim yapmayın :(-

0|0
21|84

En İyi Erkek Görüşü

• Çok hafif göbeğim var, kaslı değilim ama fit sayılırım. Ayrıca photoshop yok, kendi kelim. :D
    Döşüm kıllı, bekarım, yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum. :D

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 83

• önsöz: az biraz kaslıyım. az biraz göbekliyim. az biraz kıllıyım.

zevkler tartışılmaz. senin hayatın

2|0
    0|0
  • Kendimden bahsedeyim. Doğuştan vucudum yapısı böyledir Allah vergisi. Göğüs kaslarım var omuzlarım geniş kıllı göğsü birazcık çok ama çok kıllı da değil yani rahatsız etcek derecede. Göbeğimde bulunmuyor. Vucudum abartılacak kadar değildir. yani organik vucüd :))

0|0
    0|0
    • Benim tarif ettiğim gibi mi ya :O

• Yoo kızmıyorum ki :) ztn yorumda bahsettim 3/4 yıl önceki halim. ekimde vucuda gideceğim o zmn dediklerinden pişman olacaksın :)

• Bilemiyorum valla ^_^

• Tüysüz erkek olmaz ya bence , orman gibide olmayacak tabi , bir tutam tüyüm var göğsümde :D biraz göğüs kası geniş omuzlar başkada birşey yok :D
    (Göğüse ağdamı yapılır la? )

1|0
    0|0
  • Geniş omuzluyum. Ben kol kasına ihtiyaç duymadım hiç, zira ellerimde ki dayanıklılık duvarda çöküntü oluşturmama yetiyor ama bu tür yumruklamalar sırasında normalden biraz daha yüksek kol kası çıktı.
    Tanıdıklarım vücut yapımın üçgen olduğunu ve gelişmeye açık olduğunu söyler. Göğüs yapım ve kıl oranı Bradley Cooper ın son haline benziyor :) Ama onun aksine bende ahım şahım karın kası yok, yani pekte uğraşmadım zaten. Kimilerinin yapısı uymadığı halde karın kası yapası geliyor ve iğrenç gözüküyor. Sabahları aç olunca karın kasları belli olur, ancak kahvaltımı edince çoooook azcık bir göbek çıkar. Yani nasıl desem, göğüs hizamı geçmeyecek şekilde. Kıllar pek yok zaten, olsaydıda almazdım. Ha arkada olsaydı alırdım. Karında biraz kıl var ama sarı gibiler, pek belli olmuyor :D

0|0
    0|0
  • 20 günde 10 kilo verebildiğim için isteyene balkon genişletir isteyene baklava açarız ;)

Şimdi hafif dar bir balkon var ama bayram geldikçe baklavaya doğru yöneldik. Bayramdan 20 gün sonra balkon falan kalmaz sonrasında baklava yapmaya çalışırız ;)

0|0
    0|0
  • Ben okumaya üşenmedim okudum bence kas fazla önemlı değil bir ınsan da zaten gereklı sporunu yapar yemek yemesine dikkat ederse zaten göbek olmayacaktır buna bağlı olarak az yemek yediği ve spor yaptığı ıcınde kasları meydana gelecektir o kadar netteki fotolardaki gibi koca koca baklavalı adamlar gibi olmasa yinede hafif kaslı gozukecektır vucut ben kendımden ornek verıyım benım boy 188 kg 83 ama gene göbek yok çünkü boy var boydan dolayı bellı olmuyo oturunca biraz bellı oluyo ama olsun :D herhalde tüylerinizi alıyomusun demıssın goğsunuzdeki niye alıyım kızım ben manyakmıym?;D zaten bikere aldıktan sonra onun gerisi gelir he alan arkadaşım yok mu var adam jilet vurmuş göğsüne seksi gözükmek için var yanı boyle tanıdıklarımızda neyse böyle işte ;D

0|0
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • Göbeğimden göğsüme doğru kıl çıkıyor. Çok değil az kıl var. Göbekli değilim. Ama meme uçlarım da çok kıl var. Neden bilmiyorum. 😎

0|0
    0|0
  • yani şimdi yazıyı okuyunca şöyle bir boy aynasından kendime baktım :D :)) kendimden bahsedimde benim doğuştan göğüs yapılı yani abiminde öyledir mesela yani vucut yapmaya gittiğmde güğüs için fazla uğraşmama gerek kalmıcak bir biçimde, kıl konusuna gelirsek ne fazla kıllıyımdır ne de az yani bana göre normal sadece güğsümde seyrek ve az bir şekilde var birazda göbek kısmında onun dışında sırtımda falan kıl yok yalnız bu son 1 sene içinde biraz göbek yaptım bir ondan rahatsızım kötü oldu şimdi nasıl eriticem diye düşünüyorum abi üstüme bir gömlek deniyorum aynadan bakınca göbek çok bariz bir şekilde gözüme çarpıyo rahatsız oldum valla arkadaşlarda çok söylü g*t göbek yapmısssın falan :D

0|0
    0|0
    • Hafif rahatsız etmiyor da çok olunca göbek kötü bencede :D

• ya aslında biraz ama ben kendimi hiç göbekli görmediğim için az bişey çıkması bile insanı telaşlandırıyo bu nerden çıktı falan gibi :D temennimiz daha fazla büyümemesi:) bu şekilde büyümeye dewam ederse soluğu spor salonunda alıcam :DD biraz gırtlağı kesmek lazım

• Aman dikkat diyorum :D

• Ben vücut yapmak isterken kız arkadaşım göbek yapmamı istiyor anlamıyorum :D omuzlarım filan baya geniş zaten kol göğüs var sırt ve omuz hariç kıl yok ama göğüstekini filan kesmem heralde ama kız arkadaşım neden göbek istiyor hiç anlamıyorum sanırım anlamayacağım da :D

0|0
    0|0
  • Kimse kızlar için ne kas ağrısına katlanır ne antrenmanlarda o ağır acılı antrenmanlara girer
    Ağda desen kımse karşımdaki kız ağdalı seviyormuş ağdasız seviyormuş sikinde olmaz
    burdaki götü göbeği yağlı kezbanlar sanıyor bizim ıcın yapıyolar yok öyle bişe

0|1
    0|0
  • Bende kıl yok kas var orta derecede ama önemli olan seveceğin insanın kişiliģini daha çok göz önünde bulundur tamam çok kıllı olması çok göbekli olması herkese itici gelir haklısın ama kişiliği ön sıraya koy bence tarif ettiğin şekilde çok arkadaşm var ama kişilik karekter 0000000000 seviyorum der kızla zevkini alır gider Kıvanç Tatlıtuğ genellikle kızları kullanıyor yani zevkini alıp gidiyor geçiyor...

0|0
    0|0
  • göbekli erkek

1|0
    0|0
  • Omuz-göğüs-pazu iyi bende az biraz adonisim var ama karın kası yok =/ aslında pekte şikayetçi değilm bu durumdan.. Kıl durumuna gelince bacaklarımda var belimde var bide göğsümde bir tutam hepside. Soruya gelicek olursak hafif kaslı hafif kıllı iyidir iki tarafıda tatmin eder..

0|0
    0|0
  • Nefes alsın yeter ne mk tavukmu töbe töbe bende balık etli seviyom yanıma yakışmıyo ama uzun ince vücud sportif demeyimde atletik askeri mülakatlardan geçtim öyle düşün böyle soruya anca böyle cvb veeebişiyom üşenmedim okudum günde 5 soru hakkım var benim al hepsi senin olsun benim sorulara gir en iyi cvb seçim seninkilwri çabuk lw al günde 5 soru sor öptüm bayy

0|0
    0|0
  • profil fotoğrafından da anlaşılacağı gibi vücut geliştirme sporu ile uğraşıyorum 48 cm kol kasım var göğüs falan oralara girmiyim fakat kadınlar aşırı olduğunu söylüyolar genelde ve ağda falan uğraşmıyorum direk kokten halletim ben o sorunu ve boyle mutluyum fakat genel olarak kadınlar günlük oluyo maalesef bulamadım düzgün ilişki

0|0
    0|0
    • Aşırı olunca beğenmiyor sanırım kimse :D

• hayırrr olamazzzzz biz seninle ne kadar güzell hayır ya :D neyse ben gidiyorum :(

• hepsini okudum sacma bir sekilde normalsin etkilenebilirsin göbekli değilim çok çok kaslıda değilim orta derecedeyim ağda yapmıyorum çünkü çok kıllı degilim

0|0
    0|0
  • çok uzun yazmıssın okuyamadım kanks

0|0
    0|0
  • Şahsen kası abartmadım tadında bıraktım. Genetik olarak sadece göğüsümde kıl yoktur -ki buda çok hoşuma giden bir özelliğim. yazın olduğu zamanlarda hoş duruyor vücut. zaten göğüs kılı bana gitmez. geniş omuz hafif kas, baklavası osu busu formda bir vücut halimden memnunum.

0|0
    0|0
  • Ben kadın aşırı seviyormuş az seviyormuş pek takmam
    zaten ciddi anlamda spor yapan illa vucut geliştirme fitness degil bir sürü spor dalı var
    kımse düşünmez kız sevıyor sevmiyor diye
    kendım ıcın yaparım kızlar falan hikaye güzel degil türk kızları

0|0
    0|0
    • hiç birimi güzel değil be :p

• Tükür kanka tükür :D kaslı erkek heh görecem ben seni ayı gibi birisini buldugunda :POPOPOPhadi rasqele

• çocuq sen beni yanlış anladın kaslı erkek aramıyorum ben neyse hadi güle güle ^^

• Bazı kilolu kızlar baklavı erkek istiyor heralde onlarıda yiycek :)

0|0
    0|0
  • yaşam biçimi haline gelmesede sportif erkek iyidir. Kıl tüy olayı kişiye bağlı

0|0
    0|0
  • Kaslı olabilirim ama olmayada bilirim :d

0|0
    0|0
  • kaslı denebilirim ama hiç kılım yok sadece aşağı bölge var... yüzümde bile sakalım az allahıma şükür... kıldan hiç hoşlanmam olsaydı kesin temizlerdim.. göbeğim yok hiçbir zamanda ayva göbeğini geçmedi oda yemekten sonra...

0|0
    0|0
  • ben az göbekli az kıllıyım :D
    sana normal olduğunu söylemek istiyorum
    var mı başka boyle okumalık soru :D
    beni en iyi cevap seç

0|0
    0|0
  • Mutlu olmak için ne kasa bakmalısınz ne de göbeğe mutlu olmak için zihniyete bakmalısınz, kas dedgnde yapılr göbek dedıgınde ama kafa uymazsa ne kas görünür ne göbek, o yüzden anlaşabildngz erkeği seçin :)

0|0
    0|0
    • evleneceğim erkek için sormuyorum ki :D yoksa benim için önemli değil sadece arzuladım. sorum normalmiyim di ona cevap veriniz ^^

• siz bana gobeklı mısnz kaslımsnz dıosnz hmm eh biraz göbek yok degıl

• bir ara spora gitmiştim kollarım biraz kaslanmıştı ama göbek gitmiyor öyle kaldı ama vücut kıl tüyden önce düşüncelerine bakmak gerek.. Değer Veriyormu Vermiyormu?

0|0
    0|0
  • kendine bakıcaksın tabi vücudundaki kas oranıv yüksek olmalı ama çokta değil kıvanç tatlıtuğda aslında ok zayıf duruyo aslında şu genç bir artisit vardı onun vücudu güzel yağ oranı çok düşük olmalı kılda sıfıra yakın az olay bu dur resmi göndercem

0|0
    0|0
  • ne kaslıyım ne göbekli ve tüysüzüm sadece göğüs kasım var o kadar sopa gitmeyecok userniyorum ve sanırım zayıfımda boy 1.78 kilo 60

0|0
    0|0
  • roman yazmışsın hiçmi üşenmedin :D kol kasım var az da karın ve göğüs kasım var ve ağdaya ihtiyacım yok kıl çıkmıyor bende :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    53

Kızlar Ne Diyor 21

• ben şahsen kaslı erkek seviyorum. bacak kasları da çok ilgimi çekiyor. güçlü gösteriyor.. öyle ağdalı erkek sevmiyorum tamam ayı gibi de olmasın tabii ki. ama göğsünde ve göğsünden aşağıya göbek altına kadar estetik bir kıllı bölge olması hoşuma gidiyor.. :D tabi bacaklarda da kıl olmalı. ama dediğim gibi estetik öyle çok değil az da değil normal olmalı..

1|1
    0|0
  • Bende oyle dusunuyorum. kas asiri olmadigi surece yapilabilir ama gerek yok bence birazcik gobek cok tatli duruyor cok seviyorum :) killarda asiri olmadigi surece rahatsiz olmam ama agda yapmasi cok itici geliyor ya :)

1|2
    0|0
    • Teşekkürler yorumun için ^_^

• kimse kızlar için ne vucut yapar ne ağda yapar sanmayın bizim için yapıyolar diye mal mal *

• Bizim icin diyen olmadi bu tercih meselesi. benimle cikicak erkek bu sekilde olmali gibi? Niye bu kadar zoruna gidiyor bu anlamadim ama neyse.

• Göbekli ve kıllı 😎

1|3
    0|0
  • Valla kastan isteğim adonis olsun yeter olmuyosa da göbekli olsun kaslı tercih etmiyorum.. göbekten kastım 185 92 kilo olur pekte sevimli olur:)

1|0
    0|0
    • O dediğin kıvanç oluyor, senin de en az özgü namal olman lazım ama ! :))

• 186 93 kiloyum bol adonis bol baklava :D

• Ohh maşallah:)

• Ben de kasa pek önem vermezdim. Sevgilim 2 senedir spor yapıyor. Karnındaki kaslara dokunuyorum o kadar güzel bir duygu kii anlatamam. Bir de zayıf göbeksiz ama karanlıkta dokunduğum için tüyleri hissediyordum. Aşırı derecede olmadıkça önemsemiyorum tüyleri. :)

1|0
    0|0
  • Göbüşlü erkek candir gerisi heyecandir 😍

1|0
    0|0
  • kasli erkek tercihimdir ilaha kasada gerek yok fit ya da normal zayif olsun yeter. gobekli erkekler tipim degil

0|0
    1|0
  • Kılsız erkek. Kıllar iğrençtir. Göbekle aram yok, kas takıntım yok. Sağlıklı olsun, fit olsun.

0|1
    1|1
  • Kasssssssss kivancc <3333

1|1
    0|1
  • Beyniini geliştirmedikten sonra boş bir kası neyleyim.

0|2
    0|0
  • Tam erkek arkadaşımı tarif etmişin hea :D Geniş omuzlu kaslı kolları hafif göbekli -ki her fırsatta bunu yüzüne vururum- ağda mağda yapmayan :)

0|1
    0|0
  • göbekli göbekli o ne öyle ıyy tabiki kaslı olcuak etkilenirim ama hafif kaslı.. çok oluncada kötü duruyor

0|0
    0|0
  • göbekli olsun benim olsun

0|0
    0|0
  • Sana katiliom ama kasa gerrk yok bence cok az bir gobek ve abarti olmadan killi gogus daha cekici senin dedigin gibi ole bir suru kas yapip agda yapan erkekler itici

0|0
    0|0
  • Kaslı da değil göbekli de değil. Geniş erkek favoridir

0|1
    0|0
  • Kılsız ve göbeksiz. Kaslı olmasada olur

0|0
    0|0
  • Beyni ve iradesi olan erkek

0|0
    0|0
  • Ne severim bu kızı :P

0|0
    0|0
  • farketmez anlaşma uyum önemli sohbet muhabbet duygu yoksa napıyım kası..

0|0
    0|0
  • Aktif severim ben kas yığını sevmem. Aktif derken yani sürekli olarak bir spor dalı ile uğraşsın ama bu vücut geliştirme olmasın. Tüysüz olsun kaymak gibi. :D

0|0
    0|0
  • Kaslı erkek tabi ki bu da soru mu

0|0
    0|0
Yükleniyor...