Ya siz nasıl motive oluyorsunuz?

Merhaba arkadaşlar ben spor yapmayı , fiziksel aktiviteleri seven birisiyim kilo vermek gibi niyetim yok ama kendime hakim olamıyorum Pilates ve bazı vücut geliştirici hareketleri yapıyorum düzenli beslenmem lazım ama gel gör ki tatlılara ve abur cubura dayanamıyorum sanki bir anda dünyadan kopuyorum ve aşırı denecek seviyede yiyorum. Vücudumun estetik olması için kendime hakim olmam lazım ama olmuyor 😔

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Gelecekteki halinizi hayal edin. Güçsüz hissettiğinizde, yanlış bir şey yapacak olduğunuzda bunu hayal edin... Şimdiki halinizden memnun musunuz? Değilseniz düzeltmek için gerekeneri yapın. Bu gücü kendinize gösterin. Bu öyle bir şeydir ki, bunu her başardığınızda iradeniz güçlenir, motivasyonunuz artar. Ancak çabasız, zahmetsiz bir motivasyon olmaz, zaten olsaydı ona irade denmezdi. Başarılar! :)

0|0
    0|0
    • Memnunum hareketlerimi günü gününe yaparım hatta tricepslerimi görebiliyorum :) ama bir türlü Yememem gereken şeyleri ısrarla daha çok yiyorum. zaten %80 ne yediğim önemli iradem bu konuda çok güçsüz

Erkekler Ne Diyor 3

• Hicbir zaman yilma neden basladigini unutma prensibini uygularim :)

0|0
    0|0
  • Aslında memnun sun ama dışarıdan sana bir kaç laf geliyor gibi eğer sende memnun Olmasaydın motive etmeye gerek kalmazdı bence

0|0
    0|0
  • bir yasa kadar sorun olmaz ye gitsin. d

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...