Boks'a başlamayı düşünüyorum?

Yaşım 22 arkadaşlar ben boks'u sadece spor olarak yapmak istiyorum çocukluktan beri bir hevesim vardı bu spora karşı, fakat kursuna felan gitmek hiç kısmet olmadı bayramdan sonra yazılmayı düşünüyorum bazı sorularım vardı...

Bu spora başladıktan sonra tabi hocaya bağlıdır ama kum torbasıyla olsun arkadaşımla olsun yani karşılıklı yumruk atmalar felan ne zaman olmaya başlar..

Boks yaparken ayriten vücudumuda geliştirme gibi bir şansım var mı mesela kol kası felan yapmak istesem ya da karın kası bu spor bana yardımcı olur mu amacım hem teknik öğrenmek hemde fiziğimi düzeltmek saygılar

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Boks yaparsan tabiki vücut geliştirebilirsin. Boks güce ve kondisyona bağlıdır. Diğer dövüş sanatları gibi teknik pek önem taşımaz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Boksla birlikte vucut gelistirmede yapabilirsin ayrica bu karsilikli yumruklasma olayina spar denir ayrica boksu sadece spor olarak yapicaksan lisans alma aksi takdirde birine zarar verirsen silahla vermisin gibu yaptirim uygulaniyor:)

0|0
    0|0
  • Kardesim omcelikle cok super bir spor ismimdende anlasilacagi gibi :) ilk bir kac hafta hosaf gibi olacaksin heryerin agriycak ama 1 ay sonra yumruklarin jet gibi olmaya badliycak istersen sana ozelden. videomu atabilirim :)

0|0
    0|0
    • İyi olur ya bu sporu dediğim gibi çocukluktan beri hevesliyim özelden nasıl atabılırısn?

• Whatsapp? Ozelden numarani at

• Direk Boks'a Yönelme Taekwondo'da Temelin Olması Lazım

0|0
    0|0
Yükleniyor...