Çekici kadın nasıl olmalı?

sizce nasıl olmalı dışında içine kadar hayalinizdeki kadını tanımlayın belki sitede okuyan aradığınız gibi biri vardır :)

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• İyi yemek yapan, teknolojiyi takip eden, mesaj çekerken kısaltma kullanmayan, 5000 sms i 10 günde bitirmeyen, "Bu yaptığına trip atıcam ama ben yaptığımda o trip atmamıştı" diyebilecek kadar düşünceli, ergen olmayan, esprili, arkadan iş çevirmeyen, 90-60-90 olan, bilmukabil tüysüz, Playstation oynamayı bilen, tavlayı satranç gibi oynamayan, yeri geldiğinde buz gibi rakıyı içebilen, meze sofrasından anlayan, aradığında rahatça bana ulaşacak, ben aradığımda da ulaşabileceğim biri, vitrinde t-shirt gördüğünde "bu ona çok güzel olurdu" diye düşünecek, alışverişten zevk alacak, lunaparkta gondola binmekten korkmayacak, "Canım sıkıldı, napalım?" dediğimde "Hadi kalk go-kart kapışalım" diyebilecek, romantik komedi filmi hastası, 3D'den vazgeçmeyen, telefon kadar akıllı, yazı yazmayı becerebilecek, herhangi bir dersinde benden yardım istediğinde ve ben yardım istediğimde karşılıklı olarak katkı sağlayacak, odun gibi sevişmeyecek, kucağına uzandığımda ben demeden saçlarımı sevecek, sürekli elim yanaklarında olacak, cesaretli, iyi araba kullanan, havuzda yüzme yarışı yapabilecek kadar usta, "tatile gidelim seninle" dediğimde "şuraya gidelim" diye net cevap verecek kadar kararsız olmayan, sorduğum soruya net olarak cevap verebilecek, anlamasını-dinlemesini ve konuşmasını iyi bilecek, yıllardır bilgisayar kullanıpta hala klavyede yazı yazarken aptal aptal karakterler çıkarmayacak kadar usta, yemekten sonra çay içeceğimi mutlaka bilecek, sigarama karışmayacak, kararlı, kariyer fırsatlarını değerlendirebilecek, yeri geldiğinde manitam, yeri geldiğinde annem, yeri geldiğinde sevgilim, yeri geldiğinde arkadaşım olacak, "Yanıma gel" dediğinde beni yanına getirtebilecek, buluşmaya gitttiğinde bekletmeyecek, doğal halini sevdiğim halde gerizekalı gibi hala makyaj yapmayacak, "Bu kim, bu ne, ne saklıyorsun?" gibi güven problemi çıkarmayacak, saç telimden ayak tırnağıma kadar huyumu suyumu bilecek, ben sabah uyandığımda benden önce yataktan çıkmamış olacak, ben gece yatağa girdiğimde yastığımın kenarında olacak, bir hastalığı olduğu zaman "Hadi kalk doktora gidelim" dediğim "gerek yok, geçer şimdi" şeklinde aptal aptal cevaplar vermeyecek...

Hadi bul böyle birini :))

Bulduğunda seni bekleyen birileri var dersin :))

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• cekici kadin nasil olmali derken simdi bunu sadece gecelik düsünenler cevaplarsa yandin... :) benim ise düsünceme gelince bol bol gülümsemesi lazim hayati sevmesi lazim hayat dolu olmasi lazim paylasimci olmasi lazim gizlisi yalani olmamasi lazim oldugu gibi görünmesi lazim zorluklardan kacmamasi lazim sevgi ve saygiyi yüksek seviyede tutmazi lazim.. bakimli olmasi lazim..sosyal yasantiyi sevmesi lazim (tatil gibi sevdigiyle zaman disarda zaman gecirmek gibi ) eksikler vardir belki aklima gelmeyen :) simdi e yuh diyenler olsada :) bekar kalmayi tercih ederim mutlu olmamaktansa :)

0|0
    0|0
  • Al dudaklı,bal yanaklı,ten rengi külotlu çoraplı,dizlere kadar etekli yada elbisede olabilir,üstünede yani etek giydiğinde güzel gösteren gömlek,tshirt vs. olmalı =)Bunlar olsun yolda yürürken dönüpte bakmayan olursa ben o adama gerizekalı derim aga =)Ek olarak topuklu ayakkabı olmalı ama makyaj fazla abartılı olmamalı =)Yemede yanında yat misali :D

0|0
    0|0
    • peki bu kızın içi nasıl olsun ?

• Eğer sevgilimse böyle bi kişilik sokağa çıkarmam zaten =) =) =) içine gelince ben sevince yürekten severim aga karşılığınıda isterim yani yürekten sevmeli,yalan asla söylememeli,benden gizli saklı hiçbirşey yapmamalı,benim şöyle bi prensibim vardır bana yapılmasını istemediğim bir şeyi karşımdakine asla yapmam..Neyse fazla uzattım galiba :)

• valla çok güzel olmasına gerek yok ama çirkinde olmasın içi kıpır kıpır olmalı kadın olduğunu bileyim yani dürüst olsun yalandan nefret ederim.beni olduğum gibi kabul etsin bir duruşum var bu hayatta bozamam.birda çok naz yapmasın gerçekten kafam basmıyor öyle şeylere

0|0
    0|0
  • bende bi mıknatıs varsa onda demir olmalı:|

0|0
    0|0
  • caraskal gibi bayanlar çok çekici

0|0
    0|0
  • Çekici kadın nasıl olur bilmiyorum ama çekici olmayan kadın dAngerousgirl yazacağına dEngerousgirl yazan kadındır.

1|0
    0|1
    • en azından çakma resimlerle insanlara iskele yapmaya uğraşmaktan iyidir ayrıca hep tehlikeli değilimdir ama beni bir daha kızdırırsan gerçekten dangereusgirl nasıl bir şey göreceksin.Sevgilerle :)

• Fxinturevi, ayip ettin ama neyse ;)

• takılma sen :) boşveeeeeeeer :)

• önemli olan çekiciliği değil kendisini bilsin karakteri düzgün olsun

0|0
    0|0
    • ya saçmalama istersen ne karakteri düzgün olsunu sen hiç amcanın oğlu gibi kızlara selam verip flört etmeye çalıştın mı kendine çekmesi için dış görünüş lazım ve seninde onu bulmak için kafanda bir şey olması lazım

• 20cm topluklu olcak bol bol boyalı olcak böyle konuşma tarzı yayık olucak :)) havalı uçuk deli manyak bişiy olsun :p

• eh zevkler ve renkler tartışılmaz

Kızlar Ne Diyor 1

• aynen kriterlerine uydugum kişiye direk talip olcam haydiyin

0|0
    0|0
Yükleniyor...