Karşı cinsin annesiyle gezmesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Karşı cinsin annesiyle gezmesi hakkında ne düşünüyorsunuz?yolda sokakta bazen annesiyle gezen karşı cins hakkında ne düşünürsünüz? bakışınız olumlu olumsuz nasıl olur hatta annesine sarılıp geziyorsa elinden tutuyorsa vs aynı durum baba içinde geçerli kızların

0|0
14|4

En İyi Kız Görüşü

• Ailesine sadık,saygılı,sevgili insanlar daha çok dikkatimi çekmiştir. Annesine bağlı bir erkek ileride eşinede çok bağlı kalır. Benim düşüncem..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• annesiyle alış verişe çıkmış poşet taşıyan erkekleri alkışlayasım tebrik edip kutlayasım geliyor.bunun dışında nötr.

0|0
    0|0
  • bişiy düşünmem nötr

0|0
    0|0
  • Anormal ne var bunda

0|0
    0|0
  • tehlikeli olabilir ailesi için eşinden vazgeçebilir ve babalar ile kızlara gelince onların paylaşımları çok özel çok güzel ya :)

0|0
    0|1
  • benim hosuma gidiyor gitsinler tabi anneleriyle alisverise cekinmesinler arada babamda benimle gelir alisverise cani SIKILINCA ne yapsin, arada abimle cikarsam o tasir torbalari rahat oluyor bir bakimdanda:D

0|0
    0|0
  • Olumlu olur aile ilişkilerinin iyi oldugunu dusunurum

0|0
    0|0
  • Ailesine bağlı biri olduğunu düşünürüm.Kıymetlerini bilmesi çok güzel bence.

0|0
    0|0
  • ailesine bağlı olmalı bence doğal olan da budur

0|0
    0|0
  • tebessüm ederim güzel bir şey bazı insanalr annesinden utanıyor cunku ozelikle ergenelr

0|0
    0|0
  • Anormal bir durum yok. Hoş karşılarım hatta öyle insanlar bana çok sıcak gelir.

0|0
    0|0
  • Ne diyelim lan anormal bir şey mi var ortada? :F

0|0
    0|0
  • iyi şeyler düşünürüm ailesine sadık derim ama sürekli aile ile takılıyorsa oturup düşünürüm :D

0|0
    0|0
  • Bu devirde annesini babasını önemsemeyen insanları gördükçe, ailesiyle gezip bir şeyler paylaşan insanları tatlı buluyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Ana gibi yar, bağdat gibi diyar olmaz.

İnsanlık dışı düşünürse bi insan, kardeş ana baba tanımaz zaten böyle de soru olmaz. Benim yaşım 25 hala annemin koynunda yatarım kendimi bebek gibi hissetmek için. şakalaşırım. o öldükten sonra kim bilecek kıymetini, ben. dolayısıyla kimsenin düşüncesi beni bağlamaz.

1|3
    0|0
  • Atarım annemin omzuna kolumu gideriz istediğimiz yere fark yapmaz..

0|0
    0|0
  • Olum olumsuz ya da nötr dusuncem yok normal yani :)

0|0
    0|0
  • Iyyk kıro derim annesiyle geziyor.

0|0
    0|3
Yükleniyor...