Yakında 6 yaşındaki kız çocuğu hamile kalacak! Siz bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz ?

Arkadaşlar bugün bir haber izledim ve bana bugünkü gelindiğimiz noktanın ne kadar kötü olduğunu tekrardan hissettirdi.Haberde bir kız var 16 yaşında birde erkek 17 yaşında evlilik dışı ilişki yaşıyorlar ve bir tanede bebek dünyaya geliyor onuda hiç düşünmeden sokağın ortasında bırakıp bir şey olmamış gibi gidiyorlar, hakikaten artık sözün bittiği yer diye buna denir.Kendime bakıyorum ben 18 yaşındayım yeri geliyor yatağımı bile annem yapıyor annem her sabah saat 6.30'da kalkıp bana kahvaltı hazırlar vb. Yani ben kendimi o erkeğin yerine koyamıyorum şimdi o 16 yaşındaki şahsa genç kız mı denicek yoksa kadın mı ? Burasıda çok ilginç ve komik bir o kadarda acıklı bir durum.Siz bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz ?

1|0
19|23

En İyi Erkek Görüşü

• nesil kıyamet alameti.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 19

• Babasından tam emin değil kız bunun yanında iki kişiden daha şüpheleniyor

0|0
    0|0
  • Insanlar git gide daha genc yaslarda seksle tanisiyorlar. Engelleyemeyiz, bir sekilde istiyorlarsa yaparlar. Bizim yetiskinler, ya da anne babalar olarak yapabilecegimiz onlara guvenli iliskiyi tanistirmak. Korunma yontemleri kullanarak hem kendilerini hastaliklardan hem de istenmeyen hamileliklerden korumayi ogrenmeliler. Bu konu malesef hala bir tabu olarak goruluyor Turkiye'de ama istenmeyen durumlari onleyebilmenin en iyi yontemi bu su anda.

0|0
    0|0
  • saka gibi O.o ohaaaaaaaaa

2|0
    0|0
  • yazık dıyorum nasıl bır dunyada yasıyoruz nasıl bır dunyaya cocuk getırıyoruz bız ya kızın daha dogrusu kucuk kadının 3 kısıyle ılıskısı varmıs bebegın kımden oldugu bellıde degılmıs herseyı gectım kendı gunahı dıyorum bunu yaptın hamıle kaldın ya vaktınde bak cagresıne yada sokakta dogurup bırakıp gıtmek ne demek ya yazıklar olsun devlette yasaklasın kurtajı ıste sız dogurun bız bakarız dıyordu yetım haneler de az ya cocuklar ya korkuyorum artık kardes kardesle bırlıkte olacak bu tıp ınsanlar yuzunden sonumuz ne olacak

0|0
    0|0
  • o haberi sabah izledim bende ancak doğum değilmiş o.

sakladıgı bebegı caktırmadan yere atmıs.vicdansızlık mı ararsın..

0|0
    0|0
  • Yazık gerçekten çok yazık. İşte bu kadar bilinçsiz bir gençlik yetişiyor. Seviştiklerine sözüm yok adam gibi korunun en azından. Sevişmeyi bilen korunmayıda bilsin ya ben bebeklere acıyorum.

0|0
    0|0
  • Doktor tv de konuştu her durumda kadın doğum yapabilir dedi. Çocuk düşerken kordon bağı kopmuş olabilir. Doğum yapan ve yanındakiler zaten yakalandı. Doğum yapan kız daha 16 yaşında ve bebeğin babası sorulduğunda 3 kişinin adını vermiş.

0|0
    0|0
    • gerçekten ilginçmiş o zaman millet ağrıdan yerinden kalkamaz kız bide o halde yürüyebiliyor..

• burada doğumdan ziyade durumun tecavüz sonucu olması sorun bence. kimse bunu konuşmuyor:( Allah kızın yardımcısı olsun.

• evet kıza direk saldırmak yerine ya tecavüzse diye de aklımıza getirelim. Ne şekilde olursa olsun onu yapan erkeğin kafasını çomakla kurcalayım zaten ben karı kılıklılar bir gram akıl yok.

• işte herkes çocuk doğurmayacak. ona insanı sevmeyi öğretemedikten sonra doğursan ne. bu haberdeki çocuklara kızmıyorum ben. onları yetiştiren de ve çevresindeki insanlarda suç biraz. aslında onlara da kızmıyorum. onlarıda yetiştirende suç. bu böyle gider.:(

0|0
    0|0
  • 37 yaşındaki kadının, oğlunun 15 yaşındaki arkadaşından hamile kalmasına ne diyorsun peki? link

0|1
    0|0
  • İki dakikada doğurması ve kordon bağını kesmesi zor. Önceden doğurmuş ve sokağa atmış...

0|0
    0|0
  • anormallik olabilir tabii ki herkeste herşey düz işlemezki ama o kadında çok hata var karnı burnunda kadın ne işi var yolda gitsin ya evinde yatsın yada hastanede

0|0
    0|0
  • bir de şunlara göz atmaya ne dersiniz?

link

0|0
    0|0
  • Ben 20 yasina basacagim ama ancak hala kendimi anne babamin kucuk kizi olarak goruyorum. Onlarda aynen oyle. Bu tarz haberleri gorunce oldukca sasiriyorum. Egitimmsizlik bence. Umarim gun gectikce bu tarz seyler azalir. Insanlar bilinnclendirilmeli.

0|0
    0|0
  • Cınsellıge karsı degılım ama bılgılı olunmak sartıyla.bu bır sorumluluk cunku yaptıklarını kımse savunamaz ama o cocukların o hale dusmelerınınde bır sebebı var cunku onları korkutuyoruz bu tabularla anca bu kadar olur

0|0
    0|0
  • fake haber olabilir kordon bağı olur çünkü

0|0
    0|0
  • küçücük bebeğe yapılırmı bu ya :( lanet olsun bunu yapan anneye :(

1|0
    0|0
  • O değil de, kim annesiz babasız büyümek ister ki. Ha devlet bakmış, ha bakmamış.

0|0
    0|0
  • çüşeroyyy :O daha neler LoL ki ne LoL

0|0
    0|0
  • daha kötüsü var bu memlekette 12 yaşındaki kızlar hamile kalıyor tecavüz sonucu. ve kendi rızasıdır deniyor. ne bekliyorsun ki? tiksindirici bir toplumuz işte.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Bu nasıl bir dünya ALLAH'ım.Bu nasıl bir insanlık suçu,bu ne zihniyet bu ne cinayettir.

İnsanlarımız bu kadar mı bir canı değersiz gördüler.Henüz gözleri bile görmeyen minik elleri ve ayakları o orta meydana bırakıp gittiler.

Hiç mi annelik,babalık ve insan sevgisi doğmadı içinize.Vicdan,merhamet gibi unsurlar hiç mi sarmadı bedeninizi.Hiç mi vicdanınız o köşe başında sizi kırbaçlayıp dur insanoğlu bu gün bıraktığın,yarın seni bıraktıracaktır.

Sen nereye gidiyorsun.O an seni nasıl anacak,seni nasıl bilecek.Sadece yazık yazık.Sonumuz hayrı alamet değil.

1|0
    0|0
    • o masum o küçücük savunmasız güzelim kız çocuğunu yolun ortasında sanki ona kötülük yapmış gibi bırakıp gitti. Nasıl Allah'ım nasıl diyorum ... vicdan yok Allah korkusu hiç yok ...

• nasil olur ya o yere düsen bebemi yani.. dünyanin adaleti zaten yokta anneninde adaleti bu seviyeye gerilediyse si*misim ben bu dünyaya

2|0
    0|0
    • evet bebek haberlerde izlediğimde kafayı yedim.Nasıl küfür ettim hatırlamıyorum .

• allah belasini versin ya bukadarda lanet bir hayat olamazki nasil bir dünya bu ya

• bu dünya ne zaman dört dörtlük olduki... önceden iliski ulu orta abesti yasanmazdi.. bunlar yobazlik diye adlandirildi... ama doguda bebeler yasli adamlara verilirdi.. simdi iliski yasanmasi daha serbest karsida degilim ama bilincsizlik ön planda cocuklara her safhayi anlatmazsa kimse bu durumlar kacinilmazdir 16 yasinda cocuk bilmemezki yeni ergen daha bilinclendirmek lazim okullarda tv gazete kitaplarda anne babalar tarafindan ayip yok bu iste cünki hayatin gercegi...

0|0
    0|0
  • bunun gerçek olduğuna inanmıyorum ya... böyle birşey olamaz. yürüyen kadının bacakları yan yan gidiyordu birde.. ne biçim birşey yaa... böyle bir insan olamaz.. ya doğum da çok ilginç.. göbek bağı falan olmuyor mu ya ne berbat bir dünyada yaşıyoruz Allah kahretsin ya..

1|0
    0|0
    • aslında bebeği anadan doğma soyundurmuşlar sonrada yürürken doğum yapmış gibi ortaya atmışlar bebeği aslı böyleymiş . lanet olsun şerefsizlere gayri meşru biriliişkiden yapılmış bir çocuk onun ne günahı vardı sanki.

• televoleler hayatın güzel yüzü ,dizilerden 1 tanesi gerçek hayatı anlatıyor o da UÇURUM filmi . gerisi yalan dolan. bilinçsizlikleri yüzünden hergün ağlayan sokakta anadan doğma yapayalnız kalmış bir Ecem ahu ve daha niceleri . Allah sonumuzu hayır etsin.

• Bende izledim az önce haberi. Bebeği doğar doğmaz sokağa atmak fikri, anca çocuk aklıyla açıklanır. Oyuncak sanmış gibi. Bu seferde çocuk aklıyla bebeği yapmak nasıl açıklanabilir, diye düşünüyorum. Bu durumun tek temeli aile olarak görürüm...

1|0
    0|0

• Ne aileler var ya ben 18 yaşımdayım halen daha kendimi çocuk görüyorum ya :)

• Sözün bittiği an ! Kürtaj yasaklansa ne olacak,yasaklanmasa ne olacak ? Hayvanlar bile yavrusunu bırakmazken,görüntüler hayvanlıktan bile beter !Yazıklar olsun..

1|0
    0|0
    • Allah belalarını versin öylede güzel bir kız çocuğu doğurmuş ki size anlatamam dünyalar güzeli nasıl bırakılır öyle bir masum !

• Anne ve baba olmak, 2 dakikalık zevkin sonunda 9 ay 10 gün sonra dünyaya getirmek olmadığının bir ispatıdır bu haber..Ecem ahu bebeği gercek annesi ve babası en kısa zamanda evlatlık edineceklerdir..

• evet kimse böyle bir şeye kayıtsız kalamaz içim acıdı ağladım haberi görünce 18 yaşımdayım ama inanın annelik duygularım kabardı insan kendi yavrusunu hemde daha el kadar bebeğe Allah'ım nasıl olur diyorum nasıll !

• Allah onu ıslah etsin başka da birşey diyemiyorum

2|0
    0|0
  • link işte haberin ayrıntıları..

0|0
    0|0
  • 2 dakikalık zevk icin bir hayatı bıtırıyorlar...

2|0
    0|0
  • öle cart die cocuk mu cıkar ya muhtemeeln cocugu saklııodu düsürdüü salak

0|0
    0|0
  • bilmem farkındamısınız , hormonlu yiyecekler hayatımıza girdikden sonra insanlarda kişilik, düşünce gibi şeyler değişti,

0|0
    0|0
  • Bende bu haberi gördüm ne diyeceksin link

0|0
    0|0
  • bunu ancak bi kalt ak yaparbilirdi zaten , yaptıda...rezil şey...

0|0
    0|0
  • cinsellik bizim toplumumuzda bastırılmış bi duygu olduğundan, millet marifet sanıyor kaçamak iş yapmayı. benim babam benimle sıksık oturur konuşurdu. o yüzden nerde nasıl davranacağımı bildim. hiçbi zaman olayım davam olmadı.

0|0
    0|0
  • Devlet bakar artık herkes ayakta doğurur.

1|0
    0|0
  • 2 dakıkalık zevk ıcın bir hayatı bitiriyolar ...

0|0
    0|0
  • İdam cezası gelmeli

0|0
    0|0
  • Rezalet işte ne diceksin

0|0
    0|0
  • aile eğitim vermiyorsa olacağı budur.

0|0
    0|0
  • Kaymağa bandır iyi gider :(

0|0
    3|1
  • Bide kürtaj yasaklanmasın diyorlar . yasaklayacaksın kürtajı evlilik dışı yapan böyle sokakta doğuracak ya da doğrurken ölecek

0|0
    0|0
  • Eskiden kadınlar tarlada çalışırken doğum yapıp bağı kendisi kesip işlerine devam ediyorlarmış. Çok mu modern oldunuz siz, nedir? Zevkinden yapmamıştır heralde kadın değil mi?

0|0
    0|0
    • ya illa soruyu biyerlerinizden anlıcaksınız degilmi? Kadın bağ falan kesmedi birden ayaktayken çocuk pat diye düştü. Hani nerde bağ hani nerde kanama falan? Onu soruyorum size

• Ben olaya vicdanen değil teknik açıdan yaklaşmıştım. Anlaşamamışız neyse.

• sorun o değil ki yolun ortasında bırakıp gitmesi sorun.

Yükleniyor...