Kızlardan hoşlanıyorum ama sevgili olmak dert gibi geliyor.

Soruma şöyle başlıyayım..

Biraz hayran gönüllüyüm kızları süzmekten hoşlanıyorum diyelim süzmekten derken hayvan gibi değil göz ucu öyle özellikle de gözünün içine bakmaya nedense :)

Gözünün içine bakarım bakarım kesişiriz ama hiç yanına gidesim gelmez sanki gittim mi bu büyü bozulacak gibi bir hisse kapılırım öyle gelir geçer her şey..

3 defa ilişki yaşadım sadece teki ciddiydi. 1.5 sene devam etti ve en sonunda böyle bir kızı mı seviyordum ben dedim ve kızlardan nefret ettim. Kızların hepsi aynı gibi görünüyor gözüme. Durmadan trip atan onu bunu yapmanı isteyen kızlarla mutlu olunmaycak bir hayat gibi geliyor gözüme, nedendir bilinmez..

Bu sorunu atlatayım diyorum ama kızlarla sevgili gibisinden bişey olasım da gelmiyor :) Ne yapmam gerekli hiç bilmiyorum. Böyle mutlu muyum mutluyum ama yaz havasında sevgilileriyle el ele dolaşan gördüm mü kıskanmıyor da değilim. Ama bu sefer de öteki tarafım diyor napıcaksın kızı dert tasadan başka bişey değil gibisinden..

Arada bi yerlerde kaldım vallahi nedir bu durum varmı ki yaşayan?

Bu arada boyum 1.68 yaş 18 orta bi tipim var pek özgüven de yok açıkçası, bu da baya etkiliyor sanırsam, ne biliyim işte...

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• aynen arkadaş aynen ya. boy hariç aynıyız.

1 aydır biriyle çıkıyorum ama yani diğerleri gibi buna da hiç birşey hissetmedim. sadece çıkana kadar heves edersin ya aynısı oluyor bana. ilişki yaşıyor gibi değiliz arada bir aktiviteler o kadar. yani bu sevgili olma olayı bana göre değil ya. ya tek gecelik olacak ya da fuckbuddy tabi onlar da zor böyle bir yerde.

0|0
    0|0
    • Duygusal bağ kuramıyorum yahu olmıyo işte eski şeyler aklıma geliyo böyleyse böyleyse diye paranoya işte :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• aynen dert ya

0|0
    0|0
  • O zaman evlenmek en iyisi ... Birine tamamen bağlı olmak ilaç gibi gelir diye düşünüyorum..

0|0
    0|0
    • Düşüncem o zaten..

Bir tane olsun tam olsun istiyorum o çıkana kadarda gırgır şamata geçicek ömür işte bi şekilde.

Yükleniyor...