Futbol neden siyasete alet ediliyor (Futbol üzerinden siyaset neden yapılıyor?)?

Futbol neden siyasete alet ediliyor arkadaşlar Futbol üzerinden neden siyaset yapılıyor Mesela Fenerbahçeli olanlar CHP'li ya da Atatürk'ün takımı olduğu için Atatürkçü diye tabir ediliyor ya da Beşiktaş ise siyasi olaylara karşı oldukları için zaten Çarşı diye bir taraftar grubu var Beşiktaşlı olanlar ise CHP'li diye tabir ediliyor yani hükümet karşıtı olarak isimlendiriliyor Trabzonspor ya da başka takımları tutanlar ise iktidar yanlısı yani iktidarı destekleyen olarak tabir ediliyor Peki şimdilerde neden futbol siyasete alet edilmeye başlandı Halbuki eskiden böyle değildi futbola siyaset alet edilmiyordu insanlar eskiden fenerbahçeyi beşiktaşı hükümet için değil tam tersi zevk için tutarlardı ve zevk için tutulurdu yani stres atmak için ama şimdi öyle değil şimdi ise futbolun tadı tuzu kalmadı çünkü futbola siyaset girdi insanlar zevk için değil siyaset için tutuyor takımı bana sorarsanız ben zevk için tutarım siyaset için değil ama futbolun da tadı tuzu kaçtı futbol artık pek zevk vermez oldu çünkü siyaset var kavga var halbuki bunların olmaması lazım siyasetin yeri ayrı sporun yeri ayrı aynı laiklik gibi olması lazım din ve siyaset nasıl birlikte yürütülemez buda aynı işte sizce benim düşündüğüm gibi değil mi futbol artık bunun suyu çıkmadı mı hep kavga savaş birbirini öldürmek vs. sizce suyu çıkmadı mı eskiye göre?

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kahrolsun kapitaliz kahrolsun emperyalizm

1|0
    0|0
  • Turkiye de cok populer, hemen herkes ilgilenir.. İnsanlarin ilgi odagi olan bir seyi kullanarak popularite yapmaya calisiyorlardir.

0|0
    0|0
    • aynen oda spor aracılıyla siyaseti yaymak zevktir halbuki futbol bir zevktir ve zevk olarak kalmalıdır

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...