Çok zengin ve çok değişik bir sevgili edindim ama bu beni çok korkutuyor ne yapmalıyım?

Arkadaşlar ben üni.2'yim sevgilimdee aynı yaşta ben devlette o özelde okuyor.O ilkokuldan beride kolej mezunu.Bir arkadaşım sayesinde tesadüfen tanıştık.Bir anda kendimi onun sevgilisi olarak buldum.Kendisi çok ama çok zengin ya valla yani o dizilerdeki adamlar varya aynen onlar gibiler o ve arkadaşları.Belki çoğunuz inanmaz ama yeminle böyle.Bende inanmazdım o dizilerdeki gibi adamlar varmı diye varmış valla.Daha 1 hafta falan oldu tanışalı ve sizi temin ederim girmediğim mekan ortam kalmadı.Sevgilimin ailesi çok büyük inşaatlarla uğraşıyor (yurtdışındada çalışıyorlar.) ve çelik fabrikları falan var.Adamın arkadaşlarıda öyle.Ben o yaşta hiç o kadar ciddi yakışıklı ve ağır giyimli adamlar görmemiştim sanırsınız 30 yaşında adamlar.Sevgilimin kendşne ait şöförü var ya inanamıyorum.Arkadaşlarınında arbaları falan hep lüks.Böyle benim hiç gitmediğim lüks mekanlara gidiyoruz orda bunlar hep tanınıyor.Sevgilimin adı Kubilay girdiğimizde Kubilay bey diye herkes hitap ediyor.Yemekten sonra kahveyle paketlerce sigara içiyorlar.Yan masaya birileri geldi bizimle tokalaştı oraya oturdular sevgilim garsona o masadan hesap almayın dedi peki kubilay bey dediler.Hepsinin sevgilisi var belirli bi süre onlarla otuırup sonra hadi kızlar siz gidin alışveriş yapın deyip onları gönderiyorlar (sevgilim beni göndermiyor sen benle kal diyor) Oturup saatlerce kahve-sigara ticaret konuşuyorlar.Mesala bitanesinin babası galericiymiş sevgilimd etek başına galeri açmak istiyormuş.Bu çocuğun boş bir plazası varmış veriyim sana kanka dedi.Gittik plazaya bakmaya kapıda karşıladılar falan yani resmen 30 yaşında iş adamları gibiler.Bitanesinin yatı varmış bizi gezdirecek yarın birisi haftaya otellerine davet etti.Ben korktum biraz bunlardan.Ben böyle ortamlara ilk kez girdim Ne yapmalıyım sizce ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• eger seni gerçekten sevdigini düşünüyosan ve yanında kendini ezik hissetmiyosan ve hissettirmiyosa bi sorun yokmuş gibi duruyo

• gerçekten severse seni arkadaşlarına bile bişey söyletmez

bu arada ben teşekkür ederim umarım çok mutlu olursunuz :)

• Haklısın beni çok mutlu ediyor resmen bulutlar üstünde uçuruyor ama beni tek korkutan şey ortamlarıydı yani zenginliği arkadaşları konuşmaları sohbet konuları falandı ama muhtemelen alışkın olmadığımdan.Teşekkür ederim evet daha iyisini bulamam heralde :)

• ee tamam işte bundan iyisini bulamazsın bence :)

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 10

• takılmana bak, herif seni sutlayıncada üsülme..kendini hazırla..eninde sonunda*i yicen çünkü..herif zevkini alınca yol verir sana..takıldıgın her anı kar say..

• hızlı bi kaçış yap

• dogrudan munevver karabulutu hatırlamanı arz ederım

• Bende kimseye muhtaç değilim durumumda iyi ama hiç ciddi düşünmem bu konularda , o yüzden senden faydalanacak ilerki süreçlerde zaten anlıyacaksın bunu.

• dikkatli ol, keyfini çıkar, ya da yol ver..

• Kendini ezik sinek böcek gibi hissetmedin mi? Böyle çok pasif kalmışsın gibi geldi bana. Sanki sevgilinin yanında süs niyetine duruyormuşsun gibi.

• Kendine dikkat et.

• keyfini çıkar

• dikkatli ol

• tadını çıkart

• :))

• tam onu yazıcaktım benden önce yazmışsın yakıştımı :)

Kızlar Ne Diyor 7

• bence çok fazla açılma bende korkarım hep zengin insanlardan belki çocuk sağlam karakterli birisidir bilemem ama yinede çok fazla güvenme adımını sağlam at canları acıdığında tehlikeli olur bu tür insanlar

• Onlari bu kadar gözünde büyütmek niye? Anlata anlata bitirememissin masallah. Her zamanki gibi davran, baktin ayak uyduramiyorsun bitir bu isi;)

• kendine mukayet ol.

• bırak gitsin benimde vardı oynadı oynadı gitti sözde herşey iyi gidiyodu acımıyolar heyecan bitince dengini bul acı çekmiş allah korkusu olan birini bul

• kendini rahat hissetmiyosan ayrıl gitsin.

• Yatta seni yatırmasınlar?

• sende biraz saflık var gibi dikkatli ol

Yükleniyor...