Rüyamın anlamı ne sizce?

merhaba,

Ben Hıdırellezde bahçemizdeki gül ağacının altına dilek yazıp bırakmıştım. Fakat ertesi sabah almayı unuttum ve Abimlere kalmaya gittiğim için en yakın arkadaşım Selma'ya söyledim alır mısın benim yerime diye. o da aldı fakat bir türlü görüşemediğimiz için ben kağıdı onda unuttum. (Bu bilgi konuyla mutlaka alakalı ama ben bağlantısını çözemedim.)

Konu şu: 3 ay önce babamı kaybettim. 2 gün önce rüyamda gördüm. Selma'nın annesi Necla teyze cama çıkmış ''Şakir abi gel toprağını al.''diye 3 kez bağırdı. Babam geldi Hıdırellez'de dilek yazıp bıraktığım o gül ağacının oradan toprak aldı ama çok güzel bir toprak berrak bir topraktı. Alıp başka bir tarafa serpti toprağı bana bakıp gülümsedi ve uyandım. Kime sorduysam Hayır olsun de geç dedi. Kimse bir yorumda bulunamadı. Aslında rüyalara aldanmak çok iyi bir şey değil ama çok etkilendim. Ciddi anlamda yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden Teşekkürler.

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• sheymaw bacı: başın sağolsun.

valla şimdi ne söylesek ki bilemedim. mesela o gül ağacının toprağını alıp babanın mezarına dökebilirsin. yani bilmiyorum böyle yaparsan belki rüyanın etkisinden kurtulmuş olabilirsin ama yinede sen bilirsin tabii ki.

0|0
    0|0
    • evet belkide babam toprak istiyodur haklı olabilirsin:/

• evt bilmiyorum ama böyle yaparsan belki için rahat edebilir.

Erkekler Ne Diyor 2

• Bu bir Şamanizm inancıdır.. dilek ağaci falan filan.

Hz. Muhammed mustafa ( sav ) böyle bir ağaci kestirmiştir.

Dualar yalnızca ALLAH ( c.c ) ye yapılır. Başın sağolsun ayrıca.

Takılma rahmetli babana bir fatiha yolla duranı mekanı cennet olsun.

0|0
    0|0
  • önce sen bu batıl inanışlarından vazgeç.

0|0
    0|0
    • ya ben Allah'tan başka bir şeye inanmıyorum kağıda yazarkende Allah'tan istedim.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...