Şu anda evliliğe yakın mısınız?

yoksa 100 m yakınınızdan bile geçemezmi?evliliğe şu an nasıl bakıyosunuz daha var mı diyosunz yoksa olabilrmi?

0|0
36|38

En İyi Erkek Görüşü

• Evlilik öcü değil,sevimli hayalet casper'dır. Evliliği ,aşkı sevgiy,heyecanı bitiren ve hayatı monotonlaştıran bir araç olarak görmenizin sebebi ,bir ilişkiyi haddinden fazla uzatmanızdan başka birşey değildir. Asıl ilişki evliliktir. Ondan öncesi tanışma sürecidir. Hayırlı işler uzatmaya gelmez. Uzayan ilişkilerin bir çoğunda şu şekilde olmuştur farkettiniz mi ;

Uzun senelerce beraber olunur,geçen onca senenin ardından ayrılınılır ve çok geçmeden 5 ay sonra başkasıyla evlenilir. Neden olduğunu düşündünüz mü ? Çünkü tecrübe edinildikçe bir insanı 7 sene de tanıyorken artık 7 ayda daha iyi tanıyabiliyor olmaktır..Tanıma süreci kısaldığında hayat aksine daha sıkıcı değil daha eğlenceli olacaktır. Çünkü tanıma süreci ile beraber sorunların çözme süreci de bir okadar kısalacak ve kolaylaşacaktır.

Kişiliğinizin oturması için gereken şeyleri yaşadığınıza inanıyorsanız,imkanınız ve adayınız varsa hiç zaman geçirmeden evlenmenizi öneririm.

Herşeyin hayırlısını dileyelim önce.. (bu arada ben bekarım :):)

1|0
    0|0
    • "Uzun senelerce beraber olunur,geçen onca senenin ardından ayrılınılır ve çok geçmeden 5 ay sonra başkasıyla evlenilir. " Bu doğru tespit benim de çevremde olay hep bu şekilde gelişmiştir. Birşeyi ne kadar uzatırsan o kadar cılkı çıkıyor zaten

• aynen Uzatmak istiyorsan evleneceksin. 'tanımak için uzn süre harcanıması boş' kimse kimseyi tam olarak tanıyamaz bir olay yaşanmadan.Medeni durumunuz bilmiyorum ama 10senedir evlsiniz, Eşinize o güne kadar hiç limonlu çay vermediniz. Bir gün çayına limon sıktığınızda sizi uyardı 'hayatta sevmem' dedi.. Siz onun o yönünü o olay yaşanmasaydı bilmeyecektiniz bir 10 sene daha.Bu basit örneği ele alırsak duygusal fiziki her başka tecrübe biraz daha değişik bilgi demektr karşındki hakkında.Risk hep var

Erkekler Ne Diyor 37

• çok yakın oldugunu düşünmüyorum ,Yuvayı dişi kuş yapar hesabı yapanda yıkanda odur diye düşünüyorum sonuçta biten evlilikler hep tahamülsüzlük yüzünden en azından bir çogu iki kişi birbirine her durumda tahammül edebiliyorsa sıkıntı yok o yüzden sabırlı birini bulunca neden olmasın genede hayatın neler getirecegi belli olmaz ...

0|0
    0|0
  • beni yakalayamaz..ben hızlıyım

0|0
    0|0
  • Bellimi olur kimin nezaman karşına çıkacağı hiç belli olmaz

0|0
    0|0
  • aday var ama para yok fakirliğin gözü kör olsun . siz beni bu sitede beş sene sonra da bekar görürsünüz

0|0
    0|0
  • 23 yaşındayım daha erken olduğunu düşünüyorum ama hayatımın geri kalanını birlikte geçirebileceğime inandığım biri çıkarsa karşıma düşünmeye başlarım

0|0
    0|0
  • Evliliğe beni anlayan bir kişi kadar yakınım.Yalnız o kişi nerde,nasıl,nezaman bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • valla ben sevebilecegim birini bulursam yakinim yoksa zaten uzagim :)

0|0
    0|0
  • Evlenmek lazımda kolay değil artık

0|0
    0|0
  • valla benim bazen evlilik diyorum bazen hayır aslında fena olmazdı evlencek birini bulsam güzel huylu

0|0
    0|0
  • belki 5 sene sonra. birikim olmalı çünkü

0|0
    0|0
  • Ne demişler; "Ben bekar'ın zeki,çevik aynı zamanda da evliliğe yakın olananı severim" ..

0|0
    0|0
  • Yoksa olabilir.

0|0
    0|0
  • zengin kız bulamadım...

0|0
    0|0
  • bazen burun buruna geliyorum, bazende kutup kadar uzak

0|0
    0|0
  • en güzel şeyler beklemediğin zaman gelirmiş. bunu kestiremeyiz :) hayırlısı ile olsun.

0|0
    0|0
  • ördek evlenmedin mi hala? :P

0|0
    0|0
  • Herşeyim tamam sadece bir eksiğim var. Oda bir adet kız.

0|0
    0|0
  • tam 100 mt var aramızda..ölçtüm

0|0
    0|0
  • Evlendirin beni:(

0|0
    0|0
  • Evlenilebilecek bir kimse değilim.

0|0
    0|0
  • evlenmek istiyorum artık ben ya:(

0|0
    0|0
  • walla dibindeyim sanırım gölgeleniyom :D

0|0
    0|0
  • oldukça yakınım.sadece maddi imkanlar yüzünden erteleniyor

0|0
    0|0
  • iki yildir ugrasiyorum olmuyor ya

0|0
    0|0
  • bir evlilik bitirdim,ikincinin kıyısından döndüm,üçüncüyü düşünmekden de vazgeçtim...

0|0
    0|0
  • bundan daha yakın olmazdım :D

0|0
    0|0
  • ördek bacı: 5000 km uzakta gibi

0|0
    0|0
  • Daha var tabiki de.

0|0
    0|0
  • farketmez ne yakın ne uzagım... olsa da olur olmasa da olur modundayım ;))

0|0
    0|0
  • yakınımda evleniyorumm yakında :))))

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 36

Yükleniyor...