Zayifim kickboksa gitsem kilo alirmiyim?

1.80 cm boyundayim 60 kiloyum ve kickboks a yazilmak istiyorum dahami cok kilo alirim yoksa kilomu veririm bilgili kisiler yardimci olursa sevinirim +1

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Kickboksta çok kalori harcarsın eğer iyi beslenmezsen kilo verirsin

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Jimnastiğe git asker kası yap bruce lee vücudu yaparsın jimnasyiğe gidenleri görüyorum adamlar kendi ağırlıklarını taşıdıkları için vücuduna uygun atletik fit kasları oluyor. Spor salonunda kaslarını şişirenler boşa kürek çekiyorlar Almanlar gibi oluyorlar hiç yakışmıyor yapay geliyor

0|1
    0|0
  • Su an kiz hesabiyla yorum yapiyorum ama erkegim. Arkadaşlar bende 18 yaşındayım. 173 boyunda 77 kiloyum. 1.5 sene önce 17-18 kilo verdim. Body yaptım fitness yaptım ama care yok. Kollarım çok yumuşak sert değil. Göğüslerim ve derim sarkiyor. Bileklerim de çok zayıf. Gerçekten biraz kuvvetli olmak istiyorum. Hafif kalıpli biriyle kavga edip halt etme niteliginde kuvvetli dolgun şişkin olmak istiyorum. Gerçekten hep kavga etmiyorum. Genelde etmiyorum ama kolay halt edebilirler beni :(

0|1
    0|0
    • kardesim kucukken iyi beslenemedigin icin kemiklerin guclu degil onun icin bu yastan sonra kemiklerini guclendirmen zor ama kilo alabilirsin kalorisi yuksek besinler tuket

Erkekler Ne Diyor 12

• kickbox sana kilo yaptırmaz kickbox kiloya karşıdır zaten !! standart kilonu yakalatır sana üstüne çıkamazsın üstüne çıkarsan zaten o ringden çıkamazsın :D :D öldürü verirler 1 yumrukta anlatamazsın derdini.. 4 yıl gittim bu arada..
    sabahları garanti 4 haşlanmış yumurta ye ikisinin sarısını ye ikisinin yeme, ve fitness salonuna git hoca eşliğinde çok sağlıklı kilo alacaksın güven bana !!

1|1
    0|0
    • ben maca cikmamki ortamida bilmiyom ama zaten babam biraz git dayak ye sokakta kavga edersen dayak yersen sende vurursun yumruklara falan alismam icin gondericek ve ben evde kol omuz gogus falan calisiyorum ve 2 haftada 3 kilo aldim kasta yaptim vucudum sekillendi

• bak ben yıllardır evde çalışıyorum bir halt olduğu yok 1 ayda 3 kilo alırsın 3 günde 5 kilo verirsin evde yaptığın sporda..
      kickbox'a 4 yıl gittim çok iyi dövüşmüyorum ama çok iyi dayak yerim ;) tabi yumruklarımın basıncıda arttı böyle bir kar sağladı bana..
      sana tavsiyem fitness'a git aynı zaman da kickbox'a da gidersen çok daha sağlam olur ama en azından 4 ay kadar fitness'a gitmen şart.. sonra kickbox'a gidersin yine

• Zayiflar fakat serileşirsin bu senın açindan iyi olur ayriyeten vücut geliştirmeye gitmeni öneririm

0|1
    0|0
  • Fitnessla birlikte kickboks yapabilirsin bende senin gibiyim fitnessa başlıycam şimdi başka sporlar bilmiyom olur mu küçüklükten başlamak gerekiyo bu sporlara.

0|1
    0|0
  • Alırsın vücudun belli miktarda kas yapıcak nede olsa :)

0|1
    0|0
  • ağırlığı piramit sistem yap en iyisi ve kum torbası yumruklaman kesinlikle şart...

0|1
    0|0
  • benımde 1.73 58
    4 yumurta 1 fitnes
    diyorum ben!

0|1
    0|0
  • Daha çok verirsin

0|1
    0|0
  • Bodybuilding yap. düzgün bir beslenme ile kilo alırsın. ben 15kilo aldım

0|1
    0|0
  • Fitness daha uygun

0|1
    1|0
  • dahada erırsın

0|1
    0|0
  • Gitme birader, saten zayıfsın, bir kamyon dayak yersin sabah akşam :)

0|1
    0|0
    • zaten dayak yemek icin yolluyo babam beni biraz yumruk ye kendini savunmayi ogren dedi :D

• iyi git göre eb..

• sende bilmiyonki knk yinede saol :D

• Yazıl, bende yazilacam! Spordan sonra sıkı yemek yersen alırsın kilo, spor her türlü iyi!

0|1
    0|0
    • aynen fitness hocalari bile diyo %70 beslenme %30 vucut gelistirme

Yükleniyor...